Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Filozofia | Psikologja | Sociologjia

Filozofia | Psikologja | Sociologjia Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-08-2017, 18:02   #21
Darkblonde
Darkblonde
 
Avatari i Darkblonde
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Vendndodhja: Prishtina
Posts: 229
Thanks: 404
Thanked 195 Times in 102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Darkblonde ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shpetova miken time

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Te them te drejten nuk lexova gje pertej titullit pasi titulli i tha te gjitha.
Titulli mund te ishte "pa koment"!! Do ngaterroheshe me shume pasi vec ballinen sheh!!
Dhe ska gje per injorancen, u mesuam
Darkblonde nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2017, 18:03   #22
Darkblonde
Darkblonde
 
Avatari i Darkblonde
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Vendndodhja: Prishtina
Posts: 229
Thanks: 404
Thanked 195 Times in 102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Darkblonde ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shpetova miken time

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
une nuk e lavderoj se ajo pi cigare...femrat qe pine cigare per mu te irdhen...
Me bere ta ndez nje tani... Shnet
Darkblonde nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2017, 18:05   #23
Darkblonde
Darkblonde
 
Avatari i Darkblonde
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Vendndodhja: Prishtina
Posts: 229
Thanks: 404
Thanked 195 Times in 102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Darkblonde ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shpetova miken time

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Te duket dicka qe ndodh cdo dite?

Flm Darkblonde qe e ndave kete perjetim me ne
Nuk ka gje, edhe pse ndjehem cuditeshem qe e ndava kete prap nuk pendohem.
Darkblonde nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2017, 18:06   #24
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,256
Thanks: 2,017
Thanked 1,174 Times in 613 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shpetova miken time

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Darkblonde Shiko postimin
Titulli mund te ishte "pa koment"!! Do ngaterroheshe me shume pasi vec ballinen sheh!!
Dhe ska gje per injorancen, u mesuam
Rendesi ka qe kemi goca inteligjente si ty. Uroj te kene ardhur lavderimet e duhura nga te gjitha platformat virtuale ku e paske postuar kete per te perkedhelur pak egon.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2017, 18:08   #25
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,093
Thanks: 341
Thanked 2,494 Times in 1,455 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpetova miken time

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Te them te drejten nuk lexova gje pertej titullit pasi titulli i tha te gjitha.
titulli eshte shume real, dhe po aq i bukur sa edhe permbajtja e postimit qe vijon... ti bej si te duash dihet, por une them qe ia vlen te lexohet
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-08-2017, 18:09   #26
Darkblonde
Darkblonde
 
Avatari i Darkblonde
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Vendndodhja: Prishtina
Posts: 229
Thanks: 404
Thanked 195 Times in 102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Darkblonde ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shpetova miken time

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Rendesi ka qe kemi goca inteligjente si ty. Uroj te kene ardhur lavderimet e duhura nga te gjitha platformat virtuale ku e paske postuar kete per te perkedhelur pak egon.
Faleminderit je shume karizmatik.
Have fun
Darkblonde nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Darkblonde pėlqehet nga
i vjetėr 08-08-2017, 18:15   #27
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,834
Thanks: 239
Thanked 1,120 Times in 763 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpetova miken time

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Darkblonde Shiko postimin
Me bere ta ndez nje tani... Shnet
hajde shnet edhe ty se miqte e vertete nuk vuajne sebashku, por vuajne per raki e cigare....

p.s. cfare paradoksi dhe ipokratizie
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-08-2017, 19:27   #28
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 3,973
Thanks: 513
Thanked 601 Times in 422 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpetova miken time

E kush nuk ka shpetuar apo nuk eshte shpetuar sikur njehere ne jete!
Per mua jane gjera qe duhen lene te rrojne ne heshtje.
Gjithsesi..
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 02:53   #29
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,277
Thanks: 4
Thanked 3,666 Times in 2,440 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpetova miken time

Perderisa njerezit ndajne me njeri tjetrin intimitete e foto ne media, pse te mos ndajne edhe eksperienca te tilla?! Ajo s'po kerkon dekorate. As e njohim as hic.


Ku je o zirco, t'na kujtosh nje cike mark antonin ne varrimin e cezarit.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 09-08-2017, 03:43   #30
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,626 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shpetova miken time

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Ku je o zirco, t'na kujtosh nje cike mark antonin ne varrimin e cezarit.
Cilen pjese? Fillimi mjafton besoj.

Shoke e shoqe, qytetar e fshatar me ndini.


Do me per belulin, yoko?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 04:00   #31
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,277
Thanks: 4
Thanked 3,666 Times in 2,440 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpetova miken time

Tamam!!

1:07- 1:10

S'e mendova, qe do e gjeje.
Po shqip e di? lol
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2017, 12:48   #32
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,626 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shpetova miken time

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Tamam!!

1:07- 1:10

S'e mendova, qe do e gjeje.
Po shqip e di? lol
Jo se di. Ku e honepsja une te mesoja pjese letersie permendesh.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 15:21   #33
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,277
Thanks: 4
Thanked 3,666 Times in 2,440 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 197
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpetova miken time

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Jo se di. Ku e honepsja une te mesoja pjese letersie permendesh.
Po prandaj je bere pizzaxhi, se ke ngel ne letersi.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 17:36   #34
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,626 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shpetova miken time

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Po prandaj je bere pizzaxhi, se ke ngel ne letersi.
Qa ti bejme...nejse nuk qahem. Me japin tipa mire fare perveq indianve.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur