Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-05-2018, 19:43   #481
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,664
Thanks: 2,391
Thanked 2,352 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Mami ti beri keto

Une asnjehere si kam qelluar,hapen gjethet ne zjerje dhe behet kacamak lol,njehere qe e provova dmth me s'mora mundin pastaj
Ajo guzhinjerja e vidjojes kishte bere gati dy thase me gjetha, jo po ta dish

__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-05-2018, 19:57   #482
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 2,704
Thanks: 924
Thanked 2,112 Times in 456 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Ohhh.mora te beje do.pitalka sot.per iftar receten ga jutubja...nuk u bene si dukeshin aty.
.
Sa kenaqem te gatuaj...sot.memra.rradhe.mua per.t.rbere iftarin.dhe cka.sbera..ama si.maqin.kam.shku
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2018, 00:26   #483
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,669
Thanks: 1,267
Thanked 1,177 Times in 566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ajana87 Shiko postimin
Ohhh.mora te beje do.pitalka sot.per iftar receten ga jutubja...nuk u bene si dukeshin aty.
.
Sa kenaqem te gatuaj...sot.memra.rradhe.mua per.t.rbere iftarin.dhe cka.sbera..ama si.maqin.kam.shku
Sa mire ti qe e ke me radhe. Te une vetem une jam ne radhe gjithmone!
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2018, 14:54   #484
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,859
Thanks: 4,561
Thanked 5,414 Times in 3,453 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 245
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

po shikoja nje recete qe ma hapi oreksin

Thėllėzė fushe e mbushur me melēi pate. po ku ta gjesh.

40 euro kg ne internet
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 26-05-2018, 15:11   #485
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,667
Thanks: 117
Thanked 489 Times in 388 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Shko o drague gatuj naj tas pshesh se sje ti per thllanza e pata lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2018, 15:18   #486
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,859
Thanks: 4,561
Thanked 5,414 Times in 3,453 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 245
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Shko o drague gatuj naj tas pshesh se sje ti per thllanza e pata lol
foli dhe kallamoqi.na doli psheshi specialitet i Tirones

kur kam qene ne Mat i kam provu te gjitha kafshet e egra. futi nai steak ose hamburger se gjo tjeter nuk dini me honger ju.
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2018, 16:09   #487
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,667
Thanks: 117
Thanked 489 Times in 388 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Kur shani ju gjetmanet ameriken per ushqim qesh edhe edhi lol. Ju veē per lakna t’rexhme nifeni
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2018, 16:36   #488
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 8,451
Thanks: 1,833
Thanked 3,007 Times in 1,972 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Ajo guzhinjerja e vidjojes kishte bere gati dy thase me gjetha, jo po ta dish

https://www.youtube.com/watch?v=M635aM2y-4Y
Ajo,jo une...mua me mire me vi te hap pete se ato i qaj

Meqe ra llafi ndonje byrek s'na bete e s'na bete,per tu ngop syri se per te ngrene aha
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2018, 17:00   #489
Brainiac
Yeah,It's Me!
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 614
Thanks: 206
Thanked 191 Times in 118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Brainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Ajo,jo une...mua me mire me vi te hap pete se ato i qaj

Meqe ra llafi ndonje byrek s'na bete e s'na bete,per tu ngop syri se per te ngrene aha
Fryje syrin

Brainiac nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2018, 19:42   #490
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 8,451
Thanks: 1,833
Thanked 3,007 Times in 1,972 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Ahaha kshu te goguluara gjeja dhe une plot ...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2018, 20:49   #491
Brainiac
Yeah,It's Me!
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 614
Thanks: 206
Thanked 191 Times in 118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Brainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Ahaha kshu te goguluara gjeja dhe une plot ...
Ti ngopje syri me foto kerkove,une te solla lloje te ndryshme byrekesh.
Brainiac nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2018, 20:51   #492
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,774
Thanks: 4,289
Thanked 8,668 Times in 2,976 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

une keto bera per dreke
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_5863.jpg (23.0 KiloByte, 0 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_5864.jpg (24.0 KiloByte, 0 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_5865.jpg (23.5 KiloByte, 0 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG_5867.jpg (23.3 KiloByte, 0 shikimet)
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur