Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-08-2017, 09:52   #681
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 34,584
Thanks: 6,717
Thanked 3,701 Times in 2,412 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 240
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Une thomi ta bejme veteriner hashashi ne teritorin e djegur te malit te Cikes per te pare se si teoria e tij e vetmohimit te teseres se kuqe do te triumfoje ashtu sic e ka mesuar xhaxhi Putoja dhe ai mortadella Kim jong un xhan patlixhan harram edepses kelluf badiava raket sevda..... te cilet po japin shemullin personal qe Xha Loni se bashlu me taborrin special te tavarollapaxhinjeve te marrin situaten ne dore e ti bien Tirane-Durres me zetorin e kooperatives se llakatundit duke thirur per zgjedhjet e reja: "Ma jepni mua ate qene vote qe te kem doren e trete ne timon e ta luaj manivelen ashtu sic ju e deshironi.
Ai hashashi ne malin e Qikes, ishte bime mjekesore....mbi 1800 metra ne nivelin e detit.
__________________
Nadie nace con el manual bajo el brazo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 12-08-2017, 10:03   #682
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 8,495
Thanks: 55
Thanked 669 Times in 487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Miredita

Fundjave te mbare.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i kanina pėlqehet nga
i vjetėr 12-08-2017, 11:27   #683
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 27,827
Thanks: 6,258
Thanked 5,945 Times in 3,079 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 389
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Mirėdita
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 12-08-2017, 11:30   #684
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Postime: 4,323
Thanks: 116
Thanked 706 Times in 450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

pershendes ata qe s'duan te shkruajne ne forum...

p.s. hu keėrs?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 18:14   #685
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Postime: 1,013
Thanks: 65
Thanked 182 Times in 124 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Demo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Si u ngrysteee?
Mire jeniii?

Qe thoni ju me kane ngrene ata shejtan vesh ter naten. Dhe plaka me kuptoi se me pyeti e shuara... "Ca ke Demo qe ste ze vendi e me ferkonesh ketej nga prapanica ime". Po ngjitur me shejtanen fleme, ngado qe te rrotullonem me ate do ferkonem. Ca te bej, me ka zene halli. Nje hektare krevat i kam marre dhe ate shejtan prapanice gjithmon nga pjesa ime e krevatit e hedh. Opo nuk guxon te levizesh nje cik se i guduliset prapanica asaj.
"Tyt, bej tutje shejtan, prapanicen gjithmon ketej nga pjesa ime e mban" i thashe kur te thom. " Po me hane veshet moj e shuar, e spo gjej derman. O jete ndonje shejtan qe me mban ne goj. Kushedi kujt o ti kete bere pershtypje mencuria ime dhe llafosen njerzia."

Nashti une dyshoje ne nja dy vende... o do me kete mejtuar ter naten ajo shejtan Meneksheja, se nuk e keshte te shoqin ne shtepi preme dhe do jete sevdallosur ter naten pas trupes time gjithe deshira e enderrime, o o jete ndonje nga kete shejtanet e forumit qe si mbyllet goja dhe mbajne njerzin ne goje gjithe naten.
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Demo Labi : 12-08-2017 nė 18:17
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Demo Labi pėlqehet nga
i vjetėr 12-08-2017, 18:24   #686
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Postime: 1,013
Thanks: 65
Thanked 182 Times in 124 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Demo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Mua me tronditi belxhikun kur ashtu si nje hero i skalitur paqavureve te Gorkit, shkundi gemushen ku kish pritur Gjermanin SS ti kalonte e pasi nuk kishte ndodhur ai i indinjuar kish shprehur dufne e tij kalorsiak mbi nje meshqerre te pafajshme qe po kulloste aty prane.....
Tani pasi lexoi perembrapshti "Kapitalin" e atij mjeker buallices Karlit te Marksit erdhi te na lecise vleren e prapambetur te xhixhave qe sipas tij do te tronoditet keqas kur trusti i lulelakres te mos kete skafe dhe kaqatorra per transport te sherebeles aromatike per popullsine tymdashese te Evropit bushter.....
Sipas tij ai qe prodhon domate duhet te marre ma shum lloca sepse me domate gjuhen Spanjollet kur duan te bejne salce por edhe katnaret e Kasharit kur iu rritet prasi mbi vleren e shtuar.

Ne goj te qenit ia shkulim dhembet nje e nga nje.
Rrofshin lopet tona LSIste.
Sa llafe ka ky shejtan...
Edhe kjo imja kur keshte dhimbjet e lindjes nuk fliste kaq shume dhe kaq per cart.

Kesha ne mendja ta merrja me vete ne cete shejtanin, te provonte i shuari nje here mishen e bardhe te shqerres, se ngeli duke ndjekur lope lumadhi.
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Demo Labi pėlqehet nga
i vjetėr 12-08-2017, 22:12   #687
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Postime: 4,323
Thanks: 116
Thanked 706 Times in 450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Mireprema shoshojve ne linje. Aman ore aman se nuku po gjej derman, sec me jane qepur ca shajtane, si t'ja bej s'e di se isha mire coban me dhi. Te ndjesh entuziazem per kakerdhite e tyre eshte shenje e nje faze te menduarit ilirike. Nuk merzinet xhaja na era e lopes, por na kalorite qe humben evlatet e xha Kasemit. Qe thoni ju e une, ne 700 kalori, 20 i kalojen me sekes dhe 680 ja tregojen fshatit. Po nuk i ngjajen fare xhait qe eshte me edukate, kulture, nuk te rreh, nuk te poshteron, nuk tradheton, me fjale te ndryshkura e te shkuretra dhe fembren e ben te ndihen shqiptare...si Meleqja ime. Merrni na nje fember e tregojuni qe me nje qillo salce domate dhe nje kokerr qepe qe t'ju vije goja era dreq, nje pale benevreke e nje carcaf te grisur jetonet si mbret ne kasollen e lopes. Se fembra te keqen coi eshte edhe mish per qen edhe mish per mace...edhe kur shohen nje hu gardhi u vje lezeti.

p.s. ika at'keqen se me ra linja...e benevrekeve...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2017, 07:50   #688
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Postime: 5,167
Thanks: 3,871
Thanked 2,942 Times in 1,130 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Miremengjes te gjitheve
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2017, 08:14   #689
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Postime: 7,125
Thanks: 4,388
Thanked 2,372 Times in 1,008 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Pėrshėndetje forumistė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Mirėmėngjesi!
* Kur tė niset dita me fėmijė, hiē pa "shybe" ke njė ditė tė mirė.
Unė e nisa me kėtė vizatim tė Lian "kėlyshit", qė nga ora shtatė ia nxori gjumin gjyshit!

Paēi njė ditė tė mrekullueshme!

Pėrshėndetje nga qyteti i Vejle-s!
__________________
(firma) Gi de Masha: 25 vjet: fillim karriere nė gjėzėtari; 21 vjet: angazhim me pėrkushtim nė gjėzėtari; 20 vjet: mishėrim me ndėrrimorėt.
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2017, 09:16   #690
Anita
V.I.P
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Postime: 1,682
Thanks: 293
Thanked 569 Times in 340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Anita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Miremengjes , gjerave te thjeshta e te bukura ...qe lindin papritmas ,
Miremengjes buzeqeshjeve te sinqerta , njerezve te thjeshte , mendimeve delikate .
Miremengjes juve anetare te nderuar , uroj qe kjo dite tju dhuroje gezim,dashuri e qetesi ...
Kalofshi nje te diele te bukur !
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Anita pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2017, 10:47   #691
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 10,265
Thanks: 3,206
Thanked 6,411 Times in 2,148 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Gjumi me ka dale qe pa gdhire. Mendime pafund qe ngrejne zerin e s'me lene te qetesohem per gjate. Tani, qielli eshte zbardhur verbueshem, mjaftueshme per te lajmeruar mengjesin. Bashke me kafen e pare po lexoj germa qe perbejne informacione te ndryshme. Me duhet te them qe Si Bora me mori vemendjen ne postimet e saj plot alegri.

Nje pershendetje te veqante per ty Bora e dashur!
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2017, 11:12   #692
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 11,395
Thanks: 4,127
Thanked 2,996 Times in 1,553 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Gjumi me ka dale qe pa gdhire. Mendime pafund qe ngrejne zerin e s'me lene te qetesohem per gjate. Tani, qielli eshte zbardhur verbueshem, mjaftueshme per te lajmeruar mengjesin. Bashke me kafen e pare po lexoj germa qe perbejne informacione te ndryshme. Me duhet te them qe Si Bora me mori vemendjen ne postimet e saj plot alegri.

Nje pershendetje te veqante per ty Bora e dashur!
Flm e dashur. 😘😊

ti e di si perhere dua te transmetoj vetem energji pozitve, eshte e vetmja gje qe mund te na coj perpara. cdo lloj mendimi negativ duhet ta leme mbrapa edhe pse e veshtire.

Te pershendes leaf edhe une. te puth fort
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2017, 15:19   #693
Frank
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Postime: 5
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Frank ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Pėrshėndetje tė gjithėve, unė jam Frank, shpresoj t'ia kalojmė mirė sė bashku!
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Frank pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2017, 15:34   #694
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Postime: 2,900
Thanks: 217
Thanked 280 Times in 176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Pershendetje Frank.
Pergezime per apostrofin.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2017, 15:42   #695
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Postime: 4,781
Thanks: 88
Thanked 220 Times in 143 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Ku ja pe apostrofin Frankut moj e uruar?!
Ai akoma nuk eshte prezantuar...

Mirmbrema te gjitheve!
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2017, 15:48   #696
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Postime: 2,900
Thanks: 217
Thanked 280 Times in 176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Peshkaqeni e kuptoj, jo te gjithe mund te marrin pergezime per apostrofin.

Mirembrema dhe ty!
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Dulcis in Fundo pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2017, 16:17   #697
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Postime: 4,781
Thanks: 88
Thanked 220 Times in 143 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Eshte kenaqesi ta nisesh mbremjen me urimin tend Dolce.
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i peshkaqeni33 pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2017, 20:05   #698
[email protected]
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Postime: 6,447
Thanks: 1,060
Thanked 1,162 Times in 320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 133
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Pershendetje forumiste
__________________
Le secret du bonheur en amour, ce n’est pas d’źtre aveugle mais de savoir fermer les yeux quand il le faut !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2017, 20:43   #699
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 8,495
Thanks: 55
Thanked 669 Times in 487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Miremengjes , gjerave te thjeshta e te bukura ...qe lindin papritmas ,
Miremengjes buzeqeshjeve te sinqerta , njerezve te thjeshte , mendimeve delikate .
Miremengjes juve anetare te nderuar , uroj qe kjo dite tju dhuroje gezim,dashuri e qetesi ...
Kalofshi nje te diele te bukur !

Hajde miremengjes hajde!!!

Mirembrema
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i kanina pėlqehet nga
i vjetėr 13-08-2017, 20:54   #700
e panjohura
Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Postime: 4,952
Thanks: 1,092
Thanked 1,870 Times in 633 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėrshėndetje forumistė....

Mbrema nga une per te gjithe.....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj s'e: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
-"Mjerė ai qė ka dashur vetėm formėn, trupin dhe pamjen, vdekja i'a rrėmben tė gjitha. Dashuroni shpirtin.. se do ta rigjeni..''
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur