Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-02-2010, 17:48   #1
utopia
V.I.P
 
Avatari i utopia
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Postime: 616
Thanks: 1
Thanked 6 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
utopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė pershendetje

pershendetje all nga Utopia
utopia nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2010, 17:49   #2
Black_RideR
Anėtar
 
Avatari i Black_RideR
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Giulianova
Postime: 77
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Black_RideR ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: pershendetje

ooooooooooooooooooooooooooooooooo

Pershendetje Nga Fiku Hec A Je Per Sherr ?
__________________
Lum ai njeri qė nuk pret asgjė nga jeta sepse nuk do tė mbetet i zhgėnjyer.
Black_RideR nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2010, 17:54   #3
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 10,414
Thanks: 98
Thanked 708 Times in 279 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: pershendetje

Pershendetje Utopia e kalofsh sa me kendshem gabele
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2010, 17:55   #4
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Avatari i Alb_LoVeR
 
Data e antarėsimit: Nov 2009
Vendndodhja: LosT In YouR EyeS
Postime: 1,577
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 11
Alb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuarAlb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuarAlb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuarAlb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Pėrgjigje e: pershendetje

Mire se erdhe Flm qe na vizitove
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2010, 18:00   #5
utopia
V.I.P
 
Avatari i utopia
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Postime: 616
Thanks: 1
Thanked 6 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
utopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė hmmm

)) flm per mikpritjen
Black_RideR poooo kujt do ti biem ne qaf ???
Belle_vie hahahahha oj gabele une para teje jam bionde me sy blu ~
Alb_LoVeR ta kam tregu ate ceshtjen e edukates ???
utopia nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2010, 18:03   #6
Black_RideR
Anėtar
 
Avatari i Black_RideR
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Giulianova
Postime: 77
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Black_RideR ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: pershendetje

Kuj Tdush Ti Mi Zgjedh Roxy Belle Suga Ke Tdush Ti Ta Gjujm Me Gur Nga Tarraca
__________________
Lum ai njeri qė nuk pret asgjė nga jeta sepse nuk do tė mbetet i zhgėnjyer.
Black_RideR nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2010, 18:11   #7
utopia
V.I.P
 
Avatari i utopia
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Postime: 616
Thanks: 1
Thanked 6 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
utopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: pershendetje

looooool ket belle
utopia nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2010, 18:12   #8
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Postime: 4,972
Thanks: 315
Thanked 225 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: pershendetje

Utopia Mire se erdhe pran nesh dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al
__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2010, 18:12   #9
Black_RideR
Anėtar
 
Avatari i Black_RideR
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Giulianova
Postime: 77
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Black_RideR ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: pershendetje

hahahahaha Me Theu Ne Mes Mgoditi Nven tkeq po ta la ty hini ti
__________________
Lum ai njeri qė nuk pret asgjė nga jeta sepse nuk do tė mbetet i zhgėnjyer.
Black_RideR nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2010, 18:18   #10
utopia
V.I.P
 
Avatari i utopia
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Postime: 616
Thanks: 1
Thanked 6 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
utopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: pershendetje

faloeminderit Mandi
utopia nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2010, 19:34   #11
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Postime: 646
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
r00t ėshtė njė gur i ēmuarr00t ėshtė njė gur i ēmuarr00t ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Re: pershendetje

mir se erdhe ne forum utopia
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2010, 19:56   #12
ARIS
Super Anėtar
 
Avatari i ARIS
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
ARIS ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: pershendetje

o zot o zot erdhe dhe ti mire se erdhe, te pershendes
__________________
Vetem dy personave ju besoj vertet. Njer jam une.... dhe tjetri nuk je ti.
ARIS nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2010, 20:07   #13
kukulla
Super Anėtar
 
Avatari i kukulla
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Italy
Postime: 111
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
kukulla ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: pershendetje

o zot o zot kush me qenka ketu papappapapapa kissssssssssssss
kukulla nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2010, 20:14   #14
Just myself
Beautiful Soul
 
Avatari i Just myself
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Ne hapat e jetes ...
Postime: 936
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Just myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Pėrgjigje e: pershendetje

Mire se erdhe... !
__________________
Kristal!

.... Tė tė mashtroj ndoshta kėshtu
dhe tė tė puth tė ik pa kthim
dhe nuk do dine, as ne, askush
harrim ish ky a s’ish harrim ...
Just myself nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 05-02-2010, 20:21   #15
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Postime: 1,302
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: pershendetje

Mire se erdhe utopia kalofsh bukur
SmiLey nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur