Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-02-2009, 17:44   #1
invisible
Super Anėtar
 
Avatari i invisible
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: tirane
Postime: 106
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
invisible ėshtė nė rrugė tė mbarė
Thumbs up cilet lojtar do deshironit te kishit ne skuadren tuaj te preferuarė

cfar lojtaresh do pelqenit qe te kishte skuadra juaj dhe cili mendoni se do ishte formacioni idealėėėėėėėėėėė
__________________
lufto per te jetuar dhe jeto per te vdekur
invisible nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-02-2009, 17:51   #2
invisible
Super Anėtar
 
Avatari i invisible
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: tirane
Postime: 106
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
invisible ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: cilet lojtar do deshironit te kishit ne skuadren tuaj te preferuarė

une do kisha deshir qe MILANI te kishte keta lojtar Handanovic, Mekses, Etoo, Kaka, bekham,Tiago silva, Mationi, Sergio ramos, Pato, Riberi, Pirlo, Ronaldinjo

FORMACIONI

Handanovic
Sergio ramos Mekses Tiago silva Mationi
Pirlo
bekham Ronaldinjo

Kaka

Etoo Pato
__________________
lufto per te jetuar dhe jeto per te vdekur
invisible nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-02-2009, 00:10   #3
4x4
V.I.P
 
Avatari i 4x4
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 688
Thanks: 13
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Titulli: cilet lojtar do deshironit te kishit ne skuadren tuaj te preferuarė

OO don_zhuan po nesten mer ku ma cove

Ne Port Casilias

Mbrojtje: Sergio Ramos , Nesta , Thiago Silva,Mationi
Mesfush:
Beckham Gatuzo Ronaldinho

Sulm: KaKa`
Pato Eto
__________________
Loading....
4x4 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-02-2009, 17:38   #4
invisible
Super Anėtar
 
Avatari i invisible
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: tirane
Postime: 106
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
invisible ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: cilet lojtar do deshironit te kishit ne skuadren tuaj te preferuarė

po nesten e kam bo trajner mbrojtesish se doli ne pencion
__________________
lufto per te jetuar dhe jeto per te vdekur
invisible nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2009, 03:24   #5
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Postime: 4,874
Thanks: 138
Thanked 94 Times in 51 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Titulli: cilet lojtar do deshironit te kishit ne skuadren tuaj te preferuarė

FORMACIONI

Portier : j. cesar

Mbrojtes :Cordoba Materazzi Puyol j.Zanetti

Mesfushor : Beckham Stankovic Lampard Gerard

Sulmus : Ibrahimovic Torres
__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2009, 13:47   #6
invisible
Super Anėtar
 
Avatari i invisible
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: tirane
Postime: 106
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
invisible ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: cilet lojtar do deshironit te kishit ne skuadren tuaj te preferuarė

o mando po adrianon e ke lon ne stol
__________________
lufto per te jetuar dhe jeto per te vdekur
invisible nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2009, 17:57   #7
ariannn
Anėtar
 
Avatari i ariannn
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 35
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ariannn ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: cilet lojtar do deshironit te kishit ne skuadren tuaj te preferuarė

ata qe ka milani mjaftojne,,,,,,,,,, me pak ndryshime
__________________
Without order nothing can exist - without chaos nothing can evolve.
ariannn nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2009, 13:52   #8
invisible
Super Anėtar
 
Avatari i invisible
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: tirane
Postime: 106
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
invisible ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: cilet lojtar do deshironit te kishit ne skuadren tuaj te preferuarė

duhen na ca m,brojtes ke milani dhe i tjeter sulmues
__________________
lufto per te jetuar dhe jeto per te vdekur
invisible nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur