Go Back   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit > Arti Programimit

Arti Programimit Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Reply
 
Thread Tools
Old 20-02-2010, 19:14   #1
ChocolatE_DiamonD
*BitterSweet*
 
ChocolatE_DiamonD's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Location: Where you cant tell me what to do
Posts: 466
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Rep Power: 9
ChocolatE_DiamonD ėshtė nė rrugė tė mbarė
Historia e Skenderbeut--Marin Barleti

Historia e Skenderbeut--Marin Barleti

__________________
~Don't like my attitude?
Call 1-800-WHO-CARES~
ChocolatE_DiamonD is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2010, 19:29   #2
r00t
V.I.P
 
r00t's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Monaco
Posts: 646
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Rep Power: 13
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: Historia e Skenderbeut--Marin Barleti

Dokumenti u ngarkua ne forum
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2012, 17:10   #3
Askushi
V.I.P
 
Askushi's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
Location: Neverland
Posts: 2,159
Thanks: 0
Thanked 22 Times in 20 Posts
Rep Power: 14
Askushi has disabled reputation
Pėrgjigje e: Re: Historia e Skenderbeut--Marin Barleti

Quote:
Originally Posted by Stealth View Post
Dokumenti u ngarkua ne forum
Ky shkarkim nuk punon: The file link that you requested is not valid.

Po ketu vetem nje faqe e cerek eshte o Stealth!
Askushi is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

HTML code is Off