Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė Mėnyra e shfaqjes
i vjetėr 03-10-2013, 09:22   #1
tété
V.I.P

Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Postime: 1,451
Shuma e pikėve qė jep: 19
tété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Si reagoni kur jeni para personaliteteve?

Kush eshte reagimi juaja? Shtangoseni, bertisni, nxirrni barkun jashte qe tju bejne nje autograf, shkulni floket, etj, etj,..?

Meqe po hap kete teme po them ate qe bej une: asgje. Asnjehere nuk kam ditur si te reagoj. Nuk eshte se shoh shume gjate nje dite normale (qe mos ta hedhim perpjete) por kam pare disa nga showbiz francez, bile edhe nderkombetar, dhe asnjehere nuk me ka shkuar mendja ti kerkoj nje autograf apo thjesht te them nje miredita (jo ne shqip kuptohet..)
Juve?
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i tété pėlqehet nga
Nete (03-10-2013)
Sponsor
i vjetėr 03-10-2013, 09:29   #2
PuffetiNa
V.I.P

Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 11,095
Shuma e pikėve qė jep: 85
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si reagoni kur jeni para personaliteteve?

PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2013, 09:42   #3
tété
V.I.P

tété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarėtété ka shumė pėr tė qenė krenarė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PuffetiNa Shiko postimin
Perse me nerva mi shpirt? Ti ia fut ne grusht?
Postimi i tété pėlqehet nga
Meri (03-10-2013)
i vjetėr 03-10-2013, 09:45   #4
Jolene
Away.

Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 6,205
Shuma e pikėve qė jep: 363
Jolene i pazėvėndėsueshėmJolene i pazėvėndėsueshėmJolene i pazėvėndėsueshėmJolene i pazėvėndėsueshėmJolene i pazėvėndėsueshėmJolene i pazėvėndėsueshėmJolene i pazėvėndėsueshėmJolene i pazėvėndėsueshėmJolene i pazėvėndėsueshėmJolene i pazėvėndėsueshėmJolene i pazėvėndėsueshėm

Nuk reagoj, me pelqen, me shume emocinohem kur kalon nje varg makinash me nuse dhe me flamur shqiptar. Pa u rene borive kuptohet, se ato me acarojne jasht mase.
Dhe ndihmė e shpresė pret nga maskarai.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2013, 09:50   #5
Elushe
~*~loved~*~

Data e antarėsimit: Aug 2012
Postime: 3,223
Shuma e pikėve qė jep: 53
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm

Njehere vetem jam emocionuar, kur pashe Edi Ramen tek Tajvani
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2013, 09:51   #6
tété
V.I.P

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roxy Shiko postimin
me shume emocinohem kur kalon nje varg makinash me nuse dhe me flamur shqiptar. Pa u rene borive kuptohet, se ato me acarojne jasht mase.
Kesaj i them pergjigje une: fiks ne teme...
i vjetėr 03-10-2013, 09:53   #7
tété
V.I.P

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
ha ha ha ah ah kurse une e kam pare dikur (kur nuk ishte ky qe eshte sot) te dehur tape mbi nje stol te parkut rinia..
i vjetėr 03-10-2013, 09:57   #8
PuffetiNa
V.I.P

Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 11,095
Shuma e pikėve qė jep: 85
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga tété Shiko postimin
Perse me nerva mi shpirt? Ti ia fut ne grusht?
Me ate doja te thosha se nuk reagoi fare ... pun e madhe kush na qenka ai/ajo njeri i thjesht si un Tash pse eshte personalitet hallall i qofte ka arrit dicka per vete per jeten e tij a me kupton ? a mer vesh ?
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2013, 09:58   #9
Nete
V.I.P

Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 4,615
Shuma e pikėve qė jep: 31
Nete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėm

Nuk eshte qe emocionohem aq shume siq bejne disa!

Thjesht nje buzeqeshje
Nete nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2013, 10:00   #10
Nete
V.I.P

Nete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėmNete i pazėvėndėsueshėm

Citim:
E kam pasur afer dy tavolina,sa i gjate ishte si gorille
i vjetėr 03-10-2013, 10:00   #11
tété
V.I.P

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PuffetiNa Shiko postimin
Me ate doja te thosha se nuk reagoi fare ... pun e madhe kush na qenka ai/ajo njeri i thjesht si un Tash pse eshte personalitet hallall i qofte ka arrit dicka per vete per jeten e tij a me kupton ? a mer vesh ?
Navash mi goc navash se po me tremb

E kuptoj cfare do te thuash dhe jam pak a shume njelloj si ty
i vjetėr 03-10-2013, 10:04   #12
Elushe
~*~loved~*~

Data e antarėsimit: Aug 2012
Postime: 3,223
Shuma e pikėve qė jep: 53
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elita Shiko postimin
E kam pasur afer dy tavolina,sa i gjate ishte si gorille
Hahahahaha edhe une ate mendova.
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-10-2013, 10:10   #13
Nete
V.I.P

Citim:
Hahahahaha edhe une ate mendova.
hahahahaa paskemi pasur mendim te njejte
i vjetėr 03-10-2013, 11:19   #14
Ganimet
V.I.P

Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Postime: 3,568
Shuma e pikėve qė jep: 15
Ganimet ėshtė njė i shkėlqyerGanimet ėshtė njė i shkėlqyerGanimet ėshtė njė i shkėlqyerGanimet ėshtė njė i shkėlqyerGanimet ėshtė njė i shkėlqyerGanimet ėshtė njė i shkėlqyerGanimet ėshtė njė i shkėlqyerGanimet ėshtė njė i shkėlqyer

I bie zhilet fetyres!
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ganimet pėlqehet nga
PuffetiNa (03-10-2013)
i vjetėr 03-10-2013, 11:33   #15
shoku_tanku
patriot

Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Postime: 12,458
Shuma e pikėve qė jep: 54
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm

Ne pergjithesi njerezit e thjeshte kur perballen me mua shtangin ne vend edhe nuk nxjerrin dot asnje fjale nga goja por ka patur edhe nga ato raste kur kane shfaqur kriza histerie...
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
mary (03-10-2013), Robbery (04-10-2013), SystemA (03-10-2013)
i vjetėr 03-10-2013, 11:46   #16
mary
DELIRIO

Vendndodhja: diku ne univers
Postime: 1,285
Shuma e pikėve qė jep: 20
mary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyermary ka njė tė ardhme tė shkėlqyer

nuk eshte se me ka ndodhur shpesh, por ne ato pak raste qe ka ndodhur jam sjellur normalisht..nje pershendetje, shkembim fjalesh di circostanza, sa per autograf, duhet te jete dikush qe me te vertete ka nje vlere jashtzakonisht te madhe per mua per ti kerkuar nje autograf.. e nje personazh te tille nuk e kam takuar deri me sot
i vjetėr 03-10-2013, 11:50   #17
Fehmikaciu
Saratoga...

Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 3,733
Shuma e pikėve qė jep: 43
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm

Hahaha...vet titulli i temes bane ne vehte shum elemente humoristike...pra pergezoj autorin e kesaj teme...tani do te perpiqem ti pergjigjem temes:
Sikur gjdo Person tjeter,nese edhe me ylle ne Balle eshte njesoj e ka tretmanin....nese ai deshmohet se Punon per interesa te Popullit dhe nuk interesohet per interesa personale ai te une gezon respekt!!
i vjetėr 03-10-2013, 11:52   #18
Robbery
V.I.P

Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 3,846
Shuma e pikėve qė jep: 38
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm

Do jepja nje pergjigje, po ec mo...s'po pergjigjem fare!
i vjetėr 03-10-2013, 11:56   #19
Misty-Blue
Pėrjetėsisht tė Panjohur

Data e antarėsimit: Mar 2012
Postime: 3,424
Shuma e pikėve qė jep: 35
Misty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėmMisty-Blue i pazėvėndėsueshėm

Varet nga situata qe ndodhesh.... zakonisht keta te poltikes i injoroj (boj sikur si njof )

Ama nese jam ne nje koncert, edhe kendon grupi/kengetari im i preferuar sigurisht qe ekzaltohem

Nese do takoja ndonje personalitet te fushes se letrave, me siguri do shashtisesha
gjer nė shpirt ma ējerrin.
Misty-Blue nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Misty-Blue pėlqehet nga
SystemA (03-10-2013)
i vjetėr 03-10-2013, 12:23   #20
AAO
Against All Odds

Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Postime: 1,336
Shuma e pikėve qė jep: 17
AAO ka shumė pėr tė qenė krenarėAAO ka shumė pėr tė qenė krenarėAAO ka shumė pėr tė qenė krenarėAAO ka shumė pėr tė qenė krenarėAAO ka shumė pėr tė qenė krenarėAAO ka shumė pėr tė qenė krenarėAAO ka shumė pėr tė qenė krenarėAAO ka shumė pėr tė qenė krenarėAAO ka shumė pėr tė qenė krenarė

Kam pas nje pune dikur qe vinin personazhe vetem nga bota futbollit ,emra me fame jo lojtar patatinash. Punova 2 vjet aty ,te gjithe koleget e mi u cane duke bo foto ,vetem une skam asnje kujtim nga kto personazhe . Qe tani ti them dikujt qe i kam takuar apo u kam pergatitur cocktaile Luis Figos ,Zidane ,Raul ,apo Henrys ..e shume e shume te tjere ..do m.thone ik mer pall mos shit kot men lol

Ste beso njeri po spate foto n.xhep .lol
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i AAO pėlqehet nga
SystemA (03-10-2013)
Pėrgjigje

Tema po shikohet nga: 1 (0 anėtarė dhe 1 vizitorė)

Mundėsitė nė temė
Mėnyra e shfaqjes

Rregullat e postimim