Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Ju Pelqejn Tatuazhet ?
Po 52 55.32%
Jo 35 37.23%
Se Di 7 7.45%
Votues: 94. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-08-2017, 00:59   #321
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤

Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 9,309
Shuma e pikėve qė jep: 167
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ju pėlqejn tatuazhet ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Is obvious cdo prind ne nje menyre apo tjeter eshte proud of their kids. E ka te skalitur tattoo-n ne zemer. Ske pse zhgarravit trupin. Ti ke dhe 3. Takes lots of space lol. Ne lidhje me temen 1do me pelqente, po keto behen me moshe ( 17/18 vjecare) ndryshe mbetesh se ben me. Deshira eshte po nga thena deri tek e bera venitet.
Speak for yourself! Une nga plakė do bėnjem e re fringo.
i vjetėr 12-08-2017, 00:59   #322
Selena-
Sweety

Data e antarėsimit: Jul 2017
Postime: 456
Shuma e pikėve qė jep: 2
Selena- do tė bėhet i njohur mjaft shpejtSelena- do tė bėhet i njohur mjaft shpejt

kte shenjen e vaksines se kemi vetem ne jo ... kam nje friend from Jamaica dhe kur e pa nje dite te krahu im tha e ke nga vaksina ? po i them , dhe ne tha i kemi bere keto ...u cudita une
Selena- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 01:02   #323
Xhina
V.I.P

Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 25,302
Shuma e pikėve qė jep: 272
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Ju pėlqejn tatuazhet ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Xhino, shqiptaret dallohen vetem ne dy gjera: 1)- Nga shenja e vaksines ne krahun e majte; 2)- Nga menyra se si nodding. Kur nodding ne shqiptaret Po-ne e kemi per Jo, e kunderta Jo-ne e kemi per Po.

Kurren e kurres nuk me kane dalluar qe jam shqiptare. Vecse nje avokat (speeding ticket) nga menyra se si po nod-ja; dhe nje burre kalimtar ne rruge, nga shenja e vaksines qe kam ne krah, me jane afruar dhe me kane thene straight up - shqiptare je?

Une shenjen e vaksines e kam huge, se m'u infektua keq fare kur e bera ne moshen 10 vjece me duket. Me zuri qelb dhe kur e nxorra rrenjen e saj pas nja nje muaji, me doli rrenja e thelle sa nje bisht puroje kubane. Aq e thelle dhe e trashe ishte. Te fusje nje gisht brenda ne vrime.

E kam fjalen qe edhe une dua te bej diellin tek ajo vrime ne krahe, qe ta mbuloj ate pjese aq shemtaraqe. So krahu i majte eshte taken, nuk bej dot fotot e vajzave.

Me ka ngelur t'i ve fotot e tyre ne pulpat e kembeve, ndersa foton e djalit tek ana e zemres (meqe e dua shume krriēin).

Nje mendje e cmendur me thote te bej kete ne shpatull. Kam rene ne dashuri me kete foto.

ne krah eshte ndryshe por ne kerthis me duket e cuditshme dukej si dicka e pist rreth kerthizesh
i vjetėr 12-08-2017, 01:05   #324
Bad_Teacher
*Eat Me*

Data e antarėsimit: Dec 2012
Postime: 6,268
Shuma e pikėve qė jep: 105
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Ok good luck. Ka me t'dhemb shume njehere, ouch LOL

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Bad_Teacher : 12-08-2017 nė 01:09
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 12-08-2017, 01:07   #325
Xhina
V.I.P

Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 25,302
Shuma e pikėve qė jep: 272
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Pėrgjigje e: Ju pėlqejn tatuazhet ?

Citim:
pash njeren sot 50 vjece dhe dukej 10
vjet me e re, some people are blessed or work super hard
Postimi i Xhina pėlqehet nga
i vjetėr 12-08-2017, 01:08   #326
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤

Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Selena- Shiko postimin
kte shenjen e vaksines se kemi vetem ne jo ... kam nje friend from Jamaica dhe kur e pa nje dite te krahu im tha e ke nga vaksina ? po i them , dhe ne tha i kemi bere keto ...u cudita une
Kur te them vetem dy vete me kane gjetur nga jam deri me sot. Ky i fundit me gjeti nga vrima e vaksines ne krah.
i vjetėr 12-08-2017, 12:30   #327
SystemA
MORIOR invictus

Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 34,584
Shuma e pikėve qė jep: 240
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Ju pėlqejn tatuazhet ?

Citim:
Xhino, shqiptaret dallohen vetem ne dy gjera: 1)- Nga shenja e vaksines ne krahun e majte; 2)- Nga menyra se si nodding. Kur nodding ne shqiptaret Po-ne e kemi per Jo, e kunderta Jo-ne e kemi per Po.

Kurren e kurres nuk me kane dalluar qe jam shqiptare. Vecse nje avokat (speeding ticket) nga menyra se si po nod-ja; dhe nje burre kalimtar ne rruge, nga shenja e vaksines qe kam ne krah, me jane afruar dhe me kane thene straight up - shqiptare je?

Une shenjen e vaksines e kam huge, se m'u infektua keq fare kur e bera ne moshen 10 vjece me duket. Me zuri qelb dhe kur e nxorra rrenjen e saj pas nja nje muaji, me doli rrenja e thelle sa nje bisht puroje kubane. Aq e thelle dhe e trashe ishte. Te fusje nje gisht brenda ne vrime.

E kam fjalen qe edhe une dua te bej diellin tek ajo vrime ne krahe, qe ta mbuloj ate pjese aq shemtaraqe. So krahu i majte eshte taken, nuk bej dot fotot e vajzave.

Me ka ngelur t'i ve fotot e tyre ne pulpat e kembeve, ndersa foton e djalit tek ana e zemres (meqe e dua shume krriēin).

Nje mendje e cmendur me thote te bej kete ne shpatull. Kam rene ne dashuri me kete foto.

kur boj dashuri apo sex trembem nga fantazmat.
Sorry.
i vjetėr 12-08-2017, 13:43   #328
Selena-
Sweety

Selena- do tė bėhet i njohur mjaft shpejtSelena- do tė bėhet i njohur mjaft shpejt

Citim:
Kur te them vetem dy vete me kane gjetur nga jam deri me sot. Ky i fundit me gjeti nga vrima e vaksines ne krah.
Lol ajo duket si stampim me shume Jo si vrim....

. Me shkrive
Postimi i Selena- pėlqehet nga
i vjetėr 12-08-2017, 13:45   #329
YOKO
V.I.P

Vendndodhja: guess
Postime: 12,748
Shuma e pikėve qė jep: 130
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm

Po iken vapa me gushtin.
i vjetėr 12-08-2017, 16:56   #330
kanina
V.I.P

Postime: 8,495
Shuma e pikėve qė jep: 96
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm

Per vete sme.kane pelqyer ndonjehere. Por kohet e fundit se cpo me hipen ne qejf te bej nje.
i vjetėr 12-08-2017, 18:28   #331
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤

Citim:
Lol ajo duket si stampim me shume Jo si vrim....

. Me shkrive
Sic e thashe qe ne fillim, mua m'u infektua aq keq, sa pas nje muaji kur po i hiqja koren avash avash, doli qelbi i thare me gjithe rrenjen e thare also, sa nje kokerr lajthie. Te betohem ishte sa nje kokerr lajthie. Ngeli si vrime, sa qe fusje majen e gishtit te vogel pa problem. Kur u mbyll me vone, eshte mbushur gjysem, kshu qe me ka ngelur grope perseri.

Do ve djalin te me bej nje foto dhe ta ve me vone. Per tani krijoje pershtypjen sa ka qene vrima tamam me ane te kesaj fotoje.

i vjetėr 12-08-2017, 20:42   #332
Sopoti
V.I.P

Data e antarėsimit: Mar 2013
Postime: 6,487
Shuma e pikėve qė jep: 128
Sopoti ka mbyllur reputacionin

Po.

Do filloj tė zgjeroj shpatullat fillimisht tė ket vend boll.
Mė tė mėdhaja se shpatullat e Noes.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 20:54   #333
Selena-
Sweety

Citim:
Sic e thashe qe ne fillim, mua m'u infektua aq keq, sa pas nje muaji kur po i hiqja koren avash avash, doli qelbi i thare me gjithe rrenjen e thare also, sa nje kokerr lajthie. Te betohem ishte sa nje kokerr lajthie. Ngeli si vrime, sa qe fusje majen e gishtit te vogel pa problem. Kur u mbyll me vone, eshte mbushur gjysem, kshu qe me ka ngelur grope perseri.

Do ve djalin te me bej nje foto dhe ta ve me vone. Per tani krijoje pershtypjen sa ka qene vrima tamam me ane te kesaj fotoje.

po mi po ... gjasme e more serjozisht ti

Sopoti un e kam bere nje para nja 10 vitesh tani sma mban ... skemi me moshe ne kot ben ti
Postimi i Selena- pėlqehet nga
i vjetėr 12-08-2017, 21:05   #334
Sopoti
V.I.P

Data e antarėsimit: Mar 2013
Postime: 6,487
Shuma e pikėve qė jep: 128
Sopoti ka mbyllur reputacionin

Citim:
po mi po ... gjasme e more serjozisht ti

Sopoti un e kam bere nje para nja 10 vitesh tani sma mban ... skemi me moshe ne kot ben ti
Kush tha qė s'bėn pėr kėtė moshė ?
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim