Go Back   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Reply
 
Thread Tools
Old 18-02-2010, 13:54   #1
AbbA
Anėtar
 
AbbA's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: It doesn't matter :)
Posts: 33
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 0
AbbA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Default Dembelizmi

Kush eshte ajo gje qe ju dembelos me shume ,pra qe e beni me pertes ?
__________________
Honeste videre
Alterum non laedere
Suum cuique tribuere

[SIGPIC][/SIGPIC]
AbbA is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 14:00   #2
Dori
V.I.P
 
Dori's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Tirane
Posts: 421
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Rep Power: 8
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

Cdo gjo mer me pertes e boj un Pervec seksit qe spertoj hic me qef te modh e boj :$ :$
Dori is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 19:18   #3
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Mandi's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: €
Posts: 4,963
Thanks: 291
Thanked 195 Times in 98 Posts
Rep Power: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

Zgjimi i gjumit ne mengjes...
__________________
Mandi is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 23:06   #4
Beaute
The King's Daughter
 
Beaute's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: In your eyes.
Posts: 10,408
Thanks: 93
Thanked 675 Times in 275 Posts
Rep Power: 77
Beaute has disabled reputation
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

gjumi dhe un ...
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2010, 23:09   #5
Pure_Gold
Anėtar
 
Pure_Gold's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Elbasan Shqiperi
Posts: 66
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 7
Pure_Gold ėshtė nė rrugė tė mbarė
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

Normalisht Zgjimi i Mengjezit asgje tjeter Jam shum Aktiv !
__________________
I`m Not Just Perfect I`m ALBANIAN Too
Pure_Gold is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2010, 00:25   #6
4x4
V.I.P
 
4x4's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 689
Thanks: 13
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 10
4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

ehh un ne oren 2 te drrekes zgjohem gjoja qe pertoj me shum eshte te iki ne shpi kur dal
__________________
Loading....
4x4 is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2010, 00:27   #7
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
SmiLey's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Posts: 1,302
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Rep Power: 8
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

une pertoj me la enet
SmiLey is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2010, 00:27   #8
SubZ
A Legend Never Dies
 
SubZ's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Underground
Posts: 751
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Rep Power: 10
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

Ai gjumi i mengjesit, e kemi dhe punen qe ne ore 8:00!
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2010, 00:29   #9
Jolene
Flight Mode
 
Jolene's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 7,280
Thanks: 158
Thanked 294 Times in 117 Posts
Rep Power: 458
Jolene has disabled reputation
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

Weeee! Te gjith te njetin hall lool Kam menduar qe gjumi i mjesit kalon me adoleshencen Wrong.
Jolene is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2010, 00:33   #10
SubZ
A Legend Never Dies
 
SubZ's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Underground
Posts: 751
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Rep Power: 10
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

Quote:
Originally Posted by Roxy View Post
Weeee! Te gjith te njetin hall lool Kam menduar qe gjumi i mjesit kalon me adoleshencen Wrong.
Kur kam qene ne shkolle te mesme, nuk e kisha problem. 4 vjet qe isha une ajo shkolla ishte ne rikonstruksion, dhe e beja mbasdite (isha me fat). Ne shkolle te lart, vija dinamitin per t'u ngritur nga gjumi. Ndryshe nuk kisha sesi t'ia beja, merrja munges ne seminar, se leksionit i rregullonim me njeri - tjetrin.
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2010, 00:35   #11
Jolene
Flight Mode
 
Jolene's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 7,280
Thanks: 158
Thanked 294 Times in 117 Posts
Rep Power: 458
Jolene has disabled reputation
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

Cold Fusion Lool un vej alarmin nje ore para, hap syt edhe them edhe nje minut, hap syt prap edhe nje minut,derisa te bej bam ne kembe lool
Jolene is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2010, 00:37   #12
SubZ
A Legend Never Dies
 
SubZ's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Underground
Posts: 751
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Rep Power: 10
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

Quote:
Originally Posted by Roxy View Post
Cold Fusion Lool un vej alarmin nje ore para, hap syt edhe them edhe nje minut, hap syt prap edhe nje minut,derisa te bej bam ne kembe lool
Kam gati nje vite qe kam marre nje Nokia E71, ai ka 8 vende per alarm. E forta, e nise qe nga ora 7, dhe zgjohem ne oren 7:30. E vendos c'do 5 minuta dhe nje e dy ja bej, mos me erdhi ora, po he dhe pak. Hahahaahahahaha. Te dielen e kaluar per "Shen Valentin", u ktheva ne mesnate, e ke iden sesi jam ngritur te henen per ne pune. Me topin e Mujos.
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2010, 00:38   #13
Jolene
Flight Mode
 
Jolene's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 7,280
Thanks: 158
Thanked 294 Times in 117 Posts
Rep Power: 458
Jolene has disabled reputation
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

Loooooooooooooooooooooooool hahahahahaha
Jolene is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2010, 00:40   #14
SubZ
A Legend Never Dies
 
SubZ's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Underground
Posts: 751
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Rep Power: 10
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

Quote:
Originally Posted by Roxy View Post
Loooooooooooooooooooooooool hahahahahaha
Qesh ti qesh, me zuri dhimbja e kokes dhe me pushoje ne darke kur rrash gjume.

P.s Tani duhet rregulluar regjimi, se ndryshe do na heqin nga puna
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2010, 00:41   #15
Jolene
Flight Mode
 
Jolene's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 7,280
Thanks: 158
Thanked 294 Times in 117 Posts
Rep Power: 458
Jolene has disabled reputation
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

He! se sje i vetmi, mua me vjen inat se kur jam pushim sme flihet
Jolene is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2010, 01:06   #16
4x4
V.I.P
 
4x4's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 689
Thanks: 13
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 10
4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

Eh Edhe Bomba Te Bie Mua Sme Del Gjumi
__________________
Loading....
4x4 is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2010, 09:43   #17
AbbA
Anėtar
 
AbbA's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: It doesn't matter :)
Posts: 33
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 0
AbbA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

Pffff pse mos ishte psh te shkonim ne pun ose ne shkoll kur te na dilte gjumi????? A s'do ishte me mire kshu o njerez .
__________________
Honeste videre
Alterum non laedere
Suum cuique tribuere

[SIGPIC][/SIGPIC]
AbbA is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2010, 08:57   #18
Fatjoni
Anėtar
 
Fatjoni's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Tirone
Posts: 36
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Rep Power: 0
Fatjoni ėshtė nė rrugė tė mbarė
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

me pelqen shum vdes me qen i cik Dembel ose me the hajt mo se kam kohe e bej me vone e marr me vone dicka e tille ose ose me e bukra fare kur ke dicka ne dore per nje person qe ste intereson shum edhe ben interesturantin po mer se ka marr vund aj muhabet cke ti ta gadis une
Fatjoni is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2011, 18:48   #19
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
PuffetiNa's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 9,377
Thanks: 0
Thanked 130 Times in 40 Posts
Rep Power: 153
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Default Pėrgjigje e: Dembelizmi

Gjumi dhe kur mar shenime ke puna naper mbledhje ...
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

HTML code is Off