Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.


Mirė se erdhėt nė Forum-Al.com™

Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al. Pėr tu anėtarėsuar nė Forum-Al klikoni kėtu!

Nėse keni probleme nė lidhje me procesin e regjistrimit apo hyrje nė llogarinė tuaj, ju lutemi Kontaktoni.

Ju urojmė tė kaloni ēaste sa mė tė kėndshme pranė Forum-Al Forum!
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-08-2012, 04:10   #1
Lemza0
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Postime: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Lemza0 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Smile Emra shqiptare per femije

Pershendetje miqt e mij.

Kerkoj ndihmje nga ju. Me duhen emra shqipe per vajza dhe per djem. Eshte shume me randesi te jen emra te bukura (normal ) Nuk dua emra amerikanesh ose emra fetare. Ne moment i kam qejf emrat Luan per djale edhe Arberie per vajze, por ju lutem te me tregoni emra tjera.

Faliminderit!
Lemza0 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2012, 13:58   #2
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 6,348
Thanks: 1,805
Thanked 2,164 Times in 1,108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lemza0 Shiko postimin
Pershendetje miqt e mij.

Kerkoj ndihmje nga ju. Me duhen emra shqipe per vajza dhe per djem. Eshte shume me randesi te jen emra te bukura (normal ) Nuk dua emra amerikanesh ose emra fetare. Ne moment i kam qejf emrat Luan per djale edhe Arberie per vajze, por ju lutem te me tregoni emra tjera.

Faliminderit!
Sa per informacion: me sa di une emri Luan nuk eshte emer shqiptar i mirefillt. Thone qe e ka prejardhjen nga Latinishtja Leonem, "lion; the constellation leo," fjale e huazuar nga 'greqishtja' e lasht 'Lion'.


Per vazja...

Vera
Rozafa(shkurt Roz-i)
Teuta
Enkelejda(ledja)
Mimoza(moza)

Per Djem...
Arben
Dardan
Taulant(landi)
Genc
Agron
Ardjan
Arjan(nese jeton ne Amerike nuk i ke punet mire me kete emer
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2012, 15:11   #3
Diellza
Super Anėtar
 
Avatari i Diellza
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 190
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Diellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Per vajza:

Aida, Arjeta, Bora, Era, Diellza, Drita, Vjosa

Per djem:

Albion, Arber, Dardan, Idlir, Ilir, Olti (emer ilir)
__________________
I miss you...
Diellza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2012, 12:54   #4
jepist1
Guest
 
Postime: n/a
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Dafina,Engjellushe,Manushaqe,Erion,Ylber,Taulant.
  Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2012, 13:15   #5
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 5,965
Thanks: 6,627
Thanked 2,528 Times in 1,519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Per vajza:

Liri
Sheqere
Bashkime
etj...


Per djem:

Lirim
Afrim
Kujtim
Clirim
Atdhe
Fitim
Defrim
etj...
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2012, 14:10   #6
Fiore
ON/OFF
 
Avatari i Fiore
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Postime: 929
Thanks: 3
Thanked 76 Times in 37 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Fiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Keta jane te preferuarit e mi:

Kaltra
Rea
Ambel
Abri
Vesa
Bora
Olta
Malda
Liveta
Erbora
Erblina
Ana
Fiore nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2012, 19:30   #7
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 18,927
Thanks: 14,545
Thanked 12,651 Times in 6,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Nė fakt unė nuk kam pėr tė dhėnė ndonjė emėr sepse qėnkan dhėnė plot.

Por mė tėrhoqi vėmėndjen (emėrtimi) titulli i temės.

Mė e drejt do ishte thjesht "Emra shqiptarė" sepse emri ėshtė pėr gjith jetėn dhe nuk mund tė ketė emra pėr fėmijė dhe emra pėr tė rritur.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2012, 20:06   #8
Fiore
ON/OFF
 
Avatari i Fiore
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Postime: 929
Thanks: 3
Thanked 76 Times in 37 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Fiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Per vajza:

Liri
Sheqere
Bashkime
etj...


Per djem:

Lirim
Afrim
Kujtim
Clirim
Atdhe
Fitim
Defrim
etj...
Seriozisht i kishe keto apo po talleshe?
Emra jane ,por ta shpifin.
Fiore nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2012, 20:16   #9
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 18,927
Thanks: 14,545
Thanked 12,651 Times in 6,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elena Shiko postimin
Seriozisht i kishe keto apo po talleshe?
Emra jane ,por ta shpifin.
Pse ē'tė keqe kanė ata emra moj Helenkė ??

Ashtu mund tja shpifin dikujt tjetėr emrat qė preferon Ti Lena.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2012, 20:22   #10
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 5,965
Thanks: 6,627
Thanked 2,528 Times in 1,519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elena Shiko postimin
Seriozisht i kishe keto apo po talleshe?
Emra jane ,por ta shpifin.
Just take a wild guess.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2012, 20:32   #11
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 5,965
Thanks: 6,627
Thanked 2,528 Times in 1,519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Pse ē'tė keqe kanė ata emra moj Helenkė ??

Ashtu mund tja shpifin dikujt tjetėr emrat qė preferon Ti Lena.
Po si c'te keqe kane keto emra? Femija do jetoje nje jete me ate emer. Jepi dicka qe do t'i pelqeje atij dhe jo te permbushesh ndjenjat e tua patriotike.

Violanda - Emri im nuk eshte shqiptar. Jo vetem qe te gjithe ma pelqejne por kur e degjoj me kenaqet shpirti, aq shume me pelqen.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2012, 20:36   #12
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 18,927
Thanks: 14,545
Thanked 12,651 Times in 6,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin


Violanda - Emri im nuk eshte shqiptar.
Po nuk ma zbėrtheu Maqellarjoti me detaje, Ty nuk tė besojė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2012, 20:36   #13
Fiore
ON/OFF
 
Avatari i Fiore
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Postime: 929
Thanks: 3
Thanked 76 Times in 37 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Fiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Pse ē'tė keqe kanė ata emra moj Helenkė ??

Ashtu mund tja shpifin dikujt tjetėr emrat qė preferon Ti Lena.
Jo,s'jane njesoj.Emrat e mi mund te mos u pelqejne ,por nuk jane te shpifur.Ca emra tingellojne keq,qesharak....gjynah te mbash nje emer te tille ne moshe te re .por jo vetem
Shyqyr qe s'kam ndonje emer te tille
Fiore nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2012, 20:41   #14
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 18,927
Thanks: 14,545
Thanked 12,651 Times in 6,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elena Shiko postimin
Jo,s'jane njesoj.Emrat e mi mund te mos u pelqejne ,por nuk jane te shpifur.Ca emra tingellojne keq,qesharak....gjynah te mbash nje emer te tille ne moshe te re .por jo vetem
Shyqyr qe s'kam ndonje emer te tille
E ke gabim, pse emri Sheqere nuk tė duket njė emėr i ėmbėl ??
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2012, 21:01   #15
Fiore
ON/OFF
 
Avatari i Fiore
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Postime: 929
Thanks: 3
Thanked 76 Times in 37 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Fiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėmFiore i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
E ke gabim, pse emri Sheqere nuk tė duket njė emėr i ėmbėl ??
Me vel fare,me vilanos.
Fiore nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2012, 21:02   #16
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 5,965
Thanks: 6,627
Thanked 2,528 Times in 1,519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po nuk ma zbėrtheu Maqellarjoti me detaje, Ty nuk tė besojė.

hahahahahahahaha Me lot po qesh...
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2012, 21:04   #17
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 5,965
Thanks: 6,627
Thanked 2,528 Times in 1,519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqipetare per femij

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elena Shiko postimin
Me vel fare,me vilanos.

haha haha
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 11:20   #18
Gon!
V.I.P
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Postime: 5,620
Thanks: 1,998
Thanked 2,156 Times in 1,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqiptare per femije

Kush e do emrin tim

Se nuk e ka asnje shqiptar emrin tim
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 11:36   #19
ana_gend
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Postime: 3,454
Thanks: 2,174
Thanked 1,640 Times in 1,073 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqiptare per femije

HANA per femra, ARBER per meshkuj... ky ka qene nje sygjerim i imi dhe eshte pranuar me shume gezim.
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 13:13   #20
Gon!
V.I.P
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Postime: 5,620
Thanks: 1,998
Thanked 2,156 Times in 1,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Emra shqiptare per femije

Emra per meshkuj: Hektron, Dardan, Aguron , Fatjon, Taulant, Liburn, Genc, Liridon, Meriton, Urim, Qendrim, Kushtrim...etj.

Emra per Femra: Arjeta, Trendelina, Suzana, Gentiana, Ilira/e, Fenze...etj.
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur