Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-06-2017, 11:38   #101
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 7,173
Thanks: 32
Thanked 417 Times in 306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A duhet te organizojm nje takim mes anetarve te Forum-AL ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fehmikaciu Shiko postimin
Kanina po lojm te rrota e kuqe,u tha i her merr burr..baba pej dursit e ka obligim birrat dhe mishin,legjenda skarat edhe per logjistik,kurse une do te kujdesem per rehatin e kandidatve ne neje..
Un nuk ju testoj por kam prirje per organizim dhe diciplin..
Per muzik dhe argetim kemi talenta,veq tallava kemi me ndegjue ,Maqon e kemi gitarist ,Drague bubnjar kurse me sint e kami me siguri Samiun,kurse per perkujdesje shendetsore e kemi puhizen e mengjesit..a

Me fal se nuk e kam ndjekur rregullisht programin ..

Mire qe e lame te rrota po rrota ku eshte?
Dhe pse te rrota e kuqe nuk kish ndonje rrote ngjyre tjeter?
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga kanina : 21-06-2017 nė 11:45
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-06-2017, 11:42   #102
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 25,975
Thanks: 5,320
Thanked 5,186 Times in 2,546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 360
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A duhet te organizojm nje takim mes anetarve te Forum-AL ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Me fal se nuk e jam ndjekur rregullisht programin ..

Mire qe e lame te rrota po rrota ku eshte?
Dhe pse te rrotabe kuqe nyk kish ndonje rrote ngjyre tjeter?
Atė di Fehmiu nė Shqipėri prandaj ėshtė dakort pėr atje.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-06-2017, 11:46   #103
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Postime: 6,196
Thanks: 549
Thanked 446 Times in 169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A duhet te organizojm nje takim mes anetarve te Forum-AL ?

A e caktut vendin o Lexho.

Me profen u patmi taku, edhe nje foto s'patmi mujt me bo.
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gon! pėlqehet nga
i vjetėr 21-06-2017, 11:58   #104
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Postime: 6,196
Thanks: 549
Thanked 446 Times in 169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A duhet te organizojm nje takim mes anetarve te Forum-AL ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Atė di Fehmiu nė Shqipėri prandaj ėshtė dakort pėr atje.
Rrota e kuqe ka qene stacioni i pare dhe i fundit ne Durres per shqiptaret e Kosoves para nja 10 viteve. Hehe
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gon! pėlqehet nga
i vjetėr 21-06-2017, 15:52   #105
Regina
Away.
 
Avatari i Regina
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 2,122
Thanks: 309
Thanked 460 Times in 234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A duhet te organizojm nje takim mes anetarve te Forum-AL ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Sa here qe me shfaqet ky nickname yt para syve e lexoj Edamer dhe me kap e qeshura, mezi mesohem ta lexoj drejt ashtu sic eshte.
Mu ka bo mendja djath....

Ē'ma kujtove o Babė, Edamer!
E hanė shumė kėta austrot djathin.

Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Regina pėlqehet nga
i vjetėr 21-06-2017, 16:39   #106
Edamame
______________
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Postime: 2,005
Thanks: 396
Thanked 825 Times in 507 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: A duhet te organizojm nje takim mes anetarve te Forum-

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
kur do takohemi ne njehere se kjo eshte me e rrendesishme

He de? Un kam frike se me beni presion dhe me detyroni te hipi ne water slides. Komshie kte behar is it. U vulos. Before we move overseas again
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 21-06-2017, 17:25   #107
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,325
Thanks: 210
Thanked 407 Times in 190 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A duhet te organizojm nje takim mes anetarve te Forum-AL ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Me fal se nuk e kam ndjekur rregullisht programin ..

Mire qe e lame te rrota po rrota ku eshte?
Dhe pse te rrota e kuqe nuk kish ndonje rrote ngjyre tjeter?
ne rroten e bojm edhe te bardh po deshe,kemi edhe agjustrator dhe teneqegji ketu ne forum,pastaj edhe legjenda kam ndegjue qe din mi shtri llamperit edhe tepihat fort mir,pastaj nga populli e uzurpojm edhe noj shillte apo qebe ..pra me ni fjal asgja nuk ka per te falit ndoshta kishte qen ma mir me ftue edhe ni mysafir special per mu kujdes per naj kauq per ata qe ju flihet..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-06-2017, 20:53   #108
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 24,212
Thanks: 7,132
Thanked 7,715 Times in 3,233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 248
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: A duhet te organizojm nje takim mes anetarve te Fo

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
He de? Un kam frike se me beni presion dhe me detyroni te hipi ne water slides. Komshie kte behar is it. U vulos. Before we move overseas again
comeeee one we have to do the disco waterslide...sdo marr femijet me vete, only couples having fun with waterslides lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Xhina pėlqehet nga
i vjetėr 21-06-2017, 20:57   #109
legjenda
V.I.P
 
Avatari i legjenda
 
Data e antarėsimit: May 2014
Vendndodhja: ILIRIDA
Postime: 3,181
Thanks: 192
Thanked 318 Times in 123 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
legjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyerlegjenda ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A duhet te organizojm nje takim mes anetarve te Forum-AL ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fehmikaciu Shiko postimin
ne rroten e bojm edhe te bardh po deshe,kemi edhe agjustrator dhe teneqegji ketu ne forum,pastaj edhe legjenda kam ndegjue qe din mi shtri llamperit edhe tepihat fort mir,pastaj nga populli e uzurpojm edhe noj shillte apo qebe ..pra me ni fjal asgja nuk ka per te falit ndoshta kishte qen ma mir me ftue edhe ni mysafir special per mu kujdes per naj kauq per ata qe ju flihet..
profi per ty jam gat qfar te deshiron
__________________
Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės
legjenda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-06-2017, 21:32   #110
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 11,795
Thanks: 1,223
Thanked 3,606 Times in 1,161 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A duhet te organizojm nje takim mes anetarve te Forum-AL ?

Po ore si jo ...ja Te pregįtis qajin.
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2017, 01:06   #111
MrCool
Moskokcares
 
Avatari i MrCool
 
Data e antarėsimit: Jun 2017
Vendndodhja: ParajsaNeToke
Postime: 19
Thanks: 11
Thanked 21 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
MrCool ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A duhet te organizojm nje takim mes anetarve te Forum-AL ?

Legjenda si po te shkon organizimi? Ke mund te mbledhesh dike pos vetes? 😂😂

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
MrCool nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur