Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė Mėnyra e shfaqjes
i vjetėr 09-12-2013, 20:15   #1
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 14,466
Thanks: 9,378
Thanked 7,101 Times in 3,521 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

Rrėfimi i gazetarit: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės

Aleksandėr Ndoja, korrespondenti i Mirditės, pak ditė mė parė ka denoncuar njė skandal qė sipas tij ėshtė pėr tė vėnė “kujėn”.

Ndoja dėshmon se disa punonjės shqiptarė tė njė kompanie turke e kanė kontaktuar pak ditė mė parė duke i dhėnė tre kampionė mineralesh me pėrmbajtje tė lartė floriri.

Ndoja shprehet i bindur se kompania turke qė punon nė atė zonė, ndėrsa ka hapur tunele pėr ndėrtimin e hidrocentraleve, gjatė punimeve nė tunele ka siguruar dhe mineral me pėrqindje tė lartė floriri, tė cilin po e nxjerr ilegalisht jashtė Shqipėrisė.

“Mė sollėn tre kampionė tė tillė, aktualisht kam vetėm njė nė posedim pasi dy tė tjerė i kam ēuar nė ekspertė pėr t’i analizuar dhe shkencėrisht. Ndėrkohė siē edhe mund ta dini, kėtu nė Mirditė ka shumė ekspertė tė bakrit dhe tė floririt qė menjėherė sa e kanė parė kampionin, kanė thėnė se bėhet fjalė pėr flori madje me njė pėrqindje tepėr tė lartė”, shprehet ai pėr gazetėn “Dita” teksa thekson se kėto kampionė peshojnė rreth 400 gramė.

Sipas tij, kompania “Aydiner Insaat” ka qenė e implikuar edhe mė parė nė skema tė tilla.

“Ka disa muaj, nuk ka shumė kohė, por kompania nė fjalė edhe disa vite mė parė ka qenė e implikuar nė skema tė tilla tė shfrytėzimit tė punimeve publike nė kėtė zonė me qėllim tė vėrtetė nxjerrjen e paligjshme tė floririt”.

Sipas Ndojės, kjo kompani ka qenė e angazhuar edhe nė ndėrtimin e aksit Rrėshen– Kalimash.

“Kjo kompani diku tek 4-5 vite mė parė madje ndėrsa ishte hapur njė tunel, njoftoi bllokimin e tunelit si pasojė e njė rreziku qė u kanosej punėtorėve nga njė shkarje nė tunel, por tė dhėnat qė vinin nga punėtorėt shqiptarė flisnin se ky bllokim ishte i qėllimshėm pasi kompania kishte konstatuar prezencė tė mineraleve tė ēmuara gjatė gėrmimeve dhe natėn kėto minerale ngarkoheshin dhe niseshin pėr nė Durrės,” denoncon gazetari.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2013, 20:27   #2
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 6,476
Thanks: 1,066
Thanked 2,373 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Rrėfimi i gazetarit: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės

Aleksandėr Ndoja, korrespondenti i Mirditės, pak ditė mė parė ka denoncuar njė skandal qė sipas tij ėshtė pėr tė vėnė “kujėn”.

Ndoja dėshmon se disa punonjės shqiptarė tė njė kompanie turke e kanė kontaktuar pak ditė mė parė duke i dhėnė tre kampionė mineralesh me pėrmbajtje tė lartė floriri.

Ndoja shprehet i bindur se kompania turke qė punon nė atė zonė, ndėrsa ka hapur tunele pėr ndėrtimin e hidrocentraleve, gjatė punimeve nė tunele ka siguruar dhe mineral me pėrqindje tė lartė floriri, tė cilin po e nxjerr ilegalisht jashtė Shqipėrisė.

“Mė sollėn tre kampionė tė tillė, aktualisht kam vetėm njė nė posedim pasi dy tė tjerė i kam ēuar nė ekspertė pėr t’i analizuar dhe shkencėrisht. Ndėrkohė siē edhe mund ta dini, kėtu nė Mirditė ka shumė ekspertė tė bakrit dhe tė floririt qė menjėherė sa e kanė parė kampionin, kanė thėnė se bėhet fjalė pėr flori madje me njė pėrqindje tepėr tė lartė”, shprehet ai pėr gazetėn “Dita” teksa thekson se kėto kampionė peshojnė rreth 400 gramė.

Sipas tij, kompania “Aydiner Insaat” ka qenė e implikuar edhe mė parė nė skema tė tilla.

“Ka disa muaj, nuk ka shumė kohė, por kompania nė fjalė edhe disa vite mė parė ka qenė e implikuar nė skema tė tilla tė shfrytėzimit tė punimeve publike nė kėtė zonė me qėllim tė vėrtetė nxjerrjen e paligjshme tė floririt”.

Sipas Ndojės, kjo kompani ka qenė e angazhuar edhe nė ndėrtimin e aksit Rrėshen– Kalimash.

“Kjo kompani diku tek 4-5 vite mė parė madje ndėrsa ishte hapur njė tunel, njoftoi bllokimin e tunelit si pasojė e njė rreziku qė u kanosej punėtorėve nga njė shkarje nė tunel, por tė dhėnat qė vinin nga punėtorėt shqiptarė flisnin se ky bllokim ishte i qėllimshėm pasi kompania kishte konstatuar prezencė tė mineraleve tė ēmuara gjatė gėrmimeve dhe natėn kėto minerale ngarkoheshin dhe niseshin pėr nė Durrės,” denoncon gazetari.
kur gjejne qorra mire ja bejne.

minierat e bakrit ne Rubik jane plot me ar
__________________
E tmerrshme Ledio, mi hoqėn gradat
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2013, 20:31   #3
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Ne boten Reale, ndoshta jemi komshinj!
Postime: 3,644
Thanks: 492
Thanked 1,001 Times in 694 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

Kane gjetur Hane pa zote dhe kane rene ne kullot.
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2013, 20:34   #4
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 5,855
Thanks: 618
Thanked 1,348 Times in 1,044 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

per pjesen e autastrades atehere u fol se kompania gjate punimeve gjeti nje vend ky ishin fshehur sende me vlere tip thesari i kohes se mesjetes. por lajmi u zhduk ashtu sic doli pa i ndjere fare.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2013, 20:48   #5
bindi
pa titull
 
Avatari i bindi
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Ne bregdet
Postime: 1,575
Thanks: 869
Thanked 583 Times in 393 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
bindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

Po qeveria ē,fare bene,kene nisur hetime lidhur me kete,apo ka gishte dhe ai kete ē,vatje!??...
bindi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2013, 21:07   #6
ZET
Cursum Perficio
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 5,383
Thanks: 186
Thanked 983 Times in 707 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
ZET ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

Ari i nxjerre nga Mati, i ka dhene emrin 'mace' ku mace eshte masa qe perdoret per arin (masa- sansskritusht) dhe mesen/maes ne Holandisht e Mace ne Anglisht.

Qe ketej rrjedh emri Madedonia, ose Ar/mase/gur-dhenesja. Kuptohet nga rridhte pasuria e Filipit dhe historite Judaike me vendin ku kishte burime ari e Argjendi jo larg njera tjetres. Argjendi ishte/eshte ne Trepce.
ZET nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2013, 21:18   #7
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 6,476
Thanks: 1,066
Thanked 2,373 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ZET Shiko postimin
Ari i nxjerre nga Mati, i ka dhene emrin 'mace' ku mace eshte masa qe perdoret per arin (masa- sansskritusht) dhe mesen/maes ne Holandisht e Mace ne Anglisht.

Qe ketej rrjedh emri Madedonia, ose Ar/mase/gur-dhenesja. Kuptohet nga rridhte pasuria e Filipit dhe historite Judaike me vendin ku kishte burime ari e Argjendi jo larg njera tjetres. Argjendi ishte/eshte ne Trepce.
pse Mati ėshtė ne Mirdite?
__________________
E tmerrshme Ledio, mi hoqėn gradat
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2013, 21:56   #8
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Postime: 4,345
Thanks: 1,235
Thanked 618 Times in 476 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

me mir qe e mer turku floririn,tokes as gje nuk i duhet sepse ka plote rezerva thesaresh.
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2013, 22:03   #9
ZET
Cursum Perficio
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 5,383
Thanks: 186
Thanked 983 Times in 707 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
ZET ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
pse Mati ėshtė ne Mirdite?
Nuk eshte. Por kam idene se i permblidhte Maqedonia.

Mirdita eshte formuar disi me vone (mendoj une), pas dyndjeve barbare ne veri, mbase nga fiset e Dukagjinit/Kelmendit.
Nje shkrues turk thote se keta kelmende te Mirdites moren ne shume raste vajza te mira turke per gra dhe u 'turqizuan' pas futjes se Turkut. Nuk e di sa e verte eshte kjo. Por di me siguri se Kryqi ka qene ne krye te odes para se te binte zjarri ne oxhaqet e Pal Dukagjinit te Mirdites. E kam diku ne resme.
ZET nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2013, 22:13   #10
ZET
Cursum Perficio
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 5,383
Thanks: 186
Thanked 983 Times in 707 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
ZET ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

Kurse per arin e Kurneshit e Spacit, i ka bere derman partia me kohe. ne shekullin e kaluar, kuptohet.
ZET nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2013, 22:17   #11
bindi
pa titull
 
Avatari i bindi
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Ne bregdet
Postime: 1,575
Thanks: 869
Thanked 583 Times in 393 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
bindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ZET Shiko postimin
Nuk eshte. Por kam idene se i permblidhte Maqedonia.

Mirdita eshte formuar disi me vone (mendoj une), pas dyndjeve barbare ne veri, mbase nga fiset e Dukagjinit/Kelmendit.
Nje shkrues turk thote se keta kelmende te Mirdites moren ne shume raste vajza te mira turke per gra dhe u 'turqizuan' pas futjes se Turkut. Nuk e di sa e verte eshte kjo. Por di me siguri se Kryqi ka qene ne krye te odes para se te binte zjarri ne oxhaqet e Pal Dukagjinit te Mirdites. E kam diku ne resme.
ZET subjekti i ksaj teme eshte hajnia jo historia!lol.
bindi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2013, 22:18   #12
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 14,466
Thanks: 9,378
Thanked 7,101 Times in 3,521 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ZET Shiko postimin
Kurse per arin e Kurneshit e Spacit, i ka bere derman partia me kohe. ne shekullin e kaluar, kuptohet.
Me sa kam dėgjuar edhe nė atė kohė na i kanė vjedhur.
Suedia nė mos gabohem qė merte mineralin e bakrit a kromit (nuk jam i sigurt) nuk tregonte qė kishte njė pėrqindje tė mirė floriri.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2013, 22:20   #13
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 6,476
Thanks: 1,066
Thanked 2,373 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ZET Shiko postimin
Nuk eshte. Por kam idene se i permblidhte Maqedonia.

Mirdita eshte formuar disi me vone (mendoj une), pas dyndjeve barbare ne veri, mbase nga fiset e Dukagjinit/Kelmendit.
Nje shkrues turk thote se keta kelmende te Mirdites moren ne shume raste vajza te mira turke per gra dhe u 'turqizuan' pas futjes se Turkut. Nuk e di sa e verte eshte kjo. Por di me siguri se Kryqi ka qene ne krye te odes para se te binte zjarri ne oxhaqet e Pal Dukagjinit te Mirdites. E kam diku ne resme.
vetem Mirdita nuk eshte turqizuar.
kam dokumenta te vjetra ne Tirane.
__________________
E tmerrshme Ledio, mi hoqėn gradat
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2013, 22:27   #14
ZET
Cursum Perficio
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 5,383
Thanks: 186
Thanked 983 Times in 707 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
ZET ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
vetem Mirdita nuk eshte turqizuar.
kam dokumenta te vjetra ne Tirane.
E kam diku ne arkive kete Turkun. Kishte nje emer te ngaterruar si bicim arabi (nuk qe Celebiu). Do ta kerkoj dhe ta citoj saktesisht cfare thote. Qe bota na ka mbushur me rrena dhe na ka bere lemsh kjo dihet.
ZET nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-12-2013, 22:42   #15
land
.
 
Avatari i land
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Postime: 4,773
Thanks: 37
Thanked 44 Times in 52 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
land ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bindi Shiko postimin
ZET subjekti i ksaj teme eshte hajnia jo historia!lol.
turku historikisht te ka vjedhur, hyn dhe hajnia dhe historia.

tani po te vjedh, arin, celikun( s'la pucete pa vjedhur kurumi qe u kurumofte jarebi, pas ca vjetesh do behet hekuri i ralle si ari ne shqiperi)
po te vjedh me celularet, kompania eagle eshte e tyre, po te vjedh me albtelekomin( e ka bo monopol internetin ne shqiperi).
po perhap helmin-injorancen islamike me medresete ne shqiperi.

uku e hante gomarin nga bythet, gamori mendonte, hec mer se mize esht.

dhe kemi qeverite shqiptare keto 23 vjet qe se kane rruajtur trapin fare fare, pasi kane lepire kockat turke, dmth dhuratat korruptive turke... e filloi ai pijaneci shkerdhat fatos nano duke shitur albtelekomin per 5 aspra.


ky shkerdhat e shiti albtelekomin 120 milione euro disa jave para zgjedhjeve, nderkohe qe vetem xhiroja vjetore e albtelekomit eshte 150 milione euro ne vit, nje kompani qe vlente te pakten 1.5 miliarde euro.

keshtu e kane shitur shqiperine keta shkerdhata, se mos vetem pijaneci nano, kerdine kane bere dhe keta te trustit te geshtenjave te tropojes.
land nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-12-2013, 00:54   #16
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Postime: 10,708
Thanks: 180
Thanked 1,567 Times in 1,169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Kompania turke po vjedh arin e Mirditės.

E ēfar ka per tu habitur,ne Shqiperi te gjithe kompanit e huaja qe jane ne ate vend vjedhin.Kompanit e naftes nuk kan paguar as nje qindark mbi nxjerrjen e naftes....
Apo degjuat qe Erdogani e Rama thane qe jemi popull vellezer ! Nuk e kishin saktesisht per minieren e Mirdites por vllezerise per ketyre ngjarjeve u referoheshin.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
Mėnyra e shfaqjes

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur