Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-08-2017, 00:41   #381
Selena-
Sweety
 
Avatari i Selena-
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Postime: 414
Thanks: 232
Thanked 134 Times in 94 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
Selena- do tė bėhet i njohur mjaft shpejtSelena- do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

kta jan fads Kitty ,

A fad, trend or craze is any form of collective behavior that develops within a culture, a generation or social group and which impulse is followed enthusiastically by a group of people for a finite period of time.
Selena- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 02:39   #382
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Postime: 4,755
Thanks: 1,203
Thanked 712 Times in 388 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Shume jam trash :'(
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 02:40   #383
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Postime: 11,898
Thanks: 2
Thanked 442 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Shume jam trashe
Nga mendet a nga killot?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 02:43   #384
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Postime: 4,755
Thanks: 1,203
Thanked 712 Times in 388 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Nga mendet a nga killot?
Me marsh te keqen e mendjes!!!
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 02:45   #385
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Postime: 11,898
Thanks: 2
Thanked 442 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Me marsh te keqen e mendjes!!!
Pieta se le shteg per keqkuptime ai mendimi jot i qastit.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 04:06   #386
Megian
V.I.P
 
Avatari i Megian
 
Data e antarėsimit: May 2016
Vendndodhja: U.S.A
Postime: 449
Thanks: 40
Thanked 34 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Megian ėshtė njė fener i lavdishėmMegian ėshtė njė fener i lavdishėmMegian ėshtė njė fener i lavdishėmMegian ėshtė njė fener i lavdishėmMegian ėshtė njė fener i lavdishėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

..........s'po di ke te zgjedh per ta thene ketu...
__________________
https://m.youtube.com/watch?v=drMWD6kOyb4
Megian nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 04:27   #387
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Postime: 11,898
Thanks: 2
Thanked 442 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Megian Shiko postimin
..........s'po di ke te zgjedh per ta thene ketu...
Hajde thuaja xhaxhit tani te keqen. Qa ke ti moj goce?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 04:33   #388
Megian
V.I.P
 
Avatari i Megian
 
Data e antarėsimit: May 2016
Vendndodhja: U.S.A
Postime: 449
Thanks: 40
Thanked 34 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Megian ėshtė njė fener i lavdishėmMegian ėshtė njė fener i lavdishėmMegian ėshtė njė fener i lavdishėmMegian ėshtė njė fener i lavdishėmMegian ėshtė njė fener i lavdishėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Mendime, po nuk di ke te zgjedh qe ti tregoj, me mundojne te vjetrat si them dot te rejat
__________________
https://m.youtube.com/watch?v=drMWD6kOyb4
Megian nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 04:40   #389
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Postime: 11,898
Thanks: 2
Thanked 442 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Megian Shiko postimin
Mendime, po nuk di ke te zgjedh qe ti tregoj, me mundojne te vjetrat si them dot te rejat
Merr fryme, nxirr frymen..merr fryme perseri.
Mbaje cikez nxirre...ja kshu perserite deri sa te qartesohet truri i vogel.

E kur te qartesohet hajde e ma trego si bilbil qa te mundon.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 15:33   #390
Anita
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Postime: 1,543
Thanks: 284
Thanked 553 Times in 327 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Anita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...


Rreshqasin ditet njera pas tjetres dhe gjithe c'mbetet eshte nje e djeshme... e larget!
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 16:04   #391
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Postime: 6,475
Thanks: 2,142
Thanked 2,656 Times in 1,106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Do bėj e unė njė tatto .
Ėshtė e modės .
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 17:53   #392
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 8,892
Thanks: 1,666
Thanked 2,293 Times in 1,008 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 499
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Aman jo shqiponje! Mos zhgarravit lekuren kot.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 17:58   #393
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 11,307
Thanks: 4,065
Thanked 2,938 Times in 1,533 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

ma kujtoi Jolene duke permendur shqiponjen.

kjo foto u be sot ne nje pallat ketu ne Spanje. sa e pashe direkt une uaaaaaa flamuri jone, shpejto foto
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_3002.jpg (22.8 KiloByte, 30 shikimet)
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 21:10   #394
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Postime: 4,221
Thanks: 115
Thanked 687 Times in 436 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

kater pika, kater pika por edhe kjo pozitive eshte per kete vape...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 22:41   #395
Anita
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Postime: 1,543
Thanks: 284
Thanked 553 Times in 327 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Anita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Durimi dhe kembengulja kane efekt thuajse magjik ..."zhdukin" cdo veshtiresi e pengese ...
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 22:45   #396
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Postime: 11,898
Thanks: 2
Thanked 442 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Durimi dhe kembengulja kane efekt thuajse magjik ..."zhdukin" cdo veshtiresi e pengese ...
E perfundove persheshin me sa duket.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 22:46   #397
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 27,688
Thanks: 6,209
Thanked 5,895 Times in 3,039 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 389
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
E perfundove persheshin me sa duket.
Ndihmėse e Dragues dhe kjo?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 22:49   #398
Anita
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Postime: 1,543
Thanks: 284
Thanked 553 Times in 327 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Anita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
E perfundove persheshin me sa duket.
Isaf,gjithe diten me mori

Akrep aman vetem me Drague mos me ngaterro ,se s'kuptohena fort bashke ahaha
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 22:56   #399
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Postime: 11,898
Thanks: 2
Thanked 442 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Isaf,gjithe diten me mori

Akrep aman vetem me Drague mos me ngaterro ,se s'kuptohena fort bashke ahaha
Gjote e mbare duan pune. Duket qe je nikoēire kur vjen puna te puna.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2017, 23:36   #400
Anita
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Postime: 1,543
Thanks: 284
Thanked 553 Times in 327 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Anita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarėAnita ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mendim i castit...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Gjote e mbare duan pune. Duket qe je nikoēire kur vjen puna te puna.
Ashtu,thuaj ndonje llafke te mire se kena mbet ne raf,spo na mer kush ahaha
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur