Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-04-2012, 14:35   #1
fegi
V.I.P
 
Avatari i fegi
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 383
Thanks: 22
Thanked 20 Times in 17 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
fegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerfegi ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Plaka 104 vjeqare,tregon per te kaluaren dhe te sotmen

http://www.youtube.com/watch?v=pdnTR...hannel&list=UL
fegi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-04-2012, 15:00   #2
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Postime: 9,909
Thanks: 173
Thanked 1,559 Times in 1,149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Plaka 104 vjeqare,tregon per te kaluaren dhe te sotmen

hahaaaa....Plak e lezeēme.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-04-2012, 15:02   #3
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 9,929
Thanks: 7,298
Thanked 5,825 Times in 2,378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Plaka 104 vjeqare,tregon per te kaluaren dhe te sotmen

haha haha haha

S'ka faj tezja Xhevrije ... Vakt ma te mire atehere ka pas jan martu pa e pa burrin, jo si tash shihen e ma shume ndahen . Dhe kur kan fol burrat grat tepap jan cu n'kom haha

Lol. tuta tuta dardha t'buta
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-04-2012, 15:45   #4
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Postime: 1,034
Thanks: 130
Thanked 113 Times in 69 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
mary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Plaka 104 vjeqare,tregon per te kaluaren dhe te sotmen

ueeee ma hoqi mallin e gjyshes ..
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-04-2012, 15:58   #5
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Postime: 3,040
Thanks: 182
Thanked 923 Times in 668 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Plaka 104 vjeqare,tregon per te kaluaren dhe te sotmen

................................

jete te gjate
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-04-2012, 17:27   #6
Irfan CANA
V.I.P
 
Avatari i Irfan CANA
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Postime: 1,928
Thanks: 0
Thanked 66 Times in 58 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Irfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentėIrfan CANA ėshtė vėrtetė talentė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Plaka 104 vjeqare,tregon per te kaluaren dhe te sotmen

Ajo reflekton vetėm urtėsinė.
Irfan CANA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-04-2012, 18:13   #7
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Postime: 5,249
Thanks: 1,820
Thanked 1,069 Times in 791 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Plaka 104 vjeqare,tregon per te kaluaren dhe te sotmen

Edhe mue me ka vajtur mendja se diku afer dajaku gjendet imani i granimit., siq theh halla..edhe tamli sen i mir valla,pajtohem me plaken e mrekullueshme e cil;a rrefen shum bukur per burrerin e respektin e gruas se ndershme te dikurshme c kishte respekt per bashkshortin.aher ishte tradita qe fatkiqsisht e ka bombarduar koha moderne sbashku me Tv-ne,netin etj.


tuta ha dardha te buta...
nji her dy her ..a bo ma ,jo eh, mir ik tash .
I deshiroj gjyshes edhe kaq vite jet te lumtur me shendet.
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-04-2012, 18:35   #8
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Postime: 1,331
Thanks: 7
Thanked 51 Times in 26 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
HELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyerHELEN OF TROY ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Plaka 104 vjeqare,tregon per te kaluaren dhe te sotmen

Gruaja e ka fajin a po burri i thote gazetari,plaka ja kthen burrat burrat ..brevo moj gjyshe mbravo
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-04-2012, 20:23   #9
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 7,544
Thanks: 10,266
Thanked 4,218 Times in 2,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Plaka 104 vjeqare,tregon per te kaluaren dhe te sotmen

Te dijshe gruaja rrinte ne shpi t'vet...haha...pranaj duhet matruar gruja...haha

Xhevrije moj Xhevrije, ke fol si burrnesh , ashtu sic t'ka hije!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-04-2012, 20:26   #10
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 7,544
Thanks: 10,266
Thanked 4,218 Times in 2,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Plaka 104 vjeqare,tregon per te kaluaren dhe te sotmen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Irfan CANA Shiko postimin
Ajo reflekton vetėm urtėsinė.
Mos ke dashur te thuash: reflekton nenshtrimin (total) ndaj burrave?!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-04-2012, 23:07   #11
land
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Postime: 4,537
Thanks: 33
Thanked 23 Times in 43 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
land ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Plaka 104 vjeqare,tregon per te kaluaren dhe te sotmen

u beft 100 vjec gjyshja lol
land nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur