Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane > Ekonomi & biznes

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-05-2012, 18:52   #1
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Biznesmenėt nė Kosovė

Biznesmenet kosovar
Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 18:56   #2
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Behgjet Pacolli, Miliarder Rezident, Zvicerr

Korporata
http://www.mabetex.eu/


Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 18:58   #3
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Hetem Ramadani, Miliarder Rezidet , Sloveni

Korporata
http://www.salbatring.si/


Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 19:06   #4
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Burim Osmani (Vellezrit Osmani), Miliarder Rezident, Gjeramani


Korporata , Mikse ne gjithe Boten
http://www.hotel-palazzo.hr/

Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 19:10   #5
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

ilmi viqa (Vellezrit Viqa) Multi-milioner Rezident , Gjermani

Korporata
http://www.awr-abbruch.de/index.htmlDardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 19:17   #6
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Remzi Ejupi , Multi milioner Rezident , Gjermani

Korporata, Eurokoha & Aire Kosova
http://flyksa.com/ek/

Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 19:20   #7
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Xhem Xhema ,Multi milioner Rezident, Amerike

Korporata
http://www.xhema.com/

Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 19:28   #8
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Harry-Hajdar Bajraktari, Multi milioner Rezident, Amerike

Korporata
bajraktari realty group


Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 19:32   #9
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Pale Kolaj , Multi milioner Rezident , Amerike

Korporata
http://www.famousfamiglia.com/


Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 19:37   #10
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Naser Kelmendi, Multi milioner Rezident, Bosne

Korporata , Mikse ne ter Ballkanin
http://www.casagrande-mne.com/bs/
http://www.casagrande-bih.com/bs/

Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 19:45   #11
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Fehmi Fetah , Multi milioner Rezident , Zvicerr

Korporata
http://www.fetaxid.ch/index.php?id=26
http://vali-ranch.com/

Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 19:49   #12
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Nezir Golaj (Vellezrit Golaj) , Multi milioner Rezident, Angli

Korporata
http://www.4mgroup.co.uk/about-us/73Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 19:54   #13
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Ekrem Lluka, Miliarder Rezident, Kosove


Korporata
http://www.dukagjinigroup.com/

Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 20:03   #14
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Ramiz Kelmendi, Miliarder Rezident, Kosove


Korporata
http://www.elkosgroup.com/

Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 20:12   #15
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Fahrettin Gulener, Miliarder Rezident, Turqi

Korporata
http://www.ermetal.com/

Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2012, 20:18   #16
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Muharrem Gilan-Gjilan (Vellezrit Gilan) Miliarder Rezident, Turqi

Korporata
http://www.gilan.com/


(Vellezerit Kosovare jan nder perpunusit dhe shitsit me te medhenje te Diamantit ne Bote)

Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2012, 08:34   #17
gurax
Super Moderator
 
Avatari i gurax
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-Cygnus Spur, Sol-3, THE UNIVERSE
Posts: 3,044
Thanks: 5
Thanked 35 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
gurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Cfare eshte kjo teme, ekuivalenti i gazetes "Celsi" per biznesmenet Kosovare? Apo vetperkedhelje? Sec kam nje pershtypje qe pergjigjet e ketij shkrimi timin do te jene te llojit "po ti s'qenke fare patriot dhe krenar".
__________________
"I refuse to prove that I exist," says God, "for proof denies faith, and without faith I am nothing". "But," says man, "the Babel Fish is a dead giveaway, isn't it? It proves you exist and so therefore you don't. QED." "Oh dear," says God, "I hadn't thought of that," and promptly vanishes in a puff of logic. "Oh, that was easy," says man, and for an encore goes on to prove that black is white, and gets killed on the next zebra crossing.
gurax nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2012, 13:28   #18
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gurax Shiko postimin
Cfare eshte kjo teme, ekuivalenti i gazetes "Celsi" per biznesmenet Kosovare? Apo vetperkedhelje? Sec kam nje pershtypje qe pergjigjet e ketij shkrimi timin do te jene te llojit "po ti s'qenke fare patriot dhe krenar".

Jo jo keta jan kategori e rand te tille mud te ket Shqiperia dy ose tre, nuk krahasohen dhe nuk mund te jen keta ekuivalente me Bizneset dhe Bizenesmenet e "gazetes "Celsi"

Ekuivalente e "gazetes "Celsi" per Biznesmenet ne Kosove esht http://www.fletetearta.com/

Keta qe postova me larte jane te permasave Boterore dhe nje nga ata mund te ket fuqi me shum se te gjithe ata te "gazetes "Celsi" mare se bashku,
Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2012, 14:35   #19
gurax
Super Moderator
 
Avatari i gurax
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-Cygnus Spur, Sol-3, THE UNIVERSE
Posts: 3,044
Thanks: 5
Thanked 35 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
gurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Me te ik men'ja!
__________________
"I refuse to prove that I exist," says God, "for proof denies faith, and without faith I am nothing". "But," says man, "the Babel Fish is a dead giveaway, isn't it? It proves you exist and so therefore you don't. QED." "Oh dear," says God, "I hadn't thought of that," and promptly vanishes in a puff of logic. "Oh, that was easy," says man, and for an encore goes on to prove that black is white, and gets killed on the next zebra crossing.
gurax nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2012, 16:51   #20
Dardan.Ks
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2012
Posts: 1,197
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Dardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolareDardan.Ks ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Biznesmenet kosovar

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gurax Shiko postimin
Me te ik men'ja!
Mendja munet met ike per gjithqka por per qka e ke fjalen???
Dardan.Ks nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur