Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Katolik

Katolik Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-06-2017, 02:55   #21
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 219
Thanked 1,625 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Zoti egziston, nje vezhgim ne nivel shkencor.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
Shkenca nuk po zbulon dot medikamente per qindra semundje.Shkenca akoma nuk njeh oqeanet e krijesat tokesore. E si mund te pretendoje shkenca ne kete nivel ku eshte sot te flasi per Zotin,per krijuesin?
Liji oqeanet po nuk dime qa na ben njerez.
ADN akoma eshte nje mister e akoma po mesojme rreth saj.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 27-04-2018, 10:20   #22
ciarli
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 207
Thanks: 0
Thanked 14 Times in 12 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
ciarli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Zoti egziston, nje vezhgim ne nivel shkencor.

zoti egziston por zoti i vertete kurre nuk ka egzistuar! ai eshte vetem prej drite dhe si vlere perfaqeson vetem Intelektin pa mendim te cilin vetem Ai e kupton dhe gjithmone ne perleshje me Gabrielin dhe nenen e tij Azine, te cilet i konsideron budallenj dhe armiqte e vetem te qenieve apo shfaqjeve ne univers!
ciarli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur