Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Jurisprudencė

Jurisprudencė Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-01-2018, 14:56   #1
Ushtari Shvejk
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jan 2018
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Ushtari Shvejk ėshtė nė rrugė tė mbarė
Question Rregullat e njoftimit ne administrate per gjobat

Ne kod administrativ thuhet se njoftimi per vendime duhet te behet me shkrim. Eshte nxjerre nje vendim per te paguar nje gjobe ne bashki por s'eshte bere njoftimi. Punonjesi ne bashki me ka thenes se eshte nisur me poste, kur ka marre pergjigje negative. nga shpallur vendimi ne lagje. A praktikohet akoma si forme njoftimi ne shtet ? A mund te me tregoje ku mund te gjej material per te kundershtuar kete gjobe ?
Ushtari Shvejk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
administrata publike, juridik, ligje, njoftim

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur