Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-02-2009, 22:59   #1
NRG
Super Anėtar
 
Avatari i NRG
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Anywere!
Postime: 109
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
NRG ėshtė nė rrugė tė mbarė
Smile Internet!

Sa ore ne dite shpenzoni ne internetė
__________________
LiVe yOuR LifE!
NRG nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2009, 22:46   #2
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Postime: 4,880
Thanks: 146
Thanked 95 Times in 52 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Titulli: Internet!

E tejkaloj ndonjeher normen,vetem kur shof qe ka zbardh dita
__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-04-2009, 11:42   #3
Firewall
Super Anėtar
 
Avatari i Firewall
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 127
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Firewall ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Internet!

Vallahi Dikur 24 Ore Ne Pc Rija Por Tani Maksimumi Im Eshte 3 Deri Ne 4 Ore
__________________
Keep Going Because You Never Know What's Out There......!!
Firewall nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-04-2009, 13:57   #4
4x4
V.I.P
 
Avatari i 4x4
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 688
Thanks: 13
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar4x4 ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Titulli: Internet!

kto kohet e funit shum
__________________
Loading....
4x4 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2009, 11:09   #5
Just myself
Beautiful Soul
 
Avatari i Just myself
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Ne hapat e jetes ...
Postime: 936
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Just myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Titulli: Internet!

Hmmm ... Une ne fakt mund te them qe investoj kohe ne internet sepse ne nje pjese te konsiderueshme te dites mua me lidh shume puna me kompjuterin,by the way me lidh puna edhe me internetin duke u munduar ta shfrytezoj ate minutazh ne menyre produktive !
__________________
Kristal!

.... Tė tė mashtroj ndoshta kėshtu
dhe tė tė puth tė ik pa kthim
dhe nuk do dine, as ne, askush
harrim ish ky a s’ish harrim ...
Just myself nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2010, 17:33   #6
AcD
Super Anėtar
 
Avatari i AcD
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: usa
Postime: 137
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
AcD ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Internet!

Shum Ore Po Them E Pakta 6 Ore
AcD nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2010, 17:41   #7
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Avatari i Alb_LoVeR
 
Data e antarėsimit: Nov 2009
Vendndodhja: LosT In YouR EyeS
Postime: 1,577
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 11
Alb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuarAlb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuarAlb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuarAlb_LoVeR ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Titulli: Internet!

AcD ca e pakte 6 ore mer , ti edhe une e pakta 16 ore hahahahaha
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2010, 18:11   #8
AcD
Super Anėtar
 
Avatari i AcD
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: usa
Postime: 137
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
AcD ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Internet!

looool lol Shttt Se Na Fute Brenda
AcD nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2010, 19:39   #9
ChocolatE_DiamonD
*BitterSweet*
 
Avatari i ChocolatE_DiamonD
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Where you cant tell me what to do
Postime: 466
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
ChocolatE_DiamonD ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Internet!

kush e ka shpik internetin ..needs to burn in hell ..damn so addicting
__________________
~Don't like my attitude?
Call 1-800-WHO-CARES~
ChocolatE_DiamonD nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2010, 21:10   #10
Roxy
Flight Mode
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 7,250
Thanks: 148
Thanked 210 Times in 99 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 457
Roxy ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Titulli: Internet!

Me shume se cduhet
Roxy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2011, 18:53   #11
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 9,349
Thanks: 0
Thanked 76 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 153
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Internet!

bohh

per fat te keq e kam punen me pc keshtu qe 8 ore ne pun dhe ne shpi

sikur dita me naten
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur