Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

10 Temat e fundi ​Gazetarja Besiana Xharra: Jam me Izraelin, jo me Palestinėn (Autor : legjenda - )           »          Ja shqiptari i vertet se cfare ju bene ruseve (Autor : Lumi - )           »          Hotel Poseidon ne uje,ne ishujt Fixhi. (Autor : Nova_Design - )           »          Si ta presesh me zgjuarsi dhe ruash torten? (Autor : Nova_Design - )           »          Ringtones ( Zile celulari) (Autor : YOKO - )           »          Si te lidhesh atletet/kepucet ne 2 sekonda? (Autor : Nova_Design - )           »          Ngarkon vinxhin ne kamion. (Autor : Nova_Design - )           »          Ujevara fantastike (Autor : Nova_Design - )           »          Si pin uje qeni? (Autor : Nova_Design - )           »          S’ka njeri pa njė mani ( cen, ves, huq ). Flasim pėr veset tona (Autor : Gi de Masha - )

Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė Mėnyra e shfaqjes
i vjetėr 18-02-2009, 18:56   #1
SnAke
Anėtar

Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 87
Shuma e pikėve qė jep: 6
SnAke ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Fraza urimesh per ditelindje

Fraza ditelindje

Trendafil i celur, 1000 urime per gjithe jeten!

Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur, kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte....dhe atehere te krijoj ty. Edhe 100!

Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!

Je dielli qe ngroh zemren time dhe ndricon ditet e mia....je ylberi qe i jep ngrohtesi enderrave te mia.....Gezuar Ditelindjen zemra ime!

Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme...por nuk ekziston asnje aq te bukur sa te transmetoje dashurine time...mqs thjeshtesia eshte forma e vertete e bukurise...kaq thjesht te uroj edhe 100 vjec!

Kam nje lajm te keq per te te thene: neser e dashura ime, do kesh nje vit me shume ne krahe. E dijeė Megjithate shume urime !

Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!

Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limit...sidomos ne kete dite.Shume urime yll!
SnAke nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Sponsor
Pėrgjigje

Bookmarks

Tema po shikohet nga: 1 (0 anėtarė dhe 1 vizitorė)

Mundėsitė nė temė
Mėnyra e shfaqjes

Rregullat e postimim