Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

10 Temat e fundi Hapet forumi androidSHQIP (Autor : androidForum - )           »          Itunes-Xhandar identiteti (Autor : Nova_Design - )           »          Papa Franēesku shpallet Qytetar Nderi i Tiranės (Autor : legjenda - )           »          I burgosuri shqiptar jep provimin e Doktoraturės me Skype (Autor : legjenda - )           »          Nata e Kadrit – natė mė e mirė se jeta e gjatė (Autor : PuffetiNa - )           »          Thėnia e natės ! (Autor : iDeA - )           »          Januzaj futet nė mesin e legjendave: Merr numrin 11 nė fanellė te Man Utd (Autor : legjenda - )           »          Jusuf Kardavi: Haram u qoftė myslimanėve qė nuk po veprojnė ndaj agresionit nė Gaza (Autor : legjenda - )           »          Tė martėn e ardhshme mund tė ngritet aktakuzė kundėr Hashim Thaēit? (Autor : legjenda - )           »          Pas reagimit tė VV’sė pritet zgjidhja e konfliktit mijėra vjeēar arabo –izraelit (Autor : Llapi - )

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė Mėnyra e shfaqjes
i vjetėr 01-01-2011, 20:27   #1
Robbery
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 3,802
Thanks: 521
Thanked 614 Times in 302 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Dini falle me letra, pa letra si te jene?

Me shpjegoni ndonje fall po ditet...
__________________
Il piu' alto e contrastato traguardo per una donna, e' l'istruzione.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Sponsor
i vjetėr 10-01-2011, 17:43   #2
Robbery
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 3,802
Thanks: 521
Thanked 614 Times in 302 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
New Kush di fall me letra?

Hajde ca lojnash dashnie dini ju forumistat knej me letra ose edhe pa letra?
Puffettina, me meso nej fall se te griva...
__________________
Il piu' alto e contrastato traguardo per una donna, e' l'istruzione.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-01-2011, 20:01   #3
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeHer
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: .. Ne shtepin ku ngrohem e ftohem dimer vere
Postime: 10,866
Thanks: 2,627
Thanked 2,003 Times in 1,065 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kush di fall me letra?

e di un po mi jep ktu letrat
__________________
Pray For GAZA
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-01-2011, 20:08   #4
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeHer
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: .. Ne shtepin ku ngrohem e ftohem dimer vere
Postime: 10,866
Thanks: 2,627
Thanked 2,003 Times in 1,065 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kush di fall me letra?

ncuq vetem me figura flas un
__________________
Pray For GAZA
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-01-2011, 20:10   #5
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeHer
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: .. Ne shtepin ku ngrohem e ftohem dimer vere
Postime: 10,866
Thanks: 2,627
Thanked 2,003 Times in 1,065 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kush di fall me letra?

me trego per cfar e don fallin me letra dashuri , shkoll, pun ?
__________________
Pray For GAZA
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2011, 19:16   #6
Robbery
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 3,802
Thanks: 521
Thanked 614 Times in 302 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kush di fall me letra?

dashni...
__________________
Il piu' alto e contrastato traguardo per una donna, e' l'istruzione.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2011, 19:44   #7
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeHer
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: .. Ne shtepin ku ngrohem e ftohem dimer vere
Postime: 10,866
Thanks: 2,627
Thanked 2,003 Times in 1,065 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kush di fall me letra?


Robbery

shif djali qe te don ty e ka me gjithe mend po ktu ne mes eshte dikush tjeter qe ju pengon per lidhjen dhe duhet mos ti tregon gjerat qe ju beni plane ...
dhe nje shoqe e jotja ka inat per kte lidhjen tende dhe don te pengon shume don te ben per vete cunin qe ti e don..
por si perfundim do jeni bashk pa merak keshtu e ka dashuria
__________________
Pray For GAZA
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i PuffetiNa pėlqehet nga
Zana (27-02-2014)
i vjetėr 11-01-2011, 20:05   #8
Robbery
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 3,802
Thanks: 521
Thanked 614 Times in 302 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kush di fall me letra?

She she...e paska seriozisht me nji llaf...Hajde per hajer...
__________________
Il piu' alto e contrastato traguardo per una donna, e' l'istruzione.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2014, 23:31   #9
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Postime: 10,605
Thanks: 5,740
Thanked 3,583 Times in 1,866 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
Zana ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kush di fall me letra?

ha ha Pufe , mi lexo edhe mua

Ps....une me shoqen time perdorim k'te ...c'do dite

S'ke nevoje te regjistrohesh ...nese do ti perziesh letrat shtyp shuffle dhe zgjidh 6 letra...pastaj Display ..happen dhe lexoji ... eshte ne Anglisht ( sorry)

http://www.free-tarot-reading.net/readings/reading.php
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2014, 23:32   #10
Xhebraili
AKI
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Postime: 3,695
Thanks: 472
Thanked 641 Times in 508 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
Xhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarėXhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarėXhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarėXhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarėXhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarėXhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarėXhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarėXhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kush di fall me letra?

zana ma shpjego mua ti fallin pakez
__________________
Jam munduar te buzqesh permes dhimbjes , Por me kot dhimbja ishte aq e madhe saqe tani nuk e ndjej me .Jam shnderruar ne njeri pa emocione ,,,

2Pac
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2014, 23:34   #11
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Postime: 10,605
Thanks: 5,740
Thanked 3,583 Times in 1,866 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
Zana ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kush di fall me letra?

Kliko ate linkun qe solla une... zgjidh option online reading , te dalin letrat shtyp shuffle nese do ti perziesh dhe zgjidh 6 letra, pastaj shtyp Display reading ... dhe lexoji
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2014, 23:37   #12
Xhebraili
AKI
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Postime: 3,695
Thanks: 472
Thanked 641 Times in 508 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
Xhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarėXhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarėXhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarėXhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarėXhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarėXhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarėXhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarėXhebraili ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kush di fall me letra?

po a duhet te regjistrohem a
__________________
Jam munduar te buzqesh permes dhimbjes , Por me kot dhimbja ishte aq e madhe saqe tani nuk e ndjej me .Jam shnderruar ne njeri pa emocione ,,,

2Pac
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2014, 23:40   #13
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Postime: 10,605
Thanks: 5,740
Thanked 3,583 Times in 1,866 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
Zana ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kush di fall me letra?

Jo Xhebro ......nese linku im nuk punon ne rregull , beji search ne google ...Free Lotus tarot reading .... dhe te hapet faqja qe solla une .....

Ps...Mua mu hapen kto pshm... por mos I shiko thjeshte si figura... lexoji taman se trembesh pastaj

Universal 6 Card Spread

Judgement

Card 1 (Judgement) : How you feel about yourself now »

You feel this is an end to an era or at least a certain phase of your life - you are taking stock and looking where you want to go from here. This ending is not one for regret but for rejoicing. Soon you will enjoy the rewards for your past efforts. As with any period of endings, many opportunities will present themselves and the choice that you make will have far reaching implications that could change your life dramatically. Any legal issues should be ruled in your favour.

The Chariot

Card 2 (The Chariot) : What you most want at this moment »

The cards suggest that what you most want at this time is success, to win and not give up the fight. You are successful and assertive in most things, or if you haven't quite got the success you want, you will get it. This is a time of movement and change - expect a journey relating to work, or if you want that car you've been looking at, go get it.

The Hermit

Card 3 (The Hermit) : Your fears »

You are frightened of being on your own and loneliness, and you simply don't know quite what to do. Take time to relax and in time you will have the answers. The Hermit signals a warning not to make hasty decisions, so try not to get too stressed, and if you have been unwell this is a time for rest and recuperation.

The Empress

Card 4 (The Empress) : What is going for you »

The harvest is here; you are entering an abundant time of happiness and joy. Creative energy is high so if you are considering starting a family, a new job or artistic endeavour this is a favourable time. Relax and enjoy.

The Devil

Card 5 (The Devil) : What is going against you »

It's like you're in a drug-induced haze - it feels great and always leaves you wanting more. This is addiction pure and simple, whether it's an obsessive sexual relationship, money deals that are too good to be true, materialism at any cost or recreational drugs. Take care - it won't lead to a happy ending.

Death

Card 6 (Death) : Outcome »

This is a transformational time for you. However turbulent or perhaps distressing some of the events in your life may be, endings always leave room for brand new beginnings. This is a fresh start in life for you, embrace it and live every day as though it was your last, life is for living!* N.B. You must click the button
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Zana : 27-02-2014 nė 23:42
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Zana pėlqehet nga
Xhebraili (27-02-2014)
Pėrgjigje

Bookmarks


Tema po shikohet nga: 1 (0 anėtarė dhe 1 vizitorė)
 
Mundėsitė nė temė
Mėnyra e shfaqjes

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur

Pėrzgjidh nėnforumin