Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-03-2010, 10:53   #1
Forum-Al
Aty ku shqiptarėt mblidhen
 
Avatari i Forum-Al
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Forum
Postime: 540
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 8
Forum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejtForum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Quentin edhe 14 vjet kohe per te realizuar projektet

Quentin Tarantino ka ende dhe 14 vjet kohe per te realizuar te gjithe projektet qe ka skicuar ne mendjen e tij.

Regjisori Tarantino dha nje interviste per faqen e internetit SeattlePi.com, ku ka theksuar se do dale ne pension ne moshen 60 vjecare.

Por ai thekson se para se te braktise perfundimisht sheshin e xhirimeve ka ne plan te realizoje “Kill Bill 3” dhe nje film western.

Mendoj edhe per nje komedi romantike por edhe nje film me gangstere”, shprehet Tarantino.

Regjisori amerikan mori vetem nje cmim “Oscar” per aktorin me te mire jo protagonist me Christopher Waltz ne filmin “Bastarde pa lavdi”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarėt mblidhen!
Forum-Al nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur