Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Ju Pelqejn Tatuazhet ?
Po 52 54.17%
Jo 37 38.54%
Se Di 7 7.29%
Votues: 96. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-10-2018, 14:01   #341
Performer
Golden Light

Data e antarėsimit: Nov 2016
Shuma e pikėve qė jep: 116
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ju pėlqejn tatuazhet ?

E kam nji te krahu po mu dha mundesia do e mbuloj krahun komplet lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 08-10-2018, 16:37   #342
Adea
V.I.P

Data e antarėsimit: Dec 2016
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
A i thua nishane shenjave qe mbesin pas lendimeve?

Nese po, paske pas afere me ndonje te familjes Rraja se s'ka mundesi.

-----

Nuk kam bere tattoo me heret, te vogla jane gjasat qe te bej ndonje tani.

Nishan nga anet tona u themi pikave. Me qene pikaloshe psh.

Kur thua lendime, besoj, duhet t'a kesh fjalen per plaget e luftes. Fizikisht nuk kam asnje plage lufte. Apo cikatrice. Vetem nje here ne jete, kur po prisja karroten, preva pak lekuren e gishtit dhe me doli gjak. Gati sa me ra te fiket. Nuk shoh dot gjak me sy. Spitalet i urrej. Toidhjo si im at. Ndaj nuk jam ne gjendje te kuptoj njerezit te cilet vetpriten.

Kurrizin vecse e kam pika pika sikur dikush ne tjeter bote te me kete drejtuar automatikun dhe te me kete qelluar. Vetem une dhe im ate e kemi kurrizin keshtu.

Per ata qe nuk n'a dalin dot perballe e vetmja menyre per te n'a vrare eshte pas shpine.

Shprehja e gjyshes time per tim ate ishte: Te merr gjak ne vetull. Une kam dy nishane ne vetull. Jam bije e tim ati.

Rraja, si fis, nuk njoh. Memorjen e kam shume te mire.

Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-10-2018, 17:58   #343
Akrepi
Anėtar

Data e antarėsimit: Jan 2012
Shuma e pikėve qė jep: 527
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm

Citim:
A i thua nishane shenjave qe mbesin pas lendimeve?
Ja kujt i thonė nishane.

Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 08-10-2018, 19:02   #344
Rex
◘◘◘♔◘◘◘

Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Nishan nga anet tona u themi pikave. Me qene pikaloshe psh.

Kur thua lendime, besoj, duhet t'a kesh fjalen per plaget e luftes. Fizikisht nuk kam asnje plage lufte. Apo cikatrice. Vetem nje here ne jete, kur po prisja karroten, preva pak lekuren e gishtit dhe me doli gjak. Gati sa me ra te fiket. Nuk shoh dot gjak me sy. Spitalet i urrej. Toidhjo si im at. Ndaj nuk jam ne gjendje te kuptoj njerezit te cilet vetpriten.

Kurrizin vecse e kam pika pika sikur dikush ne tjeter bote te me kete drejtuar automatikun dhe te me kete qelluar. Vetem une dhe im ate e kemi kurrizin keshtu.

Per ata qe nuk n'a dalin dot perballe e vetmja menyre per te n'a vrare eshte pas shpine.

Shprehja e gjyshes time per tim ate ishte: Te merr gjak ne vetull. Une kam dy nishane ne vetull. Jam bije e tim ati.

Rraja, si fis, nuk njoh. Memorjen e kam shume te mire.

Adea
Shenja/nishani, si pasoje e lendimit, mund te jete nga ndonje rrezim nga bicikleta ose motorri (rasti im), ndonje goditje apo cfaredo aksidenti. Pra jo vetem nga lufta.

Shpinen e paske si Akili thembren.
i vjetėr 08-10-2018, 19:03   #345
Rex
◘◘◘♔◘◘◘

Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Shuma e pikėve qė jep: 341
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ja kujt i thonė nishane.

Yep, e kam te kjarte tani.
i vjetėr 09-10-2018, 00:10   #346
Adea
V.I.P

Data e antarėsimit: Dec 2016
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė

Citim:
Shenja/nishani, si pasoje e lendimit, mund te jete nga ndonje rrezim nga bicikleta ose motorri (rasti im), ndonje goditje apo cfaredo aksidenti. Pra jo vetem nga lufta.

Shpinen e paske si Akili thembren.

Po te kesh shenje ne mjeker nga rrezimi ate e kam edhe une.

Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2018, 17:57   #347
lenci
::

Data e antarėsimit: Feb 2012
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin

M'duket sikur kam thėn jo,por kam ndryshuar ide.
Dua te vizatoj diēka.
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2018, 20:04   #348
Prudence
V.I.P

Data e antarėsimit: Jul 2012
Shuma e pikėve qė jep: 72
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm

Po. Por nuk do bej kurre.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim