Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-08-2017, 19:02   #621
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 1,563
Thanks: 332
Thanked 357 Times in 234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Eshte shprehje qe perdoret..fluturoi koha. Qa faj te ka qe nuk e ke degjuar.
Kush, kur, pėr sa kohė, ēfar pėrqindje, prova nga burime tė ndryshme asnjanėse tė pavarura nga njėra tjetra. Pėr ndryshe ēėshtja do mbetet e pazgjidhur!
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 19:04   #622
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,299
Thanks: 7,904
Thanked 4,391 Times in 2,892 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Kush, kur, pėr sa kohė, ēfar pėrqindje, prova nga burime tė ndryshme asnjanėse tė pavarura nga njėra tjetra. Pėr ndryshe ēėshtja do mbetet e pazgjidhur!
Ti se kupton fluturoi koha se prisje me padurim dhe u ngryste...ne darke.Pra u shtyte.
__________________
Une jam pergjegjes vetem para popullit tim,dhe nuk i detyrohem ASKUJT tjeter(Vladimir Putin).
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 19:06   #623
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,587
Thanks: 721
Thanked 4,419 Times in 1,961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Kam 'hungry eyes' .Si magnet. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 19:07   #624
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,676
Thanks: 7,327
Thanked 6,942 Times in 3,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Kush, kur, pėr sa kohė, ēfar pėrqindje, prova nga burime tė ndryshme asnjanėse tė pavarura nga njėra tjetra. Pėr ndryshe ēėshtja do mbetet e pazgjidhur!
Kush? - koha
Kur? - ditėn e mėrkurė
Pėr sa kohė? - pėr 1 sekondė
Ēfar pėrqindje? - 100%
Provat gjeji vet, i do tė gjitha gati ti?

P.s. "Fluturoi koha" pėrdoret gjerėsisht Beu, pėr tė treguar qė iku pa kuptuar.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 11-08-2017, 22:13   #625
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,034
Thanks: 1,805
Thanked 2,038 Times in 1,125 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Ju shiptot e Amerikės jeni tė veēantė dhe tė gjith njėsoj kur pėrzini shprehje tė anglishtes me shqipen. Si moj fluturon koha? Koha ikėn, kalon, nė shqip nuk fluturon koha
Vertet se ke degjuar kete metafor ne shqip? Perdoret ne cdo vend te botes besoj ne te njejtin kuptim.
"Koha iken" zakonisht perdoret per te treguar dicka qe ka kaluar me kohe. . .
Koha fluturoi" zakonisht perdoret kur do te tregosh nje ngjarje qe sapo e ke perjetuar, tregon si trishtim qe dicka e bukur mbaroi shume shpejt.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 22:22   #626
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 4,618
Thanks: 128
Thanked 817 Times in 534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 11-08-2017, 23:47   #627
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 1,563
Thanks: 332
Thanked 357 Times in 234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Vertet se ke degjuar kete metafor ne shqip? Perdoret ne cdo vend te botes besoj ne te njejtin kuptim.
"Koha iken" zakonisht perdoret per te treguar dicka qe ka kaluar me kohe. . .
Koha fluturoi" zakonisht perdoret kur do te tregosh nje ngjarje qe sapo e ke perjetuar, tregon si trishtim qe dicka e bukur mbaroi shume shpejt.
Edhe mbase e kam dėgjuar por nuk para e kam dėgjuar edhe nė qofse e kam dėgjuat, zor se e kam dėgjuar.

Nė anglisht po, por 27 vjetė jasht atdheut bėn punėn e vetė. Ja qė paska edhe gjėra qė nuk dikam?
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2017, 12:14   #628
iDeA
DiNaMiKe
 
Avatari i iDeA
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 2,986
Thanks: 166
Thanked 333 Times in 187 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Kishte disa Sale ne nje qender komerciale dhe njerezit ishin dyndur tek dyqani i orave.
I kam pasion orat, keshtu shkova per te pare se cfare ishte ne ofert.

Pashe... ne dyqan nuk kishte asnje mark qe merret dhe njihet per prodhimin e orave - as Tissot !

Ne Sale vetem orat e Michael Kors e budadalleqe te tilla, pak kualitet dhe njerezit qe merrnin ora sa me te medha e te shndritshme .

Dola e zhgenjyer, por e buzeqeshur sepse nuk bie pre e "Sale" .
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i iDeA pėlqehet nga
i vjetėr 28-08-2017, 12:41   #629
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 2,974
Thanks: 2,023
Thanked 1,554 Times in 747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

keto kohet e fundit nuk kam aspak qef te vishem
e kam kaluar veren me nje pale sandalle 10 eurosh nderkoh qe harxhoj me mijera euro duke bere dhurata majtas e djathtas
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 28-08-2017, 12:57   #630
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,824
Thanks: 5,030
Thanked 3,601 Times in 1,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 167
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
keto kohet e fundit nuk kam aspak qef te vishem
e kam kaluar veren me nje pale sandalle 10 eurosh nderkoh qe harxhoj me mijera euro duke bere dhurata majtas e djathtas
qyqja Marya e forte je

as neper mendje sme kalon te bej kete qe ben ti. jo se sdua apo jam shpirtngushte por se imagjinoj dot te punoj une dhe te shperndaj para apo dhurata te shtrenjta .. sepse asnje se ka bere per mua.

jam njecik materialiste ne kete pike. ku ka te ngopur njeriu aman
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2017, 13:00   #631
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 2,974
Thanks: 2,023
Thanked 1,554 Times in 747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
qyqja Marya e forte je

as neper mendje sme kalon te bej kete qe ben ti. jo se sdua apo jam shpirtngushte por se imagjinoj dot te punoj une dhe te shperndaj para apo dhurata te shtrenjta .. sepse asnje se ka bere per mua.

jam njecik materialiste ne kete pike. ku ka te ngopur njeriu aman
se marr vesh edhe une , thau te jem ne depresion
une qe kur isha e re bridhja vetem me kostume dhe taka , tani edhe 10 euro me duket shtrenjte per veten
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2017, 13:10   #632
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,824
Thanks: 5,030
Thanked 3,601 Times in 1,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 167
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
se marr vesh edhe une , thau te jem ne depresion
une qe kur isha e re bridhja vetem me kostume dhe taka , tani edhe 10 euro me duket shtrenjte per veten
duhet te rifillosh te vleresosh veten dhe te blesh rroba e kepuce sipas qejfit tend.. nuk eshte e rendesishme te blesh rroba te shtrenjta, ka rroba shume te bukura dhe te lira.. rendesi ka te ndjehesh mire kur i vesh.. dhe leket e tjera futi ne banke shihe sa mire do ndjehesh, do fillosh te sherohesh si me magji
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 28-08-2017, 13:13   #633
Endless
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 1,616
Thanks: 525
Thanked 189 Times in 136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Endless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
keto kohet e fundit nuk kam aspak qef te vishem
e kam kaluar veren me nje pale sandalle 10 eurosh nderkoh qe harxhoj me mijera euro duke bere dhurata majtas e djathtas
shenja depresioni duken, thuaj burrit te bej dicka.
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
Endless nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2017, 13:14   #634
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,676
Thanks: 7,327
Thanked 6,942 Times in 3,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Bora s'na bėre ndonjė dhuratė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2017, 13:14   #635
Endless
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 1,616
Thanks: 525
Thanked 189 Times in 136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Endless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Kam 'hungry eyes' .Si magnet. Lol
E thithin cdo gje ne te cilen fiksohen???
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
Endless nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2017, 13:15   #636
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,824
Thanks: 5,030
Thanked 3,601 Times in 1,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 167
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Bora s'na bėre ndonjė dhuratė.
as ti mua
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2017, 13:17   #637
Endless
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 1,616
Thanks: 525
Thanked 189 Times in 136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Endless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Bora s'na bėre ndonjė dhuratė.
Ahaa gjete person te te bej dhurate di, se degjon c'thote ''mua s'me ka bere njeri, pse te bej une thote''

shiko mos hedh na nje grep andej na maria, se ajo sikur paska mendje te keqe per dhurata ne kete periudhe. shih te nxitosh sa eshte nje cik down kshu, se me vone si dihet si merr puna
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
Endless nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Endless pėlqehet nga
i vjetėr 28-08-2017, 13:20   #638
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 2,974
Thanks: 2,023
Thanked 1,554 Times in 747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

me jep adresen akrepi dhe cfare do te te dergoj marya , perfito sa e ka zene depresioni se me pas po i doli ste del gje
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 28-08-2017, 13:20   #639
AnGeLiC
V.I.P
 
Avatari i AnGeLiC
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 4,226
Thanks: 1,000
Thanked 1,363 Times in 856 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
AnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėmAnGeLiC i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Qe jam bere pėr dajak ,fakt. ...por qe s'guxon kush te ma jap as njė dacke ....fakt dhe kjo
AnGeLiC nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2017, 13:21   #640
Endless
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 1,616
Thanks: 525
Thanked 189 Times in 136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 40
Endless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Na tregoni ndonje fakt per veten tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
me jep adresen akrepi
ta leshoj dhe une jemi qe jemi? ;p
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
Endless nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur