Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-07-2017, 11:12   #1
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,745
Thanks: 46
Thanked 105 Times in 45 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Prezantohet Panuci,trajneri i ri i Kombetares...

Prezantohet Panuci,trajneri i ri i Kombetares...Presidenti i Federatės Shqiptare tė Futbollit, Armand Duka shprehu bindjen e tij se trajneri i ri i Kombėtares, Christian Panucci do tė japė mė tė mirėn pėr pėrfaqėsuesen tonė.

Teksa kanė mbetur 4 ndeshje pėr t’u luajtur nė eliminatoret e Rusi 2018 dhe kualifikimi ėshtė pothuajse i pamundur, Duka tha se objektivi tashmė ėshtė Euro2020.

Presidenti i FSHF-sė u shpreh se vullneti e dėshira e Panucci-t dhe stafit tė tij, do tė arrijnė tė kualifikojnė Kombėtaren nė kampionatin e ardhshėm evropian.

“Ky ka qenė njė proces i zgjatur pak nė kohė, pasi jemi munduar tė bėjmė mė tė mirėn. Vendimi ynė nuk ka qenė i lehtė. Kemi zgjedhur ta drejtojė ekipin tonė njė nga emrat mė tė mėdhenj tė futbollit italian, Christian Panucci. Ka njė eksperiencė modeste. Jam i bindur qė kemi bėrė zgjedhjen mė tė mirė. Ėshtė njė njeri me vullnet e dėshirė tė jashtėzakonshme dhe jam i bindur qė bashkė me stafin e tij, do tė bėjė tė mundur qė ne tė jemi pjesė e Euro2020,” tha Duka.

(e.f/BalkanWeb)
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BLEDI_SH pėlqehet nga
i vjetėr 19-07-2017, 22:42   #2
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 635
Thanks: 396
Thanked 219 Times in 146 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Prezantohet Panuci,trajneri i ri i Kombetares...

Pune te mbare trajnerit te ri
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2017, 23:44   #3
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,326
Thanks: 7,933
Thanked 4,404 Times in 2,901 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Prezantohet Panuci,trajneri i ri i Kombetares...

Panuqi apo panuklla nje nga lojtaret me te medhenj itallian???

Kur do ta qerojne kete duken nga posti qe ka?
Asnjehere.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-07-2017, 09:33   #4
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 4,618
Thanks: 128
Thanked 817 Times in 534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Prezantohet Panuci,trajneri i ri i Kombetares...

populli s'ka buke e panua do marr 20mije euri ne muaj...


p.s. pas cdo biznesi fshihet gjithnje nje talion
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2017, 10:19   #5
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 500
Thanks: 20
Thanked 245 Times in 134 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Onyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Prezantohet Panuci,trajneri i ri i Kombetares...

Kam dyshimet e mia, mendoj se stoli i kombetares eshte i rende dhe Panuci nuk ka pervojen e duhur.
Onyx ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-08-2017, 10:53   #6
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 12,690
Thanks: 2
Thanked 1,430 Times in 715 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
CR7 ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Prezantohet Panuci,trajneri i ri i Kombetares...

Zbulohet edhe Ēeku, i tmerrshem, mi pas keto pare mos puno ma kurrr, po vetem dil shetit boten, knaqu edhe me se paku nje 10 femra me veti.

__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur