Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme > Zona Vip

Zona Vip Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-08-2017, 07:30   #1
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,477
Thanks: 3,566
Thanked 4,106 Times in 2,558 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Gena i propozon martesė Genta Ismajlit

Kėngėtarja e njohur Genta Ismajli ka qenė nė njė spektakėl me Genėn, ndėrsa ėshtė publikuar njė video qė ka marrė vėmendjen e tė gjithėve.
Aty duket se tė dy janė nė njė koncert nė Gjakovė, kur papritur Gena thotė: “Po tė ulem nė gjunjė. Genta Ismajli sot po tė kėrkoj dorėn pėr martesė. A je dakort?”
Pas kėsaj fillojnė britmat e fansave tė tyre, duke treguar entuziazėm pėr rastin. Genta e befasuar nga kjo, fillimisht hezitoi dhe mė pas pranoi qė tė jetė nusja e Genės.
Nuk dihet nėse gjithcka ėshtė bėrė pėr lojė, apo ka lindur romancė mes tyre.
Genta ka kohė qė nė krah nuk ka njė mashkull dhe nuk ėshtė parė nė shoqėri tė njė dashuri prej ndarjes me Milotin.
Ajo po gėzon suksesin e saj mė kėngėn ‘Dy dashni’ dhe me bashkėpunimin ‘Po du me tpa’ qė ka sjellė pėr kėtė sezon veror.
Oranews
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 08:04   #2
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 12,690
Thanks: 2
Thanked 1,430 Times in 715 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
CR7 ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Gena i propozon martesė Genta Ismajlit

Ky Gena a eshte magjup ?
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 10:17   #3
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,712
Thanks: 7,339
Thanked 6,951 Times in 3,840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Gena i propozon martesė Genta Ismajlit

T'u trashtė go... kshu tė trashgohesh Genta.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 10:33   #4
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 4,618
Thanks: 128
Thanked 817 Times in 534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Gena i propozon martesė Genta Ismajlit

Rruge sa me te bukura me gamiljen tende te dashur o nGena
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 16:18   #5
Selena-
Sweety
 
Avatari i Selena-
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Posts: 939
Thanks: 554
Thanked 436 Times in 226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Selena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Gena i propozon martesė Genta Ismajlit

Kush esht burri e kush esht gruaja se emrat njesoj I paskan....
Selena- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Selena- pėlqehet nga
i vjetėr 11-08-2017, 16:45   #6
AnGeLiC
V.I.P
 
Avatari i AnGeLiC
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 4,265
Thanks: 1,015
Thanked 1,381 Times in 867 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
AnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Gena i propozon martesė Genta Ismajlit

Pse emer vajze?

Gjithmone me bente cudi kjo gje kur ja degjoja emrin!

Per loje besoj e ka bere...
AnGeLiC nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AnGeLiC pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur