Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti nėpėr botė

Sporti nėpėr botė Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-07-2017, 21:59   #1
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 16,489
Thanks: 6,273
Thanked 5,846 Times in 3,742 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 339
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Elvis Gashi fitoi ndaj Josh Jauncey mbreme ne kickboxing

ELVIS GASHI DEF. JOSH JAUNCEY

Ne nje ndeshje mjaft te bukur mbreme, ne nje nga sallat e mbushur plot ne Madison Square Garden, Elvis Gashi ka mundur ne raundin e dyte me tre hedhje ne toke kundershtarin e tij.

Edhe pse ndeshja e tij e pare si profesionist ne kete lige, ai arriti te tregoje nje pergatitje te larte, teknike te zhdervjellet ku e majta e tij e la kundershtarin te ndershkohet e te mos kete mundesi te rezistoje.....

I uroj suksese ketij bashkatdhetari qe mbreme me beri te ndihem me te vertete krenar......

Nuk mungoi edhe flamuri shqiptar (dhe ai i Kasoves) qe ai me krenari e mbante si ne fillim por edhe ne mbarim te ndeshjes....si dhe disa dhjetra sprotdashesh qe shoqeruan dhe ndoqen posacerisht kete sportist dhe e brohoriten pa nderprerje.

per me shum ndiqeni ne kete video ndeshjen e mbremshme.

__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 15-07-2017, 22:16   #2
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 19,589
Thanks: 4,976
Thanked 5,855 Times in 3,729 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 269
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Elvis Gashi fitoi ndaj Josh Jauncey mbreme ne kickboxing

amerikan elvis gashi. po na vjedhin talentet
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2017, 22:22   #3
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 16,489
Thanks: 6,273
Thanked 5,846 Times in 3,742 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 339
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Elvis Gashi fitoi ndaj Josh Jauncey mbreme ne kickboxing

Ledio ai ka ardh pikerisht aty ku duhet....ene talent por edhe per xhixha...mjaft me dekorata e vepra te xhaxhit, llafe boshe edhe kthim shpine ....

Ene cunit tat ja uroj te vije kendej e te boj kariere ene tja nij lezetin pares.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur