Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-02-2009, 03:18   #1
NRG
Super Anėtar
 
Avatari i NRG
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Anywere!
Postime: 109
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
NRG ėshtė nė rrugė tė mbarė
Unhappy Merzitesh shpeshė

Merzitesh shpeshė Na thuaj pseė
__________________
LiVe yOuR LifE!
NRG nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-02-2009, 03:20   #2
LoLiTa
Super Anėtar
 
Avatari i LoLiTa
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: U.S.A
Postime: 127
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
LoLiTa ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: Merzitesh shpeshė

Po sepse nuk me ndigjon kush
__________________
HeAvEn SeNt
LoLiTa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-02-2009, 12:43   #3
invisible
Super Anėtar
 
Avatari i invisible
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: tirane
Postime: 106
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
invisible ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: Merzitesh shpeshė

po merzitem vetem kur jam pa lek
__________________
lufto per te jetuar dhe jeto per te vdekur
invisible nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-02-2009, 13:33   #4
Golden_Boy
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Postime: 1,531
Thanks: 44
Thanked 51 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Golden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Re: Merzitesh shpeshė

Ndoth edhe qe te merzitem shpesh
__________________
Asnjėherė mos ia thyej shpresėn dikujt... ndoshta ėshtė gjėja e fundit qė ka !
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-02-2009, 21:02   #5
Romina
Anėtar
 
Avatari i Romina
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 64
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Romina ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Merzitesh shpeshė

Po, merzitem shpesh, ç't'i besh, jeta s'eshte fushe me lule
Romina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-02-2009, 21:43   #6
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Postime: 313
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Merzitesh shpeshė

merzitem se jam shume tekanjoze
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-02-2009, 21:50   #7
Golden_Boy
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Postime: 1,531
Thanks: 44
Thanked 51 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Golden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Re: Merzitesh shpeshė

Clizia Cfare do doje ne ket monetnte ė
__________________
Asnjėherė mos ia thyej shpresėn dikujt... ndoshta ėshtė gjėja e fundit qė ka !
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-02-2009, 22:52   #8
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Postime: 313
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Merzitesh shpeshė

do te doja te isha ne nje vend, me nje person (cne kjo pyetjen goldenė)
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-02-2009, 23:20   #9
patrokli
Super Anėtar
 
Avatari i patrokli
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 158
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
patrokli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: Merzitesh shpeshė

merzitem shpesh kur nuk kap skedin dhe kur nuk flas me dike
patrokli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-02-2009, 23:54   #10
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Postime: 4,888
Thanks: 149
Thanked 97 Times in 54 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Titulli: Merzitesh shpeshė

Merzitem kur me vonojn ose me sorollasin per pune pune.
__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2009, 04:55   #11
Raul
Super Anėtar
 
Avatari i Raul
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Breda - Netherlands
Postime: 95
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Raul ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Merzitesh shpeshė

kohet e fundit shume
__________________
RENDE
Raul nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2009, 20:08   #12
ariannn
Anėtar
 
Avatari i ariannn
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 35
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ariannn ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Merzitesh shpeshė

po merzitem,,,kur bota behet e merzitshme dhe kur mungon aventura,,,,,megjithate nuk e shfaq shum
__________________
Without order nothing can exist - without chaos nothing can evolve.
ariannn nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2009, 22:57   #13
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Postime: 4,888
Thanks: 149
Thanked 97 Times in 54 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Titulli: Merzitesh shpeshė

Me Raste .
__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-03-2009, 10:53   #14
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 417
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Titulli: Merzitesh shpeshė

Mu me ka kap 1 lloj merzie qekur kom lind se di pse
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2009, 13:08   #15
Fierake_Omel
Anėtar
 
Avatari i Fierake_Omel
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 42
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Fierake_Omel ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: Merzitesh shpeshė

po merzitem shum shpesh..
sepse jam e perkedhelur e dua qe GJITHMON te shkoj e imja..
po nuk shkoj bej naminnnn...lol
Fierake_Omel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2009, 17:46   #16
NRG
Super Anėtar
 
Avatari i NRG
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Anywere!
Postime: 109
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
NRG ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Merzitesh shpeshė

merzitem kur nuk ma varin
po prape qetesohem nuk me zgjat shume
__________________
LiVe yOuR LifE!
NRG nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2009, 21:33   #17
LiPs
Anėtar
 
Avatari i LiPs
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: kudo
Postime: 52
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
LiPs ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Merzitesh shpeshė

merzitja eshte bere pjes e jetes....
LiPs nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2009, 21:38   #18
orkidea
Super Anėtar
 
Avatari i orkidea
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: n'ajer
Postime: 218
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
orkidea ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Merzitesh shpeshė

Rralle , aq Rralle sa s'me kujtohet
orkidea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-03-2009, 23:35   #19
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Postime: 313
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Merzitesh shpeshė

shume shume ne fakt, aman se merzitemi, keshtu qe rrime rrime dhe ja fusim nje here kot
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2009, 08:57   #20
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 417
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Titulli: Merzitesh shpeshė

po po lale merzitem perdit ne fakt
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur