Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-11-2010, 13:22   #1
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,553
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Post Tave krapi shkodranshe

gatim-tradite shkodrane..

,marrim krapin te cilin e kemi pastruar me par e presim ne racione dhe e vendosim ne tav te thell ne nje tigan shtojm qepen e grir holl e skuqim disa min shtojm salcen edomates nje got ver te bardh gjeth dafine rozmarin ose sherbel krip sipas deshires

ne nje tas te vogel shtojm dy lug gjelle miell e shkrijm mir me uje dhe ja hedhim mases te pregatitur ne tigan pasi ka zier te gjitha se bashku e hedhim peshkut qe kemi shtru ne tav peshkut i kemi hedhur para hudhra te prera holl e fusim ne furr ne temp 200 gr .peshkut kur e servirim ne pjat e zbukurojm me fet limoni e majdanoz ,
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur