Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-02-2010, 10:34   #1
Just myself
Beautiful Soul
 
Avatari i Just myself
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Ne hapat e jetes ...
Postime: 936
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Just myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Angelina Jolie e urren Shėn Valentinin ...

HOLLYWOOD- Aktorja e Hollywoodit, Angelina Jolie, nuk ėshtė fanse e Shėn Valentinit - ditės sė tė dashuruarve.
Burime tė afėrta me aktoren, e cila sė fundi spekulohet se ėshtė ndarė me partnerin e saj Brad Pitt pas pesė vitesh sė bashku, refuzon ta festojė 14 shkurtin pėr shkak se i urren tė gjitha ato gjėrat ‘romantike’ tė lidhura me kėtė festė.

“Ajo e urren kėtė. Angie gjithmonė i ka cilėsuar zemrat dhe lulet si jo tė kėndshme dhe asgjė tjetėr pėrveē se gjėra romantike. Brad nė anėn tjetėr ėshtė i ēmendur pas gjithė atyre, por ai ėshtė nėn kushte tė ashpra pėr tė mos e bezdisur atė. Angie mund tė jetė romantike, por pa e tepruar”, ka thėnė burimi.
__________________
Kristal!

.... Tė tė mashtroj ndoshta kėshtu
dhe tė tė puth tė ik pa kthim
dhe nuk do dine, as ne, askush
harrim ish ky a s’ish harrim ...
Just myself nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-03-2010, 21:03   #2
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 10,407
Thanks: 93
Thanked 675 Times in 275 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Angelina Jolie e urren Shėn Valentinin ...

Ne fakt ne pergjithsi sdi ne shtetet e tjera ketu ne France me hum e konsiderojn si Feste Comerciale lol sepse fitojn qamet se sa si feste te dashuruarish..mbase ke ANGI ka ndikur dhe ndarja me Pitt dhe llogjike nese se ndien ate gje...sja ndien dhe lezetin asaj feste...
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur