Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Arti Programimit

Arti Programimit Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.


Mirė se erdhėt nė Forum-Al.com™

Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al. Pėr tu anėtarėsuar nė Forum-Al klikoni kėtu!

Nėse keni probleme nė lidhje me procesin e regjistrimit apo hyrje nė llogarinė tuaj, ju lutemi Kontaktoni.

Ju urojmė tė kaloni ēaste sa mė tė kėndshme pranė Forum-Al Forum!
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė Mėnyra e shfaqjes
i vjetėr 10-05-2011, 12:03   #1
The Helper
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: May 2011
Postime: 12
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
The Helper do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
New Libra falas shqip dhe anglisht

Ne kete faqe mund te gjeni libra falas te kategorive te ndryshme: http://forstudents-books.blogspot.com/
The Helper nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-05-2011, 10:12   #2
Morrison
V.I.P
 
Avatari i Morrison
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: me kembe ne toke
Postime: 725
Thanks: 90
Thanked 52 Times in 37 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Morrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Libra falas shqip dhe anglisht

Ne http://www.freebookspot.cc/ do te gjeni me qindra mijra libra elektronik ne anglisht

mbasi keni klikuar tek libri qe deshironi te zbrisni:
Ju hapet menjehere faqja ku ndodhet linku nga mund te zbrisni librin e zgjedhur


Morrison nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2011, 08:32   #3
inginieri
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Vendndodhja: tirane
Postime: 6
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
inginieri ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Libra falas shqip dhe anglisht

kush me ndihmon se nuk arrij te shkarkoj asnje nga keta libra?
inginieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2011, 13:03   #4
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Postime: 3,866
Thanks: 804
Thanked 1,413 Times in 750 Posts
Blog Entries: 2
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Libra falas shqip dhe anglisht

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga inginieri Shiko postimin
kush me ndihmon se nuk arrij te shkarkoj asnje nga keta libra?
Hidhi njė sy kėtu http://www.syri3.com/index.php?akcioni=libra

shpresoj tė kem ndihmuar sadopak.
__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2011, 15:32   #5
inginieri
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Vendndodhja: tirane
Postime: 6
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
inginieri ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Libra falas shqip dhe anglisht

Shume faleminderit!
inginieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2012, 22:06   #6
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Postime: 2,165
Thanks: 143
Thanked 204 Times in 75 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Libra falas shqip dhe anglisht

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Hidhi njė sy kėtu http://www.syri3.com/index.php?akcioni=libra

shpresoj tė kem ndihmuar sadopak.
wow ,shume flm Mandi !
nga ty vetem pozitive po shikoj
USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2012, 01:28   #7
Grejs
Anėtar
 
Avatari i Grejs
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Vendndodhja: Larg...
Postime: 69
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 3
Grejs ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Libra falas shqip dhe anglisht

Do doja shume te lexoja librin "Mekatari"por se kam as idene me te vogel se si mund ta lexoj ne net.
__________________
Live with no excuses and love with no regrets
Grejs nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Share

Mundėsitė nė temė
Mėnyra e shfaqjes

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur