Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-04-2010, 09:40   #1
Forum-Al
Aty ku shqiptarėt mblidhen
 
Avatari i Forum-Al
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Forum
Postime: 540
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 8
Forum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejtForum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Olta, vajza nga Shijaku qė erdhi nė Tiranė me shtėpinė e fituar nga Telebingo

Vajza brune e “Big Brother 3”, Olta, deri tani nuk ka folur shumė pėr veten e saj brenda shtėpisė.

Ajo ėshtė prezantuar si vajza nga Tirana, ndėrkohė qė ne kemi zbuluar se Olta ka lindur nė Shijak dhe familja e saj ėshtė transferuar nė Tiranė 12 vite mė parė. Shkak pėr transferimin u bė njė biletė me fat, e fituar nga i ati nė lojėn “Telebingo shqiptare” qė drejtohej nė atė kohė nga Ardit Gjebrea.

Babai i Oltės u bė fituesi i njė apartamenti tė ri nė periferi tė Tiranės, qė i dha mundėsinė tė zhvendosej bashkė me familjen nė kryeqytet.

Olta gjithashtu ėshtė e pėrkėdhelura e tė atit. Ajo ka njė makinė personale dhe mikesha tė saj pohojnė se nuk ka punuar asnjėherė, as si shitėse, ashtu siē ajo ka pohuar brenda shtėpisė./PanoramaPlus/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarėt mblidhen!
Forum-Al nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur