Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Kampionet e Europes 2018
Real Madrid 10 45.45%
Liverpool 12 54.55%
Votues: 22. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-05-2018, 20:43   #101
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 2,334
Thanks: 762
Thanked 753 Times in 493 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Champions League: Real Madrid - Liverpool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Lojėn e fitoi Serxhio Ramos me nxjerrjen e Salah nga loja.
Pastaj vulėn ja vuri ky pordhjeri.
Liverpooli ėshtė njė nga skuadrat mė punėtore, ishte vėrtet humbje e hidhur se e humbėn nga portieri se edhe pa Salah mund ta kishin fituar. Goli qė pėson tė merr frymėn, sidomos ato gola qė u bėn.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2018, 20:49   #102
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 4,865
Thanks: 1,892
Thanked 1,685 Times in 868 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Champions League: Real Madrid - Liverpool

Dhe, vazhdon futbolli te shkaterrohet si sport nga treshja Real Madrid, Barcelona dhe petrodollari.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2018, 20:55   #103
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,905
Thanks: 6,288
Thanked 4,572 Times in 2,440 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 202
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Champions League: Real Madrid - Liverpool

emo e mori reali apo jo

vetem lloqe keni
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2018, 21:02   #104
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 13,348
Thanks: 26
Thanked 1,763 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
CR7 ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Champions League: Real Madrid - Liverpool

Qysh moti kam qene i sigurt qe Reali prap do e merr 3-ten radhazi, por ketu ne kete forum si zakonisht nje shumic kunder Real-it

Me ka acaru Zidane qe nuk e futi qysh ne fillim Bale, duke e pare qe lojt e fundit ka qene me i miri lojtar, por ja qe ne momentin qe hyri nga rezerva, e beri dallimin ne fushe.

Me ka ardh shume keq per Sallah,lojtari me kryesor i Liverpoolit u lendu, nga kuptohet mjeshtri qe di me shkaktu faulla, edhe pse eshte shume i ashper Ramos.

Urime te gjithe Madrilenave

Ngushllime humbesve.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2018, 21:05   #105
Brainiac
Yeah,It's Me!
 
Avatari i Brainiac
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 614
Thanks: 206
Thanked 191 Times in 118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Brainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarėBrainiac ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Champions League: Real Madrid - Liverpool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga CR7 Shiko postimin
Qysh moti kam qene i sigurt qe Reali prap do e merr 3-ten radhazi, por ketu ne kete forum si zakonisht nje shumic kunder Real-it

Me ka acaru Zidane qe nuk e futi qysh ne fillim Bale, duke e pare qe lojt e fundit ka qene me i miri lojtar, por ja qe ne momentin qe hyri nga rezerva, e beri dallimin ne fushe.

Me ka ardh shume keq per Sallah,lojtari me kryesor i Liverpoolit u lendu, nga kuptohet mjeshtri qe di me shkaktu faulla, edhe pse eshte shume i ashper Ramos.

Urime te gjithe Madrilenave

Ngushllime humbesve.
Dmth ti e quan mjeshtri dhe e vlerson xhestin e Ramos?
Brainiac nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-05-2018, 21:07   #106
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 13,348
Thanks: 26
Thanked 1,763 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
CR7 ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Champions League: Real Madrid - Liverpool

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brainiac Shiko postimin
Dmth ti e quan mjeshtri dhe e vlerson xhestin e Ramos?
Mjeshtri eshte nje mbrojtes kur arrin me ndal nje sulmus, plus nese e shiqon, ata ishin duke vrapu per top, pra nuk ishte nderhyrje me kembe, por u ndeshen nemes vete dhe ky krahun ja nxuni keq. Por prap se prap Ramosi mbetet nje nder mbrojtesat me te mire ne bote.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur