Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-09-2011, 11:36   #1
Renato
SeXy BoY
 
Avatari i Renato
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: TiRoNe
Postime: 32
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Renato ėshtė nė rrugė tė mbarė
New Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Njeriun e Zemres E Shikoni Nga Bukuria,Nga Portofoli,Apo Thjeshtesia E Tij / e Saj !! Jo Per Gjo Po Kto Femrat e Sotme Te Shikojne Ka Duret hahahah
__________________
Jeto sikur do vdesesh neser. dhe meso sikur do jetosh gjithmone.
Renato nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-09-2011, 20:57   #2
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Postime: 1,310
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
HELEN OF TROY ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėHELEN OF TROY ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėHELEN OF TROY ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėHELEN OF TROY ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėHELEN OF TROY ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėHELEN OF TROY ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Te flasim pak seriozisht nuk ndodh shpesh me mua po hajde mo
njeriun per here te pare kurre e shikon ske si ja shikon zemren duhen kohe qe ta njohesh
leket duken kollaj
pamja eshte gjeja qe te terheq e para edhe te tjerat vin mbas
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-09-2011, 21:34   #3
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Postime: 4,646
Thanks: 30
Thanked 152 Times in 96 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Kesaj pyetje eshte e veshtire t'i japesh nje pergjigje te prere, sepse cdo njeri ka kodin e tij moral personal te vlersimit.
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2011, 09:23   #4
utopia
V.I.P
 
Avatari i utopia
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Postime: 617
Thanks: 1
Thanked 8 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
utopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Femrat e sotme te shohin nga vithet! Njeriu qe bene zgjedhje eshte i zgjuar! Po qe i zgjuar je dhe i thjesht, ke dhe leke behesh dhe i bukur
__________________
Solo i morti sanno il vero significato di pazienza!
utopia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2011, 09:33   #5
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 32,463
Thanks: 5,120
Thanked 2,775 Times in 1,745 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga utopia Shiko postimin
Femrat e sotme te shohin nga vithet!
Me pelqen sinqeriteti i juaj!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2011, 15:18   #6
Interisti
Sheshi Flamurit
 
Avatari i Interisti
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Vendndodhja: Ku Te Me Zej Kemba
Postime: 23
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Interisti ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Thjeshtsia me plqen mbi te gjitha ..............
__________________
Interist Forever Vlonjat Me Zemer
Interisti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2011, 17:40   #7
utopia
V.I.P
 
Avatari i utopia
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Postime: 617
Thanks: 1
Thanked 8 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
utopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Meri cke qe habietesh, eshte shume e vertet . Jam e sigurt per formulen sepse tek mua bene efekt.

SpeedyJ
__________________
Solo i morti sanno il vero significato di pazienza!
utopia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2011, 22:20   #8
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 32,463
Thanks: 5,120
Thanked 2,775 Times in 1,745 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga utopia Shiko postimin
Meri cke qe habietesh, eshte shume e vertet . Jam e sigurt per formulen sepse tek mua bene efekt.

SpeedyJ
Se mos na thate ndonje te re?
Natyrisht kjo eshte formula e jashtme?
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2011, 22:50   #9
Regina
Away.
 
Avatari i Regina
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 2,064
Thanks: 244
Thanked 399 Times in 194 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Renato Shiko postimin
Njeriun e Zemres E Shikoni Nga Bukuria,Nga Portofoli,Apo Thjeshtesia E Tij / e Saj !! Jo Per Gjo Po Kto Femrat e Sotme Te Shikojne Ka Duret hahahah
Nga portofolet shikohet sot???

Vleresoje si eshte, me karakter e te gjitha, secila ka te metat e tij, fundja njerez jemi te shkretet, nje jete e kemi!!.
Fjalet e tjera nuk vlejne.
Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2011, 06:54   #10
utopia
V.I.P
 
Avatari i utopia
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Postime: 617
Thanks: 1
Thanked 8 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
utopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėutopia ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

SpeedyJ ju beni shume pyetje! Ajo eshte formula per te dal nga situata, dmth genjeshter e lezecme! Mos me thuaj qe ti se ke genjyer ndonjher veten per dicka te rendesishme?!!!( genjeshter e tipit, mos te kesh guxim ) Nese do te dishe te verteten "persa i perket temes" se perse e bejme zgjedhjen, pyete veten tende, perse une bera pikerisht kete zgjedhje!
__________________
Solo i morti sanno il vero significato di pazienza!
utopia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2011, 11:08   #11
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 32,463
Thanks: 5,120
Thanked 2,775 Times in 1,745 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga utopia Shiko postimin
SpeedyJ ju beni shume pyetje! Ajo eshte formula per te dal nga situata, dmth genjeshter e lezecme! Mos me thuaj qe ti se ke genjyer ndonjher veten per dicka te rendesishme?!!!( genjeshter e tipit, mos te kesh guxim ) Nese do te dishe te verteten "persa i perket temes" se perse e bejme zgjedhjen, pyete veten tende, perse une bera pikerisht kete zgjedhje!
Jo ne kete rast nuk ju genjeva(e kam fjalen per ketu) ne ate rreth social qe jetoj une!Mbase atje eshte ndryshe.
Besoj e kuptova pyetjen e juaj!
Jo cdo gje qe shkelqen eshte ar ose flori!
Gjithe te mirat!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2011, 14:07   #12
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Postime: 4,646
Thanks: 30
Thanked 152 Times in 96 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

E mira eshte t'i kete te treja bashk, por edhe dy po te kete nuk me prish pune mua.

Nejse ai eshte fat. Paste jeten e gjate dhe qofte me mend ne koke. Kete uroj une. Por kriteri me i mire i zgjedhjes se partnerit eshte, qe ai te jete sa me afer teje ne menyren se si e sheh jeten(te puqesh ne mendime). Se jeta eshte e gjate! Nuk eshte, as nje, as dy dite, qe te genjehesh nga paraqitja dhe te vdesesh nga melcia(te te haje shpirtin, melcin).

Rendesi ka te mbarosh punen i lodhur dhe me kenaqesi te mendosh... "- Tani do shkoj te shplodhem ne shtepi, nen shoqerin e kendeshme te gruas dhe femijve te mi"
Dhe jo te kesh ndonje grua qe t'a ben jeten sterr me ankesa e kerkesa te kota. Me nje grua te till burri mendon "- Isha me mire ne pune, vertet lodhesh por i ke nervat te qeta. Bo-bo kush shkon tani ne shtepi dhe degjosh kengen e "Milosaos" ne "la magiore".

Nje zgjedhje e zgjuar e shokut tend te jetes t'a shton e t'a embelson jeten, nje zgjedhje e gabuar... t'a pergjysmon ate.

Dhe mos mendoni qe une jam ne gjendje te dehur, qe flase keshtu. Thjesht me merren pak kembet ngaqe dikush, ndonje shakaxhi, ka vendosur te tundi si litar pjesen e tokes ku mundohem te ece une.

Tung!
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2012, 21:32   #13
OneLL..&
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 724
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
OneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentėOneLL..& ėshtė vėrtetė talentė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Thjeshtsia
OneLL..& nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-06-2012, 22:34   #14
Corn
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Postime: 331
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 12
Corn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

E sakte .
Corn nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2012, 12:30   #15
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 8,481
Thanks: 858
Thanked 1,327 Times in 727 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Varet se cfar ti ke ne zemren tende. Ne qoftese ti ke portofol ne zemer do te vleresosh lekeun mbi te gjitha, nese ke thjeshtesi do te vleresosh thjeshtesine, nese ke bukuri, do te vleresosh bukurine.

Ajo qe ka merendesi per mua eshte te jete e zonja te perdori arsyen dhe llogjiken ne vend te veseve dhe perkedheljeve prej adoleshenti. Te ket zemren e madhe dhe shpirtin e cilter ,edhe pak bukuri ose pak simpatike pse jo. E kam fjalen per partneren me te cilen do te krijosh familje dhe ndan nje jete te ter. Sa per kukulla gjen neper vitrina sa te duash.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2012, 13:42   #16
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Postime: 2,274
Thanks: 1,398
Thanked 1,104 Times in 510 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Vetem adoleshentet mund te hezitojne ne zgjedhje.
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2012, 18:12   #17
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 5,124
Thanks: 136
Thanked 317 Times in 133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Po nga bukuria dhe kimia qe ka qe ne fillim..eshte mese e natyrshme...!
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2012, 18:32   #18
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Postime: 10,471
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

portofol i bukur dhe i thjeshte per tu hapur ?

s'do ishte keq !
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2012, 19:27   #19
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 2,744
Thanks: 0
Thanked 410 Times in 225 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Nga veshet. Nese i ka te gjate, mund te jete gomarice.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2012, 22:22   #20
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 5,124
Thanks: 136
Thanked 317 Times in 133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Bukuria, portofoli apo thjeshtėsia?

Nga bukuria dhe thjeshtesia....
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur