Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-08-2017, 04:21   #1
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,734
Thanks: 1,339
Thanked 1,277 Times in 606 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

Njė kinez ėshtė ndarė nga bashkėshortja dhe e ka paditur atė duke i kėrkuar si dėmshpėrblim njė vlerė prej 120 mijė dollarėsh, me akuzėn se ka sjellė nė jetė fėmijė tė shėmtuar.

Ai tha se fėmija i tretė doli shumė i shėmtuar, dhe kjo sipas burrit ndodhi sepse ajo e kishte tradhtuar atė dhe se fėmija nuk i ngjante aspak atij.


Por gruaja u detyrua tė tregonte tė vėrtetėn, qė ishte se ajo i ishte nėnshtruar njė operacioni plastik prej 100 mijė dollarėsh, pasi ishte shumė e shėmtuar para se tė njihej me burrin.

Mė e ēuditshmja e gjithė kėsaj ėshtė se gjykata kineze ia pranoi burrit kėrkesėn.

/lajmpress

__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 13:17   #2
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,674
Thanks: 2,177
Thanked 2,328 Times in 1,304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

E akuzoi kot. Se kishte tradhetuar e shkreta.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 13:20   #3
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,867
Thanks: 122
Thanked 531 Times in 422 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

Na ngirve gjakun oj puhiz. Thash se kishte nodh ne shqipni e thash prite kur te lshohet luknia me lloj lloj sharjesh lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i derjansi pėlqehet nga
i vjetėr 09-08-2017, 13:21   #4
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,071
Thanks: 2,041
Thanked 3,509 Times in 2,296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 118
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

Ahahah,ca tjeter do degjojme ne kete jete...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 13:58   #5
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,474
Thanks: 1,495
Thanked 1,818 Times in 1,155 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

lol!

Fillimisht, te 3 femiet kan dal te shemtuar ne foto, jo vetem 1. Te 3 nuk duken ashtu ne te vertet por I kan ndryshuar me photoshop.

Sedyti, kta nuk jan te martuar dhe ata nuk jan femiet e tyre. Kjo ishte thjesht nje reklam nga nje kirurg plastic dhe ajo vajza eshte modele. Gjithashtu nuk ka bere as nje operacion (mesa thot ajo) dhe tani ka hedhur ne gjyq sepse kjo foto dhe historite e sajuara I kan prishur karjeren.

Jan then lloj lloj historish per kte ne internet. Vajti deri ne shqipri historia

Ky artikull tregon te verteten por eshte ne anglisht:

http://www.snopes.com/media/notnews/uglybaby.asp
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 14:01   #6
Endless
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 1,785
Thanks: 624
Thanked 265 Times in 177 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Endless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

smart move
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
Endless nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 14:35   #7
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 16,683
Thanks: 6,435
Thanked 5,951 Times in 3,807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 341
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

prap e paska padit ky sygricmi grun e vet...e paska bo telef...
shyfe kur ta padisi kjo bukuroshja qe longu i ketij te pangopmit ka qen i thartum.....

sikur ka pas dal kjo tematika edhe mo perpara apo gabohem?
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 09-08-2017, 14:40   #8
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,674
Thanks: 2,177
Thanked 2,328 Times in 1,304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

Kjo me kujtoi ate barcaleten shqiptare ku burri kur pa femijen e trete qe ishte i shemtuar i tha gruas, " Me ke e ke kete se ky eshte shume i shemtuar." Gruaja ja ktheu," Per Zotin ky eshte i joti, ata dy te bukurit dolen te bukur se jane te komshiut."
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i mia@ pėlqehet nga
i vjetėr 09-08-2017, 16:25   #9
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,277
Thanks: 4
Thanked 3,666 Times in 2,440 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

Duke u bazuar ne titullin me lart, Fantozzi mund te sillet ketu si shembull i bashkeshortit ideal ne nje rast te tille 'fatkeq'.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 20:58   #10
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,834
Thanks: 239
Thanked 1,120 Times in 763 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

Po te kish kendur Andersenin nuk do kish lenduar gruan...te priste dhe ca

__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 21:01   #11
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 30,683
Thanks: 11,939
Thanked 14,761 Times in 5,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

kush shpik keto perralla?
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 09-08-2017, 21:06   #12
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,527
Thanks: 0
Thanked 527 Times in 464 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

tani e ka rradhen vjehrra.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2017, 13:31   #13
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,734
Thanks: 1,339
Thanked 1,277 Times in 606 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
lol!

Fillimisht, te 3 femiet kan dal te shemtuar ne foto, jo vetem 1. Te 3 nuk duken ashtu ne te vertet por I kan ndryshuar me photoshop.

Sedyti, kta nuk jan te martuar dhe ata nuk jan femiet e tyre. Kjo ishte thjesht nje reklam nga nje kirurg plastic dhe ajo vajza eshte modele. Gjithashtu nuk ka bere as nje operacion (mesa thot ajo) dhe tani ka hedhur ne gjyq sepse kjo foto dhe historite e sajuara I kan prishur karjeren.

Jan then lloj lloj historish per kte ne internet. Vajti deri ne shqipri historia

Ky artikull tregon te verteten por eshte ne anglisht:

http://www.snopes.com/media/notnews/uglybaby.asp
Fotoja nuk eshte e vertete, por ndodhija po? Kete thua ti ?

Gjthsesi i zgjuar boll ky, ju kujtua mbas te 3-tit.
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2017, 13:32   #14
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,734
Thanks: 1,339
Thanked 1,277 Times in 606 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
tani e ka rradhen vjehrra.
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2017, 15:53   #15
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,474
Thanks: 1,495
Thanked 1,818 Times in 1,155 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Puhiza Shiko postimin
Fotoja nuk eshte e vertete, por ndodhija po? Kete thua ti ?

Gjthsesi i zgjuar boll ky, ju kujtua mbas te 3-tit.
Ndodhia nuk eshte e vertet. Fotua eshte e vertet por ata nuk jan te martuar dhe femiet nuk jan te tyrit. Femiet gjithashtu jan modifikuar me fotoshop qe te duken te shemtuar.
Ishte thjesht nje foto per reklam te nje kirurgu plastik dhe me von u trilluan lloj lloj historira jo te verteta.

Me falni qe prisha temen por kam lexuar per ate vajzen dhe "vuajtjen" e saj pasi e ka patur te veshtire te gjej pune si modele pas ktyre historirave ne internet.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2017, 15:56   #16
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,277
Thanks: 4
Thanked 3,666 Times in 2,440 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

Mua s'me duken te shemtuar femijet ne foto, si aziatike qe jane.
Madje vajza eshte beautiful!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2017, 16:03   #17
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,474
Thanks: 1,495
Thanked 1,818 Times in 1,155 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

Yoko te gjith femive ju kan zvogeluar syt akoma me shume dhe ati te madhit ikan shtremtuar gojen me duket.

Syt ata I kan pike te dobet. Exchange student koreane qe ka jetuar me familjen e burrit tim during college 1 vit para se te martohej ndryshovi shume ne fytyre. As nje nuk e kuptonte si por vura re qe syt I duken me te medhenj (ka bere operacion te heqi lekure nga lid I syrit). Eshte praktike normale per te pasurit andej. Gjithashtu bejn dhe operacione per tu zgjatur. It's scary if you read about it. Eshte nje leg lengthening surgery ku presin kocken tek kerciri dhe shtojn inches. Andjej mendojn se njerezit me te gjat kan me shume privilegje (better jobs, more money).
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2017, 19:16   #18
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,873
Thanks: 2,456
Thanked 2,438 Times in 1,632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

per 120 mije dollare, ka mundur te ik e ti beje te gjithe kalamojat, gruan edhe njehere dhe inclusiv veten operacion plastik ke Chajnizat edhe ti ngelen 100.000 dollare te kines ne arken e kursimeve.
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2017, 19:30   #19
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,484
Thanks: 6,724
Thanked 5,136 Times in 2,670 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 218
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!


une te isha ne vendin e saj do e padisja per te njejten gje shumtataqin e qelbur
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2017, 19:34   #20
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,873
Thanks: 2,456
Thanked 2,438 Times in 1,632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Padit gruan pėr fėmijėt e shėmtuar, fiton dėmshpėrblim!

gamor mo, gamor chinees tani meqe paska bere leke, do i thoja mi paguaj mua 5000 dollare, se ti ndreqj e rregulloj te tjeret sikur me katalog
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur