Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-04-2010, 11:40   #1
Forum-Al
Aty ku shqiptarėt mblidhen
 
Avatari i Forum-Al
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Forum
Postime: 540
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 8
Forum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejtForum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Dehet Anjeza Shahini

Mbrėmjet me miqtė i ka tė shumta dhe me ta kalon kėndshėm. Mezi pret fundjavėn apo edhe ndonjė pasdite gjatė javės pėr tė qėndruar me ta.

Dhe ajo qė i pėlqen ėshtė vera, kryesisht ajo e bardhė tė cilėn Anjeza e ka qejf dhe madje mund tė pijė mė shumė se njė gotė.

E teksa miqtė i thonė qė tė ketė kujdes me verėn se edhe mund t’i bjerė nė kokė, ajo i pėrgjigjet: Po nuk mė deh njė gotė verė mua more djemaaa…. Ėshtė thjesht ēėshtje meditimi ose mė mirė tė themi, marrėdhėnie shoqėrore me gotėn.

Dhe nė fakt, momente meditimi janė vėrtet kėto pėr Anjezėn, ku mendimet pale ku e kanė ēuar vajzėn e re. Ndoshta edhe pėr tė menduar pėr princin e saj tė ardhshėm. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarėt mblidhen!
Forum-Al nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur