Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-02-2018, 14:27   #821
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,876
Thanks: 10,316
Thanked 9,294 Times in 5,544 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 511
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ca i ka ndodh Kimit te politikes (GD) mor aman?
Storie Jolene storie
Janė duke bėr ligje pėr popullin ndėrkohė.


https://l.facebook.com/l.php?u=http%...ilMCqB2vqKGAPt

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Akrepi : 13-02-2018 nė 14:30
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 14:33   #822
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 5,700
Thanks: 5,663
Thanked 2,683 Times in 1,330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Me kalimin e kohes, kalojne dhe njerezit.
Rrallohen.
Humben.
Zerohen.
Nje ilustrim i kalimit te kohes :
"Avec le temps"

Perkthimin mund ta sigurojne Si Bora ose Beauté !

Fshatari nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
i vjetėr 13-02-2018, 14:41   #823
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,098
Thanks: 11,009
Thanked 6,067 Times in 4,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Hiq...................
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 14:43   #824
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,951
Thanks: 3,901
Thanked 5,020 Times in 2,348 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 600
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Storie Jolene storie
Janė duke bėr ligje pėr popullin ndėrkohė.


https://l.facebook.com/l.php?u=http%...ilMCqB2vqKGAPt

Aaaaaaa!! S’kam pare fare tv kto dite!
U terbofshin!
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 14:50   #825
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,626 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Hahahaha me njeh mire Zirko, ashtu jam i madh dhe i paharrueshem ahaha
n.n ka kuptimin e Nomen nescio ne latin ose i/e panjohur.
sdq kete e bera cikez me shaka se dhe inicialet e tua jane n.n

ps: kepi eshte fans i madh i nardit
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 16:06   #826
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 10,258
Thanks: 4,276
Thanked 4,723 Times in 2,401 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 16:19   #827
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 2,098
Thanks: 0
Thanked 703 Times in 536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
Me kalimin e kohes, kalojne dhe njerezit.
Rrallohen.
Humben.
Zerohen.
dhe P@llohen qe te shumohen per te rifilluar cikli.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 18:23   #828
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 429
Thanks: 0
Thanked 98 Times in 58 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Sia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėSia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Then again silence fell and then,night after night, and sometimes in plain midday when the roses were bright and light turned on the wall,its shape clearly there seemed to drop into this silence, this indifference,this integrity,the thud of something falling.

Virginia Woolf,To the lighthouse.
Sia nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Sia pėlqehet nga
i vjetėr 13-02-2018, 19:09   #829
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,872
Thanks: 5
Thanked 3,834 Times in 2,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

I mean...ne pergjithesi. Une e krahasoj me heret e meparshme dhe e ndjej diferencen. Por po s'e pate provuar me pare, do it! Lol
Nuk humb gje te madhe, se s'eshte expensive at all kur shkon me cruise.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 19:41   #830
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 5,811
Thanks: 5,563
Thanked 4,009 Times in 1,700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 99
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

fillon e kupton qe ke mbetur mbrapa ne kohe kur sheh ne supermarket, qe tek koshi i Angebote gjen CD e tua te preferuara me cmim simbolik per 3,90 Euro!

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 13-02-2018, 20:14   #831
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 10,258
Thanks: 4,276
Thanked 4,723 Times in 2,401 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !


__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-02-2018, 20:17   #832
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,546
Thanks: 1,570
Thanked 1,854 Times in 1,173 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 88
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Ca nuk te pelqeu ne Bahamas konkretisht, Yoko?
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-02-2018, 02:15   #833
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,872
Thanks: 5
Thanked 3,834 Times in 2,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Ca nuk te pelqeu ne Bahamas konkretisht, Yoko?
Kishin shembur nje tiki bar, qe kisha plot kujtime te bukura.
Ky ishte the main reason.
Rera nuk ishte e paster dhe kishte dege e shkurre neper to.
Vetem Atlantis qendron akoma gjigand dhe i pathyeshem.
Kam bere disa foto e po i postoj te shohesh...
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-02-2018, 02:27   #834
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,372
Thanks: 1,035
Thanked 6,035 Times in 2,683 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Po qe nga Fl eshte lire fare, po u nise qe ketej lart shkon ca. Mgjth ja vlen them dhe une per ato $$$.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-02-2018, 02:38   #835
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,872
Thanks: 5
Thanked 3,834 Times in 2,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Me lire eshte bahamas nga florida, se te shkosh ne another city po ne florida, se hotelet jane shtrenjte shume, sidomos ne Orlando.

Cruise $350 eshte per 5 days. Lol , pothuajse sa nje nate hoteli.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 14-02-2018, 02:41   #836
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,626 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Cruise $350 eshte per 5 days. Lol , pothuajse sa nje nate hoteli.
Asgje qenka.
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-02-2018, 02:44   #837
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,872
Thanks: 5
Thanked 3,834 Times in 2,556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

O zirco, po $350 s’jane gje, se ti nuk shkon ne cruise cdo fundjave.
Nje here ne vit.
Shihi nje here hotelet sa jane, check World Center Marriott ne Orlando dhe shih sa ben nje nice room apo suite.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-02-2018, 02:49   #838
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,372
Thanks: 1,035
Thanked 6,035 Times in 2,683 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Ju i keni lire, po u nise qe nga NY/NJ te shkon 5 dite te 2300/2400$ psh fjala vjen per 2veta deri ne Bermuda. ( Bahamas eshte me afer po 7 dite aty shkojne prape) Pa aktivitetet dhe ato bakshishet qe te charging cdo dite
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-02-2018, 02:49   #839
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,626 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
O zirco, po $350 s’jane gje, se ti nuk shkon ne cruise cdo fundjave.
Nje here ne vit.
Shihi nje here hotelet sa jane, check World Center Marriott ne Orlando dhe shih sa ben nje nice room apo suite.
Po edhe sikur ta beja 4 here ne muaj prape me dalin hesapet.
Po me la truri te shkoj te Marriott? Shko te ndonje holiday inn a gje e tille.
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-02-2018, 02:51   #840
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,626 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mendim casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Ju i keni lire, po u nise qe nga NY/NJ te shkon 5 dite te 2300/2400$ psh fjala vjen per 2veta deri ne Bermuda. ( Bahamas eshte me afer po 7 dite aty shkojne prape) Pa aktivitetet dhe ato bakshishet qe te charging cdo dite
Shume veta me sa kam degjuar fluturojne ne florida e pastaj marrin cruise.
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur