Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Pėr cilėn parti do tė votoni mė 25 qershor nė Republikėn e Shqipėrisė
Lėvizja Socialiste pėr Integrim (LSI) 0 0%
Partia Socialiste e Shqipėrisė (PS) 11 39.29%
Partia Kristian Demokrate (PKD) 0 0%
Sfida pėr Shqipėrinė (SFIDA) 0 0%
Partia Republikane Shqiptare (PR) 1 3.57%
Partia Demokratike (PD) 8 28.57%
Partia Bashkimi Demokristian Shqiptar (PBDKSH) 0 0%
Partia Aleanca Demokristiane (ADK) 0 0%
Partia Socialdemokrate (PSD) 0 0%
Aleanca Demokratike (AD) 0 0%
Fryma e Re Demokratike (FRD) 0 0%
Partia Demokracia Sociale (PDS) 0 0%
Partia Drejtėsi, Integrim dhe Unitet (PDIU) 0 0%
Aleanca Arbnore Kombėtare (AAK) 0 0%
Minoriteti Etnik Grek pėr tė Ardhmen (MEGA) 0 0%
Partia Komuniste e Shqipėrisė (PKSH) 0 0%
Aleanca Popullore pėr Drejtėsi (APD) 0 0%
Lista e Barabartė (LIBRA) 3 10.71%
Do tė shkoj tė votoj por do ta bėj fletėn tė pavlefshme 2 7.14%
Nuk do tė shkoj tė votoj 1 3.57%
Nuk mund tė votoj se jam jashtė R.SH. dhe nuk na mundėsojnė votimin jashtė shtetit 2 7.14%
Votues: 28. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-06-2017, 16:53   #101
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Postime: 10,967
Thanks: 1
Thanked 285 Times in 192 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Ne 98 nuk ka pas zgjedhje zirko

Ti vet e ke pranu ktu qe more pjese ne mushje kutish ne 96 se kishe frik se vishin komunistet ne pushtet.
Per 97 e kisha llafin.
Une e kam pranuar? Kur more?
Une kam qene kalama atehere duke lozur me hapa dollapa ne lagje.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2017, 16:54   #102
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Postime: 3,620
Thanks: 50
Thanked 252 Times in 195 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Per 97 e kisha llafin.
Une e kam pranuar? Kur more?
Une kam qene kalama atehere duke lozur me hapa dollapa ne lagje.
Nejse se ju i ndrroni llafet si mreti grat po ktu kemi bo debat bashk per at pun

A thu kishte nevoj partia socialiste me mush kutit ne 97 lol mas asaj katrahure qe i bot shqipnis ju?


Partia demokratike perveq zgjedhjeve te 22 marsit 1992 nuk ka fitu asni her zgjedhje te tjera ndershmerisht ne shqipni as te pergjithshme as lokale as referendume
__________________
VeteVendosje

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga derjansi : 24-06-2017 nė 16:56
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i derjansi pėlqehet nga
i vjetėr 24-06-2017, 16:59   #103
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 33,495
Thanks: 5,950
Thanked 3,360 Times in 2,152 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 229
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

partia demokraLESHE e ka cuar ne ZERO POINT SHQIPERINE dy HERE.
E treta quhet...APOKALIPS nen TERRA...lol.
Me lul KURVEN do ecesh para?????????
__________________
Nadie nace con el manual bajo el brazo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2017, 17:48   #104
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Postime: 10,967
Thanks: 1
Thanked 285 Times in 192 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Nejse se ju i ndrroni llafet si mreti grat po ktu kemi bo debat bashk per at pun

A thu kishte nevoj partia socialiste me mush kutit ne 97 lol mas asaj katrahure qe i bot shqipnis ju?
Kam bere shaka more.

Jugu kishte komitetet e shpetimit qe i monitoroi sipas standarteve te ODHIRI-t. Edhe pse e panevojshme se kemi tendenca socialiste ne.

Shoku ngaterron egjrėn me grurin, shapin me sheqerin ti. Te jesh i djthte sdo te thote qe te jesh me Salen Lulin apo plehrat e tjera komuniste.

Skeni faj keni mentalitet komunist me kultin e personit. Prandaj jemi mbushur me militanta ne qe sduan tja dine per vete po vetem partia te jete ne rregull.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga zirconium : 24-06-2017 nė 17:51
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2017, 18:03   #105
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Postime: 1,138
Thanks: 30
Thanked 168 Times in 112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Derjans qytetari i katunit, socialist!Me u cudit per bese.

Qe qysh lobohet per nji parti te Shqipnise,kur je shqiptar i Kosoves.
Nese don me i ndihmue PS-se, thuej publikisht :
hajde ta votojme PD-ne.Edhe anasjelltas.
E njajta gja vlen per ata te Shqipnise kur lobojne per ndonji parti te Kosoves.
Prishtinasi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2017, 18:12   #106
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Postime: 3,620
Thanks: 50
Thanked 252 Times in 195 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasi Shiko postimin
Derjans qytetari i katunit, socialist!Me u cudit per bese.

Qe qysh lobohet per nji parti te Shqipnise,kur je shqiptar i Kosoves.
Nese don me i ndihmue PS-se, thuej publikisht :
hajde ta votojme PD-ne.Edhe anasjelltas.
E njajta gja vlen per ata te Shqipnise kur lobojne per ndonji parti te Kosoves.
O llapjan jam i shqipnis

Edhe si api llogari kerkuj ka mbeshtes e si mbeshtes. Edi ramen ne shqipni e albin kurtin ne kosov

Sjem ne forum per lobime. Thjesht japim mendimet tona. Se ktu se kush e ka da menjen per ka voton. Ska ndryshojm dot menjen kerkuj
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i derjansi pėlqehet nga
i vjetėr 24-06-2017, 18:16   #107
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Postime: 1,138
Thanks: 30
Thanked 168 Times in 112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
O llapjan jam i shqipnis

Edhe si api llogari kerkuj ka mbeshtes e si mbeshtes. Edi ramen ne shqipni e albin kurtin ne kosov

Sjem ne forum per lobime. Thjesht japim mendimet tona. Se ktu se kush e ka da menjen per ka voton. Ska ndryshojm dot menjen kerkuj
S`jam llapjan,po kojshi i kam o dreq
Jo po, mendimet tona po i shprehim.
Prishtinasi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2017, 19:10   #108
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 3,109
Thanks: 1,056
Thanked 1,021 Times in 626 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Ja edhe nje vote e paskan kontrabanduar per PS-ne garant sponzorizuesi ka ardhur nga "industria" farmabiocanasosi
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2017, 19:15   #109
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Postime: 3,620
Thanks: 50
Thanked 252 Times in 195 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Pirat veq tre kishte pd pram, ka igjetet 5 per ni her sot allahile?
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2017, 19:22   #110
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 14,510
Thanks: 2,710
Thanked 3,192 Times in 1,925 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 184
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Pirat veq tre kishte pd pram, ka igjetet 5 per ni her sot allahile?
ky dosti i juesej per shpirt me tre dure do votonte neser
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2017, 19:29   #111
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 3,109
Thanks: 1,056
Thanked 1,021 Times in 626 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Pirat veq tre kishte pd pram, ka igjetet 5 per ni her sot allahile?
8 ishin, se edhe komisioneret e LSi jane betuar qe do ruajne votat e PD-se sikur te tyret nuk duan ne asnje menyre te kontrabandohen te PS-ja
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2017, 19:54   #112
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 11,795
Thanks: 1,223
Thanked 3,606 Times in 1,161 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Une i djathte jam po voten time e kisha hedhur ne hale se edhe vrima e hales eshte me e paster se PD/PS/LSI.
Ti qeke kunder 3 partive po nderkohe je i djathte.
I bie se voton per ke alors ? Apo sekret .
Ato tum jan Te gjitha po pd ka pak perzierje mjalti .
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2017, 20:03   #113
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 25,975
Thanks: 5,320
Thanked 5,186 Times in 2,546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 360
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Ato tum jan Te gjitha po pd ka pak perzierje mjalti .
Ti paske shije tė ēuditshme ushqimore, PD ėshtė neto tum.

Thuaje me shpejtėsi disa herė:

Hėngra mjaltin, lash *utin.
Lash *utin, hėngra mjaltin.

Dhe shiko sa herė do hash PD-nė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Akrepi : 24-06-2017 nė 20:05
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2017, 20:11   #114
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 11,795
Thanks: 1,223
Thanked 3,606 Times in 1,161 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ti paske shije tė ēuditshme ushqimore, PD ėshtė neto tum.

Si flet ti Akrepi sikur i ke provuar.
Mos me thuaj Po.

U plakem per ato lojra ne .lol
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 24-06-2017, 20:21   #115
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 14,510
Thanks: 2,710
Thanked 3,192 Times in 1,925 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 184
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ti paske shije tė ēuditshme ushqimore, PD ėshtė neto tum.

Thuaje me shpejtėsi disa herė:

Hėngra mjaltin, lash *utin.
Lash *utin, hėngra mjaltin.

Dhe shiko sa herė do hash PD-nė
shkoni votoni dele edhe 3% do ja u rrisim pensionin mamave
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur