Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-02-2012, 12:45   #1
juanito02
V.I.P
 
Avatari i juanito02
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 898
Thanks: 0
Thanked 59 Times in 42 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
juanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

“Vrasėsi i pabesė Sali Berisha, do gjykohet njė ditė!”
Nga Tom Doshi

Sot unė dot votoj pėr heqjen e imunitetit tem. Ju kerkoj tė gjithėve tė votoni njėsoj si unė. Jo sepse jam fajtor. Po sepse du me kontribu me gjithēka di pėr zbardhjen e plotė tė krimit qeveritar tė 21 Janarit.

Pa asnji dyshim asht kamngulja kryesisht e Sali Berishės, e realizume me te tana mjetet qe ai asht msu me pėrdorė, pėrfshirė ktu edhe ndėrhyrjen tek ndėrkombtarėt, qė unė patjeter dhe me ēdo cmim tė pėrfshihem nė hetimin e organit tė akuzės.

Kam kenė aktiv nė organizimin e demonstratės si ēdo deputet i Partisė Socialiste. Kam mobilizu protestues ne qarkun e Shkodres pėr me ardhė nė proteste paqėsore…

Tė nderum kolege,

Dėshiroj t’ju shpjegoj ju, shqiptareve dhe ndėrkombtarėve kryesisht, rolin qė unė kam pasė mė 21 janar.

Pas thirrjes pėr demonstrate, pika e takimit pėr zonat qė pėrfaqėsonim ishte lanė te Stacioni i Trenit, pėr arsye parkimi. Jemi nisur tė gjithė bashkė, rreth 10 deputetė, nė krye tė protestuesve. Kur mrrime te Ministria e Transporteve, janė bashku edhe grupe tė tjera qė kishin ardhė prej rretheve e prej Tiranet.

Nė bulevard protestuesit ecėn me shpejt se na, dhe kur unė arrita tek kordonat e policisė, pashė njerėz tė gjakosun. Nė kėtė moment turma ishte duke gjujtė policinė me ēadra. U futa mes policisė dhe turmės e arrita tė krijoj njė korridor mes tyne. Nė kėtė moment erdhėn makinat me ujė dhe me gaz lotsjellės qė morėn mbarė policė e protestues. Njerėzit u frikesun dhe morėn drejtimin mes 2 kullave dhe godinės ku asht Gjykata Kushtetuse.

Kur pashė qė njerėzit po shkelnin njeni- tjetrin, hypa te 2 kolonat e godinės duke ju kam ba thirrje njerzve qė tė qetėsohen. Nė momentin qė po ndihmoja disa njerėz qė ishin tė rrezum pėrtokė, mė plasi njė granate me gaz lotsjellės tek kamėt. Sa kalova nė trotuar para 2 kullave, mė hodhėn edhe njė granatė tjetėr. Nė kėtė moment fillova tė kem vėshtirėsi nė frymėmarrje dhe nė shikim. Kur shkova tek kabina e telefonit, para 2 kullave, gjendja jeme u randu. Dhe aty me ndihmėn e disa shokėve kalova tek lulishta para ambasadės ruse. Ktu fillova me e marr vedin e kalova tek ura qė tė lidh me Tajvanin.

Me pas u ktheva prapė ne Bulevard. Policia kishte ikė krejt. Nji grup njerzish vazhdonin e gjunin me gurė, nji grup tjetėr kishte hypė te muri i kryeministrisė, pa tentu tė futeshin nė kryeministri. Njė polic kam pa qė ka hapė derėn e kryeministrisė. Dhe me pas erdhi njė makinė qė goditi dyert qė ishin pothujse tė hapura.

Turma po shpėrndahej, kur dėgjuam krisma armėsh. Kolegėt mė thanė qė janė fishekė manovėr, por unė u thashė qė nga krismat mė duken fishekė luftarakė.

Pas disa minutash, Gjok Jaku mė tha se kanė vra Aleksin prej Lezhet… Mė thanė qė asht vra edhe nji shkodran. Jam nisė menjėherė me taksi qė e morėm tek Tajvani, bashkė me Gjok Jakun e Armando Prengen pėr tė shku nė Spital Ushtarak. Aty pyta se kush asht vra prej Shkodret. Pėr fat tė mirė nuk kishte tė vramė prej Shkodret. Mė pas morėm vesh se kush ishin te vramėt. Aleksi ishte ala gjallė……

Nė kėtė kohė erdhi nji djalė prej Lezhet dhe mė tha qe ka dalė Mesila Doda nė televizor e ka thanė qė vrasjen e ka ba Tom Doshi bashkė me nipin e vet.

Pyeta pėr Aleksin nėse skaneri ishte ba ala, takova doktorin e i kėrkova diskun e skanerit dhe kartelėn e tij. Sepse nuk kisha besim tek doktorat qė po mundoheshin me zhdukė gjurmėt.

Pas kėsaj kam ikė tek PS-ja, ku pashė nė televizor Doktorin qė doli e tha qė vrasja ishte bėrė nga afėr. I thashė kryetarit tė Partisė Socialiste: Ja ku ėshtė disku qė tregon drejtimin e qitjes.

Nė kėte kohė dolėn edhe pamjet e Neės 24, ku dukej qarte gardisti qė gjuante drejt demonstruesve. Mas ktyne pamjeve filmike nuk doli kush ma nga PD-ja me thanė qė protestuesit janė vra mes njeni- tjetrit….

Nė kėtė video shihej qartė edhe roli jem nė ato momente, mes policisė dhe protestuesve. Pra qėllimi, si pėrfundim nuk ishte me goditė kryeministrinė apo me hy nė kryeministri.

Nga sa thashė deri tesh, tregon se unė kam kenė bashke me ta pėrballė kryeministrisė nė 21 Janar. Do jem bashke me ta nė ēdo proteste deri kur Sali Berisha tė largohet nga kryeministria. Sepse asht kriminel. Asht i pabesė me popullin….

Atė dite kam ba ēmos me qetsu konfliktimin e tyne me policinė. Jam goditė me gaz njėsoj si ata. Kam ba ēmos deri nė fund me i rujtė nga plumat e Sali Berishės. I kam vizitu tė plagosunit e tė damtumit nė spital e nėpėr shpia. I kam ndihmu me mjekė e me ilaēe kur s’kam kenė deputet. I kam ndihmu sa kam mujtė kur jam ba deputet. I kam ndihmu edhe mas 21 Janarit. Do t’i ndihmoj tan jetėn njerėzit e varfėn dhe miqtė e mi.

Kurrė nuk i kam folė kujt pėr dhunė dhe pėr asi moment ne 21 Janar nuk kam nxit kėnd pėr dhunė. Kėrrkush prej tyne s’ka ardhė nė Tirane me ba dhune. Kane pas veē ēadra, parulla dhe mllef pėr qeverinė e pėr Sali Berishėn. Po tė mos i kishte sulmu policia me gaz, nuk do kishin gjujtė as me gurė.

Sali Berisha me ka akuzu se desha me u ba Ministėr i Mrendshėm mas 21 janarit. I tham Sali Berishės se as kam dashtė, e as nuk du me u ba najherė ministėr. Arsyeja e futjes teme nė politike dhe e marrjes sė 2 mandateve deputet nuk ka te bajė me ambicien me u ba ministėr.

Sali Berisha ka shkrujtė mbi 100 artikuj nė gazetat e veta duke me qujtė kriminel. Te tana shpifje. Ka qysh nė vitin 2005 qė mbush veshėt e ndėrkombėtarėve me akuza monstruoze kundėr meje. Nė mėnyrė sistematike ky njeri ka organizu njė lumė trillimesh kundėr meje.

Ka fut veglėn e vet Agron Kuliqin, bashkė me do kriminela tė tjerė nė polici, tuj torturu njerėz nėpėr burgje pėr me nxjerrė dėshmitarė tė rremė pėr krime qė unė nuk i kam kry kurrė. Doli Mesila Doda me 21 janar tuj thanė qė bashke me nipin tem paskam vrare protestuesit. Olldashi tha qe kisha pru makinėn me automatike, Berisha ēadra pistoleta.

Por e vėrteta sot ka dalė hapur, se pavarėsisht mercenarėve qė ka pėrdorė, vrasėsi ktu asht Sali Berisha. Edhe mas 21 Janarit ka ba tė njėjtėn gja! Janė masakru nė polici protestues shkodranė duke i’u thanė pranoni qė Tom Doshi ju ka pagu me ba dhunė.

Po pse e ban Sali Berisha tan kėtė lufte me mu? Pse e ka inatin kaq shumė me mu, tuj shpif e akuzu sa here i teket?! Pėrgjigja asht e thjeshtė: Sepse e kam mujt 2 herė nė zonėn e Shkodrės ku ka kujtu se i ka njerėzit kamikazėt e vet. Sepse PD-ja, pavarėsisht vjedhjeve,

sot ka veē 1 deputet ma shumė se PS–ja, sepse ne 20 vjet asht msu me e pa PS-nė nė Shkodėr me 1 ose 2 deputetė. Ky asht inati ma i madh i Sali Berishės me mu. Asht nji ndėr andrrat e tij qė unė tė mos jem aktiv nė politikė.

Jam tesh 7 vjet nė opozite me kolegė tė tjere dhe kam pranu damtimin e madh tė biznesit tem nga gjobat qė m’i ka pre Sali Berisha. Ta harrojė Sali Berisha se mund tė mposhtin me kto shantazhe qė vetėm nji burracak si Berisha kryeministėr mund tė pėrdorė kundėr kundėrshtarėve tė vet politik. E vetmja fuqi qė i druhem asht Zoti!

Sali Berishen e njof pėr frikacakun ma tė madh qė ka Shqipnia. Vetėm njė frikacak asht i pabesė.

Dhe vetėm nji i pabese si Sali Berisha munet me vra popullin e vet tė paarmatosun, qė proteston pėr tė drejtat e veta, kundėr njė qeverie tė korruptime, siē i ka vra ne 21 janar.

Ai qė ēoi kriminelėt e SHIK-ut me vra Remzi Hoxhen.

Ai qė shkatėrroi Shqipninė nė 97-tėn.

I paburrė e i pabesė ma i madh nuk ka dale najherė nė historinė e Shqipnisė.

E bani rrugen e Kukėsit dhe mushi thasėt me lek si hajdut ordiner.

Ai qė u fali grekėve 300 km det Shqipnie, ma zi s’e ka ba ēdo tradhtar i ktij kombi.

Sali Berisha e ka fajin edhe pėr provokimin e turmės mė 21 janar.

Sali Berisha e ka fajin edhe pėr pushkėt qė u qiten kundėr turmės.

Sali Berisha e ka fajin edhe pėr tytat e ndrrume tė armėve.

Sali Berisha e ka fajin edhe pėr serverin e Kryeministrisė qė asht fshi.

Sali Berisha duhet me u hetu i pari pėr krimet qė i ka ba popullit vet.

Po tė ishte burrė s’do i kishte ba kėto faje.

Po ai burrė s’asht dhe pranej burrnisht unė i tham sot se nji ditė do pėrgjigjet pėr gjithė tė zezat qė i ka ba ktij populli.

Gjakun e atyne 4 burrave pa armė, prej tė cilėve edhe pa bukė nė shpi, Sali Berisha s’ka me mujtė me e ba ujė. Si tanė diktatoret e Arabisė, ai ka me perfundu aty ku e ka venin, para gjyqit tė popullit. E drejta vonon, por s’harron.

Sa pėr mu, unė kam kenė nė prokurori pėr 21 janarin edhe kur kisha imunitet. Pa imunitet ndihem ma i qetė s’e nuk thotė dot kush qė Tom Doshi asht deputet pranej nuk hetohet.

Biznesi jem ka kenė pėr nji kohė tė gjatė me ilaēet, por ilaēi ma i mirė nė kėtė botė asht drejtėsia. E unė shpresoj qė ky popull ta pijė nji ditė kėtė ilaē e tė shėrohet nga padrejtėsia masi tė hjekin qafe tė paburrin e pabesė, Sali Berisha!
__________________
Albania Uber Alles
juanito02 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 08:20   #2
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,575
Thanks: 1
Thanked 28 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Kam mobilizu protestues ne qarkun e Shkodres pėr me ardhė nė proteste paqėsore…

... thote Tom Doshi..

----------------

Mirpo ky harron se gjith shqiperia e gjith bota pa se.. cfar "protestuesish" kish mbledh Toma.. e se sa "paqesor" ishin..


Krimineli Tom Doshi harron se.. nuk mund ti fshehe filmat..
Ato jan tash ne duar te popullit e i kemi pare dhjetra here..se Komisar Toma i ka pas stervit mire ata bandite.. te cilet kishin detyre me krijue e i dhurue Shefit te Tomes..disa te vrare..

Dhe ti Tom meriton lavderime..se detyren ndaj Partis e kreve..
Sot Partia e Biroja i ka te vraret e me ta do luaj gjat.. e ka me te qen perjet mirnjohse per aftesite e tua.. gjakatare..

Te lumte Shoki Tom.. E miliarderi Tom.. se bashk me Poetin Prec.. punt e partajs i ke ndreq..

..

Suksese o Bosi Malsise..
qe ti shkrun hartimet Namiku e Hajdaraga i "Keshillit t'urtesise.."

o vegla te felliqesisė..


..
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 15:15   #3
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,617
Thanks: 917
Thanked 1,502 Times in 803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Tom Doshi e ka shume mire kur thote saliu duhet te denohet. Por Problemi eshte se Kush do ta Denoj??? Gjykatat qe duke bashkpunuar me te gjithe keto vite jane te implikuar me Veprimtarine kriminale te tij? Ministrat, Deputet, dhe te gjitha shtresat e Struktures se Administates se tije qe jane te mbyshura me Injorant, Kafsh te verteta. Ashtu si ne kohen e diktatures marangoz e lopcare u ben Prokurore e Anetare byroje, Sadiste e Kriminela u ben Drejtues Policie dhe Sigurimi te cilet sote e kesaj dite jo vetem qe nuk jane perballur me drejtesine por akoma marrin pensionet e vjetra!!! Gjithe kjo Strukture e berbere me llumin e nje shoqerie vazhdon te "mbijetoj" edhe sote e pandryshuar.

Ndoshta ndeshkimi pritet te vije nga Socialestet??? Socialistet jane Opozita Politike! Kane Agjenden e tyre politike dhe si e tille ne "spektrumin" e politikes shikohen si te predispozuar te bejn akuza kunder Qeverise Aktuale. Gjykimi dhe Ndeshkimi i vertet duhet te vije nga populli. Vetem atehere mund te themi se ne shqiperi me te vertet mund te behen ndryshime pozitive te mirefillta! Gjarja e 21 janarit eshte nje krime kunder Njerezimit (popullit) dhe jo Socialistave!!!
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 15:26   #4
juanito02
V.I.P
 
Avatari i juanito02
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 898
Thanks: 0
Thanked 59 Times in 42 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
juanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Une kete shkrim e kam postuar jo vetem per ashpersine e tij por se aty gjej dhe disa detaje qe plotesojne idene time se gjithe ngjarja ishte nje skenar i pergatitur mire nga vete Saliu (ndoshta dhe nga keshilltaret e udb qe ka rrotull) per te akuzuar opoziten dhe per ta futur Shqiperine ne nje spirale dhune. Por i plasi ne dore plani.
Faktin e pare e ke sjelle gazetari ABC Fatos Mahmutaj qe u plagos ne dore. Ai qe ishte vete prezent dhe tha qe kur u shtua pa mase turma dhe u ngjesh me kordonin e policeve ata filluan te qellojne nga poshte me shqelme, ku protestuesit te inatosur filluan te qellojne me mjetet qe kishin ne dore.
Fakti i dyte qe e pashe vete ne tv ishte se gjithe muri i policeve dhe kur qelluan me granata lotsjellese dhe me uje u hoq si me magji nga rrethimi dhe muri kryeministrise ngeli zbuluar.
Faktin e trete e thote Tom Doshi ne fjalimin me siper qe pashe nje polic qe hapi deren e krymenistrise, dmth deren e ka ka hapur vete qeverria per ti ftuar ne grishje demostruesit.
Fill pas kesaj sillet nje makine benx dhe i bie porte se hapur, dhe harrohet totalisht kjo makine nga provat rrenqethese qe mund te ishin kunder opozites harrohet fare dmth e ka vene vete shteti ate.
Pastaj dihet qe garda filloi qitjen ne ajer dhe disa prej tyre ulen armet dhe qelluan poshtas.
Pastaj filluan peshkaqenet Olldashi qe hodhen makinen plot me dinamit (qe kishin harruar ta mbushnin vete)
Doli kukuvajka Enkej Demit qe vrasjet i ka bere Tom Doshi me nipin , doli doktori ne spital qe vrasjet jane bere me goditje puqas , doli Saliu e tha qe sjane vrare me armet e gardes etj etj.

E si ngeli gje tjeter vecse ta mbulonte m. me sh. me cadrat pistoleta, me silolapsa me helm etj, kur ju dogjen gjith planet qe kishin.
__________________
Albania Uber Alles
juanito02 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 15:30   #5
iDeA
DiNaMiKe
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 2,940
Thanks: 178
Thanked 402 Times in 231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Fjale me vend, por ne vesh te shurdhet .
Kembanat bien per ata qe kane vesh.
Ne sa ka vesh Bari aq kane vesh Shqiptaret ne Shqiperi.
Keshtu qe e gjeje humbje kohe te komentoje .
Konsideroje komentimet e Maqellarjot dhe te Juanitos me vend, por jo ato te Stream of Consiousness sepse me vjen dhimbje koke ti shof jo me ti lexoje.
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 15:33   #6
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,600
Thanks: 4,419
Thanked 5,248 Times in 3,337 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Maqellarjot Shiko postimin
Tom Doshi e ka shume mire kur thote saliu duhet te denohet. Por Problemi eshte se Kush do ta Denoj??? Gjykatat qe duke bashkpunuar me te gjithe keto vite jane te implikuar me Veprimtarine kriminale te tij? Ministrat, Deputet, dhe te gjitha shtresat e Struktures se Administates se tije qe jane te mbyshura me Injorant, Kafsh te verteta. Ashtu si ne kohen e diktatures marangoz e lopcare u ben Prokurore e Anetare byroje, Sadiste e Kriminela u ben Drejtues Policie dhe Sigurimi te cilet sote e kesaj dite jo vetem qe nuk jane perballur me drejtesine por akoma marrin pensionet e vjetra!!! Gjithe kjo Strukture e berbere me llumin e nje shoqerie vazhdon te "mbijetoj" edhe sote e pandryshuar.

Ndoshta ndeshkimi pritet te vije nga Socialestet??? Socialistet jane Opozita Politike! Kane Agjenden e tyre politike dhe si e tille ne "spektrumin" e politikes shikohen si te predispozuar te bejn akuza kunder Qeverise Aktuale. Gjykimi dhe Ndeshkimi i vertet duhet te vije nga populli. Vetem atehere mund te themi se ne shqiperi me te vertet mund te behen ndryshime pozitive te mirefillta! Gjarja e 21 janarit eshte nje krime kunder Njerezimit (popullit) dhe jo Socialistave!!!
po ku ishin keto trima ne kohen e xhaxhit?
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 16:09   #7
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,575
Thanks: 1
Thanked 28 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

lol

cluani thejatro juve mor aman..

21-shi eshte kryekurthi i pergatitur gjat e me kujdes mbas shum e shum kurthesh..
ja njeri nga kurthet qe pergatiste kryekurthin..

dea..e njeh kte kryemadhin ketu?
se shoku jani e di qe e njeh..

http://www.youtube.com/watch?v=WA9X0uwdFBY

-
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 17:25   #8
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,617
Thanks: 917
Thanked 1,502 Times in 803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dragon Shiko postimin
po ku ishin keto trima ne kohen e xhaxhit?
Per cilet Trima e ke fjalen?
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 18:02   #9
juanito02
V.I.P
 
Avatari i juanito02
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 898
Thanks: 0
Thanked 59 Times in 42 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
juanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarėjuanito02 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brari Shiko postimin
lol

cluani thejatro juve mor aman..

21-shi eshte kryekurthi i pergatitur gjat e me kujdes mbas shum e shum kurthesh..
ja njeri nga kurthet qe pergatiste kryekurthin..

dea..e njeh kte kryemadhin ketu?
se shoku jani e di qe e njeh..

http://www.youtube.com/watch?v=WA9X0uwdFBY

-
Urime urime per mesila Doden kushte fituar titullin e madh Palma e Karte.
__________________
Albania Uber Alles
juanito02 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 18:05   #10
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,600
Thanks: 4,419
Thanked 5,248 Times in 3,337 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Maqellarjot Shiko postimin
Per cilet Trima e ke fjalen?
ore maqellar saliu ka kusuret e veta, por mos na nxirrni keto lapangjozat e PS si burra te mire
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 18:17   #11
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 1,981
Thanks: 132
Thanked 304 Times in 184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Mire qe nuk plasi kjo bomba ne parlament ......do na kishin shku baballaret e kombit per dhjame qeni
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 19:28   #12
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,617
Thanks: 917
Thanked 1,502 Times in 803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dragon Shiko postimin
ore maqellar saliu ka kusuret e veta, por mos na nxirrni keto lapangjozat e PS si burra te mire

Kush po i nxjerr PS-en burra me te mire! Te ishin ata burra me te mire, saliu me lavirat e vet nuk do te "hanin" buke per kaq shume kohe. Ata jane vecse Nje "Gogol" qe i duhet saliut! dhe asgje me teper!!!

Mbaj mend nje incident qe ndodhi ne Parlament, kur kryeministri u cua dhe shtyu fizikisht deputetin Socialist qe ta largonte nga Podiumi. Deputeti u largua pa as i kthyer fjalen me te vogel. Po burre shte ky??? Nuk them qe te zihen si Kafshe ne mes te parlamentit, por kur njeriu ve doren mbi ty, kryeminister apo jo, nje burr i vertet nuk hiken si pule e lagur sidomos kur provokimi vjen nga tjetri. Ky eshte rast me tipik qe verteton se te ashtu quajtur Deputet te PS-es jane kane friken saliut, vetem krijojn imazhin e Opozites. Une e di shume mire se kush jane PS-ja...Dragon!

Megjithate sado te keqij te jene te PS-es une besoj se ne gjirin e tyre ata kane NJerez te Edukuar, Intelektuale me Parime dhe Sensin e Drjetesise. Kurse Saliu ka Olldashin me Alibej, e me shoke te tjere, Apo Marku Markun qe nuk gjejn dote bythen e vet me Hart e me Busull e lere me te merren me Politike!!! Elementi me Demokrat dhe Kompetent i PD-es u Likuidua ne mes te viteve 90. I perdori per Propagande dhe pastaj kur siguroj Plotefuqin i vuri shqelmin. Me te lige dhe me Kriminele se saliu nuk ka. Per kete te jesht i sigurt. Ai ka qene i perzgjedhuri i ramiz alise me kliken e tij. Jana ata qe ia mbajn kurrizin e ngrohte, dhe hajde mos bej si thone ata. Sepse jo vetem te hapin dojset dhe merr funde, pra i pa mbrojtur per mekatet qe kane bere gjate gjithe diktatures shtuar dhe ato qe kane bere gjate viteve te 90-te dhe ne vazhdim. Por e zhdukin me gjithe Familje.

Te ftoj ty dhe te gjithe te tjeret te shikojn dokumentarin qe kam prure nje teme tjeter.

http://www.forum-al.com/showthread.php?t=18418

Dikush qe mund te analizoj, do ti gjej te gjitha ato qe them ketu ne kete video. Vini re Prokurorin, Agjentin e Sigurimit dhe Rojen e brugut e kohes se diktatures qe akoma punen ne te njejtin Post edhe sote!
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 20:42   #13
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,575
Thanks: 1
Thanked 28 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

maqo..

si po pranon vet aty lart.. ke te njejtat deshira me tom doshin rucin edvinin e bracen..
dhe ti si ata mezi pret ta shohesh berishen ne litar.

degjo maqo..

ne se ndoj dite a nate e kupton qe je i semure.. e pranon te pranosh ndihme.. me thuaj se un te sheroj nga keto ankthet qe ke e te te bej qiqer nga truri qe jo ne amerike te mos i kesh me frike operativet..po dhe perball kur ti shohesh mes tirane a qaf thane.. mes myzeqese a dumrese.. me mitraloz ne dore .. a me hanxhar.. te te mos te dridhet gjuri e syri...
e mendja kuptonet....
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 20:53   #14
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,617
Thanks: 917
Thanked 1,502 Times in 803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brari Shiko postimin
maqo..

si po pranon vet aty lart.. ke te njejtat deshira me tom doshin rucin edvinin e bracen..
dhe ti si ata mezi pret ta shohesh berishen ne litar.

degjo maqo..

ne se ndoj dite a nate e kupton qe je i semure.. e pranon te pranosh ndihme.. me thuaj se un te sheroj nga keto ankthet qe ke e te te bej qiqer nga truri qe jo ne amerike te mos i kesh me frike operativet..po dhe perball kur ti shohesh mes tirane a qaf thane.. mes myzeqese a dumrese.. me mitraloz ne dore .. a me hanxhar.. te te mos te dridhet gjuri e syri...
e mendja kuptonet....
O Brari te kam thene edhe me perpara, mundohu ti perdoresh te gjitha Birat e Fyllit, se vetem atehere do te arrish ta perdoresh ashtu sic duhet! Apo ai fyelli jote ka vetem nje Vrim

P.S Brari mos me provoko shume se do te me kushtosh Nje Ylle tjeter, se nji me hiku, fluturaj matan, andej tutje
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 20:58   #15
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 34,824
Thanks: 8,966
Thanked 8,266 Times in 4,799 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 461
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Maqellarjot Shiko postimin
O Brari te kam thene edhe me perpara, mundohu ti perdoresh te gjitha Birat e Fyllit, se vetem atehere do te arrish ta perdoresh ashtu sic duhet! Apo ai fyelli jote ka vetem nje Vrim
Po ē'thua ai ėshtė bėrė vrima vrima ēfryn nga tė gjitha anėt.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 21:05   #16
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,617
Thanks: 917
Thanked 1,502 Times in 803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po ē'thua ai ėshtė bėrė vrima vrima ēfryn nga tė gjitha anėt.
Ca vrimash thua ti Akrep, te kishte vrima ai do arjoseshte. Me duket se ka vape shume ne Kaptine.

Eshte sikur te Vesh Makines Sportive disqet e Frenave qe perdoren per nje Makine Familjare. Dihet qe nuk do zgjasi shume, ja ben Puff, dhe del tymi pastaj.

Ose me mire, nje CPU i ngarkuar me shume se ceshte programuar, ja ben Puff "Short Circuit"
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2012, 22:49   #17
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,617
Thanks: 917
Thanked 1,502 Times in 803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Po bie ketu pjesen e Trete te nje debati rreth Arrestimeve te 21 janarit qe u bene me 23 janar. Debati u shpalos ne emisionin Opinion te Klanit.

Nuk ishte debat, por nje perleshje e Ashper, midis debatuesve qe ofendojn njeritjetrin si kalamaj. Sidomos Zedhenesja e PD-es. Kjo ishte e Acaruar ne kulme, tamam si nje Mace e Eger. Me siguri qe Ekspertiza e FBI-se eshte shkaku i Acarimit! Sepse arrin ta quaj FBI-ne pjestare e Pucit. Deklarata te tilla behen nga Zedhenesja e Qeverise ne fuqi.

Degjoni me cfar i thote Deputetit te PS-es ne Minuten 16:04. Dy Sigurit qe ajo i jep Atij, ne vecanti e Dyta.

http://www.tvklan.al/emisioni.php?id=4151#
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2012, 01:07   #18
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,617
Thanks: 917
Thanked 1,502 Times in 803 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jamais Shiko postimin
Per ke e kishe fjalen Maqo, si zedhenese ?
Mos valle per ate mace sybardhe ? M.D ??

Ajo eshte nje deshtake, qe ka gjet momentin te zbraze gjithe "dozen e hidhur te nenshtrimit femeror"....
Femra te mbarsura me komplekse dhe te pafuqishme per te krijuar nje personalitet dinjitoz, qe u vjen rasti, sipas mendjes se tyre, te hakmerren per ate poshterrim te merituar neper vite...

Femra mediokre qe s'jane ne gjendje te perballen me argumentin e logjiken precize...
Po ajo sybardha, ajo egersira qe nuk kishte piken e "feminitetit"!

Per mua nuk ka shume rendesi se kush jane dhe si paraqiten ne publik. Sepse shumica si ata te PD-es si ata te PS-es jane Militante. Dhe bejn skifo kur mundohen te debatojn, thjeshte sepse jo vetem qe nuk kane minimumin e edukates, ose pergatitjen per debate te mirefillta te nivelit qe ata mundohen te bejn, por nuk kan as disiplinen e duhur per te qene te rezervuar!

Ne debatet qe behen neper emisione te ndryshme une kam rrespekt vetem per dy Analist Vangjelin, iedhe pse eshte shume ironik, dhe Lubonjen edhe pse kendveshtrimet e tije kritikuese ndaj "nacionalizmit" nuk me pelqejn! Qe te dy jane te pergatitur dhe ajo qe ka me rendesi eshe aftesia e tyre per te zhvilluar nje debat te gjalle pa retorika. Jane njerez me aryse, mund te duket si dicka qesharake por Arsyeja me sa po shoh une ne shqiperi qeka ne shdukje e siper. Duket sikur jane te gjithe te hipnotizuar dhe flasin sikur jane te telekomanduar.

Une nuk gjej dote fjale per te shprehur Disgustimin qe kam kur degjoj Zagaret e PD-es te justikfikojn Vrasjet e 21 Janarit! Keta duhet te denohen me akuzen se po mundohen te mbulojn krimin me ane te Propogandes Qorre qe bejn per te influencuar Opinionin Publike. Egziston nje ligje qe denon aktin e tyre, i cili quhet “Obstruction of Justice”!
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2012, 05:31   #19
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,575
Thanks: 1
Thanked 28 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Maqooo..

Adhuron Vangjelin ti?
ububuja..

Tmerr..

Ti ske sherim..

nejse..

21 janari o shokėni eshte pare direkt nga shqiptaret..
Gjerat jan te qarta..

Shteti eshte ne zyren e tij dhe ruhet nga rojet e ligjshme..
Agresori vjen nga an e anes dhe me barbari sulmon shkaterron godet uleret pellet djeg e percellon..

kaq mjafton..

atdhetari mban anen e shtetit..

kriminelet anen e krimineleve..

pik mbaroj..kaq eshte filmi..
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-02-2012, 13:37   #20
Morrison
V.I.P
 
Avatari i Morrison
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: me kembe ne toke
Posts: 712
Thanks: 9
Thanked 10 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Morrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėmMorrison i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fjalimi bombe i deputetit te ps Tom Doshi sot ne parlament

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dragon Shiko postimin
ore maqellar saliu ka kusuret e veta, por mos na nxirrni keto lapangjozat e PS si burra te mire
Normale qe jane lapanjosa... se po te ishin burra te mire do kishin bere opozit sic ishte per te bere nji, dhe dy nuk do ia linin pushtetin Berishes ne 2005 duke vjedhur vet votat e tyre... S'behet llaf qe jane legena e shkuar legenave, por ata te PD tende jane lyrash e shkuar lyrashve qen jane gati te kryejne dhe genocide per nje cop kocke... Saliu ka kusuret e veta thote... Po pse se thua me plot gojen qe ky kelysh ***** nxenesi i R. Alise na mori ne qaf dhe se ka shkateruar cdo lloj nocioni qe te kujton demokracine... Po te mos kish qene ky kangrena e popullit shqiptar une dhe 2 milion shqiptar te tjere do ishim kthyer ne atdheun tone mbas 20 vjetesh emigrim... Une e kuptoj shume mire qe disa tipa si puna e brarit apo ndonje tjetri ia do puna pa sillen kshu ne cdo forum, thua ti sikur jetojn ne ndonje planet tjeter dhe nuk e kuptojne se cfar behet ne Shqiperi... vijn ketu dhe na shesin pallavra... jo per ndonje gje por ofendojne dhe intuiten tone per te kuptuar se c'lloj malli jane...

Tani ti thua "ka kusuret e veta" pfff... kusuret e Salet na kane kushtuar shume shtrenjt per te qene thjesht kusure... Nese nga ato qe ka then Deputeti Tom Doshi eshte qoft dhe njera genjeshter ju ftoj ta pergenjeshtroni me fakte dhe argumente e jo me pallavra Komuno-Salistash ...

Kush mbron Salen, per mua eshte Antishqiptar... dhe mos me cani derrasat duke me quajtur socialist... Jam demokrat ne bindje dhe nuk mbeshtes asnje force politike shqiptare nga kta qe jane sot. Nje shprese qe kisha per E. Ramen se mos ishte me te vertet kundra Sales doli e kote sepse me ne fund e kuptova kur ky legen as qe pipetiu kur Sala donte ti shiste detin grekut, u lexua gjithshka ne ato momente... Rama priste haracin nga greku per te mos bere opozite kundra shitjes se Shqiperis... legeni...
__________________
I know one thing, that I know nothing
Morrison nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur