Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-10-2018, 21:20   #41
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,894
Thanks: 3,176
Thanked 8,250 Times in 2,686 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 217
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Edhe cik pune fati kjo e jona .

Lojen e ben shqiptaret golat ata ! Portieri kur thot Beni i mire . Nuk di ku caloj ??
Ato 20 min é para desha ta nderroja kanalin aq me acaruąn sikur lozen me brek neper kom po pastaj bukur .

Sidoqofte me erdhi inat ..finalement jemi pa fat !
Te shohim ne vazhdim .
__________________
J’ai des comptes ą rendre ą qui déją ?...Ah oui ą personne !
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2018, 21:48   #42
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,771
Thanks: 11,569
Thanked 6,554 Times in 4,388 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Shqiperia DOMINOI.Me kete MENTALITET rezultatet vine VETVETIU.Me ekipet MEDIOKRE.Strakosha ka...REFLEKS.
HUT AB.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2018, 21:50   #43
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,166
Thanks: 141
Thanked 360 Times in 231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

[QUOTE=SystemA;1481895]Ndeshja me< DOMINANTE > e kombetares.
FAKT...Shqiperia ka portierin me te FORTE ne bote.
Ka dhe kte SHKERDHATEN e napollit qe fiton 2.5 euro ne vit..
Hysaj apo si quhet ky DARI.[/QUOTE

Ka edhe trainerin me idiot ne bote...
Loj mediokre e kombetares.
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2018, 21:59   #44
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,771
Thanks: 11,569
Thanked 6,554 Times in 4,388 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

[quote=3d1;1481933]
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ndeshja me< DOMINANTE > e kombetares.
FAKT...Shqiperia ka portierin me te FORTE ne bote.
Ka dhe kte SHKERDHATEN e napollit qe fiton 2.5 euro ne vit..
Hysaj apo si quhet ky DARI.[/QUOTE

Ka edhe trainerin me idiot ne bote...
Loj mediokre e kombetares.
Si lojtar i BRESHKAxhinjve...quhet.
Ke pase ne bepen i Dossejnave qe fitoi nja 300.000 euro me KOT.
Noten se ma heqin diten e punes...po su lajmerova.

__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 11:10   #45
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,851
Thanks: 490
Thanked 835 Times in 517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Rikthehemi tek humbjet dinjitoze sepse kishte disa ndeshje qe merrnim humbje pa dhene asgje ne fushe.

Zbuluam dhe nje talent si Myrto Uzuni qe e kishim pas ne kampionat Shqiptar dhe asnjehere se kishim vlersu , u desh te transferohej ne Kroaci per tu thirr ne kombetare.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 12:46   #46
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,069
Thanks: 1,165
Thanked 1,132 Times in 748 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

80 minuta nė portėn e kundėrshtarit pa asnjė golė pastaj ha dy gola. Jo sepse nuk bėnė gola por janė dobėt. Izraeli skuadėr me teknine mė e saktė. Kemi skuadėr antipatike!

Forca Kosova tani, vari lesht kombtares sė Shqipėrisė. Le tė merren me skuadrat e komunizmit si Partizani mė mirė. Kėtė gjė din ta bėjnė mė mir se ēdo gjė tjetėr!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beu_Shpata : 15-10-2018 nė 12:48
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 13:10   #47
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,771
Thanks: 11,569
Thanked 6,554 Times in 4,388 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
80 minuta nė portėn e kundėrshtarit pa asnjė golė pastaj ha dy gola. Jo sepse nuk bėnė gola por janė dobėt. Izraeli skuadėr me teknine mė e saktė. Kemi skuadėr antipatike!

Forca Kosova tani, vari lesht kombtares sė Shqipėrisė. Le tė merren me skuadrat e komunizmit si Partizani mė mirė. Kėtė gjė din ta bėjnė mė mir se ēdo gjė tjetėr!
Dje skuadra pati angazhim,ndersa heren tjeter kur te luje Partizoni Beogradit me kedo qofte do behem me ta.Thjesht per TIFOZLLIK.Ose me Спортивный клуб Центрального дома Советской Армии.

Tungi manushaqe.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2018, 14:30   #48
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,069
Thanks: 1,165
Thanked 1,132 Times in 748 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kombėtarja Shqiptare e Futbollit!

Kurse unė jam me Ballistin

AUTHOCTONOUS!
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur