Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin

Mbi forumin Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-07-2017, 15:26   #41
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,337
Thanks: 91
Thanked 408 Times in 326 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr stafin dhe anėtarėt - Meditim pas njė muaji...

Qfar tinzari ky pirati. Veq me shti spica di lol

Ēka bohet ne ket forum neper mesazhe private allahile, mduket vetja i persekutum se sjam nfije hiq lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i derjansi pėlqehet nga
i vjetėr 29-07-2017, 15:47   #42
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 5,811
Thanks: 4,784
Thanked 3,486 Times in 1,353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 99
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr stafin dhe anėtarėt - Meditim pas njė muaji...

Une per veten jam shume rahat. Kam caktivizuar opcionin e mesazheve private ndersa i kam bllokuar nja dy te padeshirueshem edhe nga leximi i tyre ne publik, dmth nuk mund ti lexoj fare, keshtu qe ndihem aq mire si kurre me pare. Amazing eshte kjo menyre sepse kalon mire me te gjithe keshtu.

Nje opcion per ta konsideruar ky edhe per te tjere.
Socio nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-07-2017, 16:01   #43
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 3,349
Thanks: 353
Thanked 442 Times in 293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr stafin dhe anėtarėt - Meditim pas njė muaji...

Mos Socio.. sa isha duke te te derguar nje mesazh privat ne privat.
Me vjen keq qe te prishet gjaku per keto ceshtje.
Jeta eshte kaq e shkurter.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Dulcis in Fundo pėlqehet nga
i vjetėr 29-07-2017, 16:04   #44
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 12,690
Thanks: 2
Thanked 1,430 Times in 715 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
CR7 ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr stafin dhe anėtarėt - Meditim pas njė muaji...

Nje gje eshte per tu habitur, ndaq e pate mire me dike ketu, ndaqe e pate keq, prap se prap kur ke probleme ne jeten reale, qe ke probleme financiare, apo ndonje problem te jetes, asnjeri nuk do te jete qe te ndihmoj apo te ta keqsoj gjendjen.

Keshtu qe kush te do mundet te me shkruan mire, kush te do mundet edhe te me shan, si moderator qe jam nuk mundem me sha ne publik, por ne privat nje potupuri ja qenisi
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-07-2017, 16:33   #45
AnGeLiC
V.I.P
 
Avatari i AnGeLiC
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 4,279
Thanks: 1,019
Thanked 1,384 Times in 868 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
AnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr stafin dhe anėtarėt - Meditim pas njė muaji...

Une hy e dal vazhdimisht ne kete teme dhe ende s'po marr vesh per ca behet fjale...!

Gjithsesi mendoj keqkuptime forumore sic ndodh rendom,thjeshte kam pershtypjen se zoterinjte ne fjale (s'njoh asnjerin personalisht) jane qe te dy njerez ne moshe,te pjekur e te formuar dhe te respektuar si ketu por edhe jashte ketij komuniteti..

Kshu qe me e mira do ishte debati te mbyllet ketu perderisa nuk shoh dicka per tu diskutuar dhe gjithsesi qe te dy te nderuarit munden ta zgjedhin cdo keqkuptim personal nepermjet mesazheve private,kam besimin se do e gjejne fjalen e perbashket si perfundim e do i lene te gjitha pas..

Te pakten behuni ju shembulli ndjekes per me te rinjte!

Ndjese per nderhyrjen por meqe eshte teme publike per kete mora dhe te drejten e fjales!
AnGeLiC nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-07-2017, 16:36   #46
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 12,690
Thanks: 2
Thanked 1,430 Times in 715 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
CR7 ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr stafin dhe anėtarėt - Meditim pas njė muaji...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Une hy e dal vazhdimisht ne kete teme dhe ende s'po marr vesh per ca behet fjale...!

Gjithsesi mendoj keqkuptime forumore sic ndodh rendom,thjeshte kam pershtypjen se zoterinjte ne fjale (s'njoh asnjerin personalisht) jane qe te dy njerez ne moshe,te pjekur e te formuar dhe te respektuar si ketu por edhe jashte ketij komuniteti..

Kshu qe me e mira do ishte debati te mbyllet ketu perderisa nuk shoh dicka per tu diskutuar dhe gjithsesi qe te dy te nderuarit munden ta zgjedhin cdo keqkuptim personal nepermjet mesazheve private,kam besimin se do e gjejne fjalen e perbashket si perfundim e do i lene te gjitha pas..

Te pakten behuni ju shembulli ndjekes per me te rinjte!

Ndjese per nderhyrjen por meqe eshte teme publike per kete mora dhe te drejten e fjales!
Po u prishe ti me mua, do e kuptosh se cfare teme te tmershme ka me hap, sa qe i vogel e i madhe ne forum do qaj me lot
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-07-2017, 16:56   #47
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,337
Thanks: 91
Thanked 408 Times in 326 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr stafin dhe anėtarėt - Meditim pas njė muaji...

A asht naj kush i disponushem per naj thashethem ne privat lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-07-2017, 17:00   #48
AnGeLiC
V.I.P
 
Avatari i AnGeLiC
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 4,279
Thanks: 1,019
Thanked 1,384 Times in 868 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
AnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr stafin dhe anėtarėt - Meditim pas njė muaji...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Clive Owen Shiko postimin
Po u prishe ti me mua, do e kuptosh se cfare teme te tmershme ka me hap, sa qe i vogel e i madhe ne forum do qaj me lot
Gjemen do i besh,yytt poshtersire

Adminet te marrin masa,stafi po me kercenon

Hajt mire se s'prishem une me cunat e mire ,vec i kap per veshi kur behen mistreca e s'rrine urte
AnGeLiC nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-07-2017, 17:21   #49
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,371
Thanks: 1,729
Thanked 1,635 Times in 1,054 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr stafin dhe anėtarėt - Meditim pas njė muaji...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Qfar tinzari ky pirati. Veq me shti spica di lol

Ēka bohet ne ket forum neper mesazhe private allahile, mduket vetja i persekutum se sjam nfije hiq lol
kush be tinzare, ne transparent, firade per firade, cipridoncullak po i shkruajme llafat, mos te thojne jo i shkruajte ketij e atij edhe te ngjesin llafa dy rimorkio tjera, pa qene fare tuajat
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-07-2017, 17:24   #50
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,484
Thanks: 3,569
Thanked 4,107 Times in 2,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr stafin dhe anėtarėt - Meditim pas njė muaji...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
kush be tinzare, ne transparent, firade per firade, cipridoncullak po i shkruajme llafat, mos te thojne jo i shkruajte ketij e atij edhe te ngjesin llafa dy rimorkio tjera, pa qene fare tuajat
jane si Nano me Edin .mos i le te provokojne
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 29-07-2017, 17:25   #51
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,337
Thanks: 91
Thanked 408 Times in 326 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr stafin dhe anėtarėt - Meditim pas njė muaji...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
kush be tinzare, ne transparent, firade per firade, cipridoncullak po i shkruajme llafat, mos te thojne jo i shkruajte ketij e atij edhe te ngjesin llafa dy rimorkio tjera, pa qene fare tuajat
Tinzar je tinzar

Pse nuk e prano qe kto patriotat u rroken per hashimin, po kqyr me kriju hasmeni drenic-fier
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-07-2017, 17:26   #52
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,484
Thanks: 3,569
Thanked 4,107 Times in 2,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr stafin dhe anėtarėt - Meditim pas njė muaji...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Tinzar je tinzar

Pse nuk e prano qe kto patriotat u rroken per hashimin, po kqyr me kriju hasmeni drenic-fier
uje shoku ropi. psheshi nuk bohet pa uje
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 29-07-2017, 17:27   #53
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 5,906
Thanks: 2,507
Thanked 1,385 Times in 613 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr stafin dhe anėtarėt - Meditim pas njė muaji...

Shume postime ketu skan asnje lidhje me temen e Gi de Masha, shume mllefe dhe percarje krahinash. Do ishte mire qe keto biseda ti zgjidhnit me njeri tjetrin ne mesazhe private.

Kjo teme mbyllet ketu!
__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur