Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-02-2010, 19:35   #1
ARIS
Super Anėtar
 
Avatari i ARIS
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 197
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
ARIS ėshtė nė rrugė tė mbarė
Si ta besh per vete nje femer...?

1. Mbushe me komplimente
2. Respektoje
3. Trajtoje me nder
4. Perkedhele
5. Puthe me pasion
6. Perkedhele perseri
7. Dashuroje me cdo gje tenden
8. Degjoje me kujdes
9. Pickoje i cike
10. Ngushelloje
11. Mbroje
12. Shtrengoje rreth vetes
13. Sill boten mbrapsh per ta mbajt afer teje
14. Harxho lek per te
15. Mbushi gjithmone goten me vere
16. Mbuloje me dhurata
17. Beje te ndjehet gjithmone e sigurte
18. Preokupoju per te
19. Rriji afer
20. Mbeshtete gjithmone
21. Shko deri ne fund te botes per ate
SI TE BESH PER VETE NJE MASHKULL

1. Zhveshju lakuriq
__________________
Vetem dy personave ju besoj vertet. Njer jam une.... dhe tjetri nuk je ti.
ARIS nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-02-2010, 10:55   #2
kukulla
Super Anėtar
 
Avatari i kukulla
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 111
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
kukulla ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Si ta besh per vete nje femer...?

ta duash ta mbrosh ta respektosh ta puthesh pa pushim dhe ta bickosh icik lol
kukulla nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-02-2010, 11:23   #3
lediooo
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 10
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
lediooo ėshtė nė rrugė tė mbarė
Titulli: Si ta besh per vete nje femer...?

futi llapen dhe ......
lediooo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-02-2010, 11:29   #4
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 10,968
Thanks: 2,765
Thanked 3,674 Times in 1,684 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 551
Jolene ka mbyllur reputacionin
Titulli: Si ta besh per vete nje femer...?

1) Te mos e genjesh kurr.
2) Ta rrespektosh.
3) Komplimente te bukura the te verteta.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-02-2010, 11:58   #5
Pure_Gold
Anėtar
 
Avatari i Pure_Gold
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Elbasan Shqiperi
Posts: 66
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Pure_Gold ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

Keto i plotesoj une por skam lek keshtu qe skam shpresa
__________________
I`m Not Just Perfect I`m ALBANIAN Too
Pure_Gold nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-02-2010, 12:01   #6
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 10,968
Thanks: 2,765
Thanked 3,674 Times in 1,684 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 551
Jolene ka mbyllur reputacionin
Titulli: Si ta besh per vete nje femer...?

_Cut_Boy_I_Vetmuar_
Te kesh kto tjerat je ne rregull.
Lekun se han as qeni
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-02-2010, 20:57   #7
EDI_IT
Anėtar
 
Avatari i EDI_IT
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Italy
Posts: 44
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
EDI_IT ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

mjafton ta rrespektosh te tregohesh i sinqerte , edhe noi kompliment te bukur
__________________
Dashuroni Sa Te Jete Jeta
EDI_IT nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-02-2010, 22:34   #8
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Avatari i Alb_LoVeR
 
Data e antarėsimit: Nov 2009
Vendndodhja: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,577
Thanks: 0
Thanked 12 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Alb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

Cuna dejoni mua se kot sjam LoVeR femrat i duan vete genjeshtrat Sa me shume ti shtysh aq me shume te ngjisin . Po i ngele mbapa thone ome se kte ne thes e kemi hajde kapim viktimen e rradhes . Asnje here nuk duhet ti besh te ditur nje femre ose ti ikin jarget duhet te jesh edhe ti icik krenar Per me shume info sesi te beni per vete nje femer me dergoni pm Flm all
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 00:00   #9
4x4
V.I.P
 
Avatari i 4x4
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Posts: 684
Thanks: 13
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

po se pate xhepin plot se bo dot
__________________
Loading....
4x4 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 21:08   #10
Pure_Gold
Anėtar
 
Avatari i Pure_Gold
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Elbasan Shqiperi
Posts: 66
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Pure_Gold ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

He pra Alien foli pak foli. Ore nqs ske lek as shpirti as zemren se hap dot per te fol edhe per tu shprehur ndaj eshte e kote zbahet vajza per vete nqs ske lek
__________________
I`m Not Just Perfect I`m ALBANIAN Too
Pure_Gold nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 21:23   #11
God'o
Super Anėtar
 
Avatari i God'o
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Ireland
Posts: 173
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
God'o ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

Per rendere felice una donna l'uomo deve:essere amico
compagno
amante
fratello
padre
maestro
educatore
cuoco
carpentiere
idraulico
meccanico
decoratore d'interni
stilista
sessuologo
ginecologo/ostetrico
psicologo
psichiatra
terapeuta
audace
organizzato
buon padre
molto pulito
simpatico
atletico
affettuoso
attento
cavaliere
intelligente
fantasioso
creativo
dolce
forte
comprensivo
tollerante
prudente
ambizioso
capace
coraggioso
deciso
affidabile
rispettoso
appassionato
complimentoso
uno che ama far compere
uno che non fa problemi
molto ricco
non un peso
uno che non guarda le altre

ALLO STESSO TEMPO DEVE FARE ATTENZIONE A:

non essere geloso, ma nemmeno disinteressato andar d'accordo con la sua famiglia, ma non dedicarle pił tempo che a lei darle il suo spazio, ma mostrarsi preoccupato per dove va INOLTRE E' MOLTO IMPORTANTE: Non dimenticare le date di: - anniversario (nozze, fidanzamento, primo incontro...) - laurea - onomastico -
mestruazioni. Purtroppo anche osservare perfettamente queste istruzioni non vi dą la garanzia al 100% della sua felicitą, perché lei potrebbe sentirsi sommersa da una vita di soffocante perfezione e fuggire con il primo
"figlio-di-buona-donna-bohemien-ubriaco-e-gran-viveur" che incontra...
Dev'essere per questo che Dio (bontą sua...) disse: "Amala!". Ma non dissemai :"Comprendila!!!!!!!!!!"


Pertoj ta perkthej.........ky quhet MISION I PAMUNDUR
__________________
I miss you when I'm not with you....when I'm not with you all I do is think about you...when I think about you I just want to be with you....and when I'm with you it's like all of my dreams have come true.
God'o nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 21:32   #12
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 10,968
Thanks: 2,765
Thanked 3,674 Times in 1,684 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 551
Jolene ka mbyllur reputacionin
Titulli: Si ta besh per vete nje femer...?

God'o Perkthe Marjet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 21:40   #13
God'o
Super Anėtar
 
Avatari i God'o
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Ireland
Posts: 173
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
God'o ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

Mjafton te dish te luash lojen dhe topin ta lesh gjithmon ne fushen e saj.
Femra verbohet nga gjera qe shkelqejne por jo me do e mos duhet te jet gje e shtrenjte
__________________
I miss you when I'm not with you....when I'm not with you all I do is think about you...when I think about you I just want to be with you....and when I'm with you it's like all of my dreams have come true.
God'o nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 23:13   #14
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 13,177
Thanks: 2,120
Thanked 5,868 Times in 1,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 176
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

ke pa ti qe edhe kur te acaron kaiher e don me shum...jo per gjo po mka ndodh saher..dmth pasi pajtohem e dua akoma me shum
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-02-2010, 23:22   #15
God'o
Super Anėtar
 
Avatari i God'o
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Ireland
Posts: 173
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
God'o ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

Tani na i shpjego icik me mire se na bere konfuz se dhe nick name spo e marrim vesh Jo per gje por tema eshte si te besh nje femer pervete
__________________
I miss you when I'm not with you....when I'm not with you all I do is think about you...when I think about you I just want to be with you....and when I'm with you it's like all of my dreams have come true.
God'o nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2010, 20:51   #16
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Titulli: Si ta besh per vete nje femer...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lediooo Shiko postimin
futi llapen dhe ......
hahahahahahha
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2010, 20:55   #17
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Talking Pėrgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga belle_vie Shiko postimin
ke pa ti qe edhe kur te acaron kaiher e don me shum...jo per gjo po mka ndodh saher..dmth pasi pajtohem e dua akoma me shum

kjo mka ndodh dhe mu shum here ... dhe eshte e vertete ,me shume e kam dasht qelbsiren ...nejse qelbsesira tani iku ... tani kam ngel me nje ndyrsire qe po ma heq trurin fare
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2010, 20:56   #18
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 13,177
Thanks: 2,120
Thanked 5,868 Times in 1,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 176
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

God 'o kush te shpjegoj me cun..ver nick te personit lol

sa per temen...po sqe zjarr vallahi ste njit jo..tlodhet sa te det
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2010, 20:56   #19
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 13,177
Thanks: 2,120
Thanked 5,868 Times in 1,833 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 176
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga endrilejladesign Shiko postimin
kjo mka ndodh dhe mu shum here ... dhe eshte e vertete ,me shume e kam dasht qelbsiren ...nejse qelbsesira tani iku ... tani kam ngel me nje ndyrsire qe po ma heq trurin fare
Tani un qe flas sflas kot me flas me fakte e experienc
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-02-2010, 21:01   #20
T3chn1cal
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 78
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
T3chn1cal ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Si ta besh per vete nje femer...?

athere ka shum e shum rrug dhe varet nga tipi femres :

duhet te jesh i embel
te jesh degjues i mir
ta shikosh ne sy kur flet
pak don zhuan
i thjesht
i kohes
jo tema lufte
kaq per tani por ka prap
T3chn1cal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur