Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Ekonomi & biznes

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-08-2017, 11:14   #1
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,873
Thanks: 2,456
Thanked 2,438 Times in 1,632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Rangimi i vendeve me te mira ne bote sipas kriteriumeve te ndryshme

Lista e vendeve me te mira ne bote.

2017 Best Countries

https://www.usnews.com/news/best-cou...rall-full-list


Best Countries for Education

https://www.usnews.com/news/best-cou...tion-full-list


Best Countries to Raise Kids

https://www.usnews.com/news/best-cou...dren-full-list


Best Countries for a Comfortable Retirement

https://www.usnews.com/news/best-cou...ment-full-list


Best Countries to Start a Business

https://www.usnews.com/news/best-cou...ness-full-list


The Best Countries for Women

https://www.usnews.com/news/best-cou...omen-full-list


Most Transparent Countries

https://www.usnews.com/news/best-cou...ency-full-list


Best Countries to Travel Alone

https://www.usnews.com/news/best-cou...avel-full-list


Quality of Life Rankings

https://www.usnews.com/news/best-cou...life-full-list
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur