Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė Mėnyra e shfaqjes
i vjetėr 18-02-2009, 19:56   #1
SnAke
Anėtar
 
Avatari i SnAke
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 87
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
SnAke ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Fraza ditelindjeTrendafil i celur, 1000 urime per gjithe jeten!Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur, kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte....dhe atehere te krijoj ty. Edhe 100!Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!Je dielli qe ngroh zemren time dhe ndricon ditet e mia....je ylberi qe i jep ngrohtesi enderrave te mia.....Gezuar Ditelindjen zemra ime!Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme...por nuk ekziston asnje aq te bukur sa te transmetoje dashurine time...mqs thjeshtesia eshte forma e vertete e bukurise...kaq thjesht te uroj edhe 100 vjec!Kam nje lajm te keq per te te thene: neser e dashura ime, do kesh nje vit me shume ne krahe. E dijeė Megjithate shume urime !
Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limit...sidomos ne kete dite.Shume urime yll!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ademgashi_dk : 16-03-2015 nė 23:38
SnAke nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2015, 23:36   #2
ademgashi_dk
Moderator
 
Avatari i ademgashi_dk
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Postime: 742
Thanks: 341
Thanked 180 Times in 114 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
ademgashi_dk ėshtė njė gur i ēmuarademgashi_dk ėshtė njė gur i ēmuarademgashi_dk ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Fraza urimesh per ditelindje

... dhe habitem, si nuk ka postuar askush nė kėtė temė, pėr tė na sjellė fraza urimesh pėr raste tė veēanta: ditėlindje, fejesė, martesė, ndonjė suksesi nė shkollė a nė ndonjė veprimtari tjetėr tjetėr; pse jo edhe shprehje te bukura kur shprehim ngushėllime.
Mund tė sillni gjera tė tilla qoftė nga treva juaj, qoftė qė keni lexuar a dėgjuar dikund.
__________________
"Mendjet e mėdha diskutojnė ide; mesataret-ngjarje; tė voglat -njerėz...”.
ademgashi_dk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2015, 00:00   #3
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Postime: 4,461
Thanks: 733
Thanked 1,208 Times in 857 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Qe njo e thjeshte ...

Per vitin tjeter te deshiroj shendet mas pari ,makine ma te madhe se dyti ,avancim ne karrier ...Gezuar Vitin e Ri Bir
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
Mėnyra e shfaqjes

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur