Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-02-2009, 22:52   #1
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Postime: 313
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA" ?

Per ju sa e veshtire eshte ė
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2009, 22:57   #2
patrokli
Super Anėtar
 
Avatari i patrokli
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 158
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
patrokli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Per mua nuk esht aspak e veshtir nese e dua ne te vertet asaj te ciles ja them kte fjal
patrokli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2009, 23:00   #3
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Postime: 313
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

une s'them kurre te dua ne fakt jo me ndonje tendenz por thjesht eshte nje fjale qe nuk me vjen udhesh ta perdor, arsyen se di tamam
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2009, 23:15   #4
Golden_Boy
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Postime: 1,564
Thanks: 120
Thanked 87 Times in 28 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Golden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Per mua eshte shume e veshtire ta thuash ate fjlale aq me teper me shume pergjegjesi , Do mendohesha shume her para se ta thoja ate fjale ,nese do e ndjeja do e thoja pa frike Me duket se e kam then
__________________
Asnjėherė mos ia thyej shpresėn dikujt... ndoshta ėshtė gjėja e fundit qė ka !
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-02-2009, 00:15   #5
LoLiTa
Super Anėtar
 
Avatari i LoLiTa
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: U.S.A
Postime: 127
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
LoLiTa ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Nuk E Them Dot
__________________
HeAvEn SeNt
LoLiTa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-02-2009, 00:21   #6
patrokli
Super Anėtar
 
Avatari i patrokli
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 158
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
patrokli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

provoje njeher se mos te shpeton
patrokli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-02-2009, 00:51   #7
Ana
Super Anėtar
 
Avatari i Ana
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Somewhere far from home
Postime: 163
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Ana ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Njeher e kam then me doli huq se besoj ta kem aq te leht ta them here tjeter kete fjale ( nese eshte per ta thene ne lidhje kuptohet). Se dit per dit i them motres vellait mamit babit mbesave te dua por ka kuptim tjeter.
__________________
Love all, trust a few. Do wrong to none.

Non nobis, non nobis, Domine
Sed nomini tuo da gloriam.
Kinghts Templar
Ana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-02-2009, 22:48   #8
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Postime: 313
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Golden_Boy Shiko postimin
Per mua eshte shume e veshtire ta thuash ate fjlale aq me teper me shume pergjegjesi , Do mendohesha shume her para se ta thoja ate fjale ,nese do e ndjeja do e thoja pa frike Me duket se e kam then

tamam, kjo ndodhta eshte arsyeja
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-02-2009, 23:24   #9
Firewall
Super Anėtar
 
Avatari i Firewall
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 127
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Firewall ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Besoj Se Fjala >> Te Dua << Eshte Ber Shprehje Monotonike E Perditshem , Nese Vertet E Do Dike Ateher Beje Ta Kuptoj Qe Ti Vertet E Do Me Ndjenj Dhe Jo Me Fjal Boshe Monotonike
__________________
Keep Going Because You Never Know What's Out There......!!
Firewall nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-02-2009, 23:29   #10
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Postime: 313
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

scarface jo mi yllo ca lidhje kaė te duash dhe te dashurosh eshte tjeter gje. fjala te kam xhan ndryshon nga te dua, te dua ka shume impenjim brenda te pakten per mua eshte
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-02-2009, 23:56   #11
patrokli
Super Anėtar
 
Avatari i patrokli
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 158
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
patrokli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Prandaj me thu gjithmon ti mua te kam xhan moj shtrrig
patrokli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-02-2009, 01:40   #12
borana
Anėtar
 
Avatari i borana
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: U.S.A
Postime: 82
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
borana ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

E lehte eshte kur je i dashuruar.......E veshtire eshte kur genjen
borana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2009, 11:27   #13
Ana
Super Anėtar
 
Avatari i Ana
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Somewhere far from home
Postime: 163
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Ana ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga borana Shiko postimin
E lehte eshte kur je i dashuruar.......E veshtire eshte kur genjen
Zemra men will do anything to get some even to say "I love you". Call me cynical but thats the way of life you can not trust anyone.
__________________
Love all, trust a few. Do wrong to none.

Non nobis, non nobis, Domine
Sed nomini tuo da gloriam.
Kinghts Templar
Ana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-02-2009, 19:32   #14
vajze_labe
Anėtar
 
Avatari i vajze_labe
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 30
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
vajze_labe ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Do ishte fjale qe do tja thosha njeriut te zemres Nese e dija qe ai do ishte njeriu qe une kam enderruarr ter jeten gjithmone cdo dite te jetes time do ti thosha TE DUA.. sdo ta thoja kurre nese sndiej ate qe nenkupton Fjala te DUA tek ai njeri.
vajze_labe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2009, 00:45   #15
LoLiTa
Super Anėtar
 
Avatari i LoLiTa
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: U.S.A
Postime: 127
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
LoLiTa ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ana Shiko postimin
Zemra men will do anything to get some even to say "I love you". Call me cynical but thats the way of life you can not trust anyone.


Im With U Girl those bastards
__________________
HeAvEn SeNt
LoLiTa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2009, 00:49   #16
NRG
Super Anėtar
 
Avatari i NRG
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Anywere!
Postime: 109
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
NRG ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Keto jane fjale zhgenjimi. Jeta vashdon...........
__________________
LiVe yOuR LifE!
NRG nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-01-2011, 00:01   #17
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 9,385
Thanks: 0
Thanked 143 Times in 44 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 153
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Sa eshte e lehet fjala TE DUA..? pffff

ka 5 germa me ''space'' ne mes (TE_DUA) dhe me nje frym e thot ....

po ec e beso dhe verteto se sa kushton.....
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-01-2011, 00:05   #18
Jolene
Flight Mode
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 7,282
Thanks: 159
Thanked 294 Times in 117 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 458
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Puffe haha

S`lodhem fare me e then.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2012, 11:49   #19
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 9,385
Thanks: 0
Thanked 143 Times in 44 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 153
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Reine

+ Lehte per ta thene , veshtire per ta mbajte
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2012, 22:33   #20
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Postime: 4,858
Thanks: 82
Thanked 200 Times in 114 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Sa e lehtė dhe sa e vėshtirė ėshtė tė thuash fjalėn "Tė DUA"ė

Unė mendoj se nuk ėshtė e domosdoshme dhe as e nevojshme ta thuash kėtė fjalė.

Ka plot gjėra tė tjera me tė cilat mund tė tregosh qė e do.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur