Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-04-2010, 16:15   #1
Forum-Al
Aty ku shqiptarėt mblidhen
 
Avatari i Forum-Al
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Forum
Postime: 540
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 8
Forum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejtForum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė 102 vjeēe regjistrohet nė klasėn e parė

Ma Xiuxian (102 vjeēe) u bė nxėnėsja mė e vjetėr e shkollės fillore duke filluar tė hėnėn shkollimin nė klasėn e parė tė shkollės fillore nė Kinė.

Plaka ka filluar tė punojė qė 13 vjet nė prodhimin e pambukut, por ėndrra e saj ka qenė tė arsimohet.Jam e lumtur qė mė nė fund ėndrra ime u bė realitet dhe unė do tė shkoj nė shkollė”, tha Ma pėr gazetėn kineze Qilu.

Djali i saj mė i vogėl Yi Fengxin (58 vjeē) e pėrcolli nėnėn deri nė shkollėn e qytetit Weishan nė ditėn e parė tė mėsimit.

Mėsuesja pas mėsimit e pyeti se si iu duk dita e parė nė shkollė, ndėrsa Ma e emocionuar e falėnderoi atė dhe shokėt e klasės dhe premtoi se do tė mėsojė shumė.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarėt mblidhen!
Forum-Al nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-04-2010, 20:03   #2
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 10,408
Thanks: 93
Thanked 678 Times in 275 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 102 vjeēe regjistrohet nė klasėn e parė

O Qilu t'hongsha ate emer lol
Nejse bravo ka vullnet
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-04-2010, 23:11   #3
Meri
...Sans v``.
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 6,826
Thanks: 136
Thanked 152 Times in 95 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 164
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 102 vjeēe regjistrohet nė klasėn e parė

Kjo do jete e para e klases ne mesime, se thone qe Mendja e Plakut behet si mendje femije
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-04-2010, 23:12   #4
Jolene
Flight Mode
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 7,282
Thanks: 159
Thanked 294 Times in 117 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 458
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 102 vjeēe regjistrohet nė klasėn e parė

Thone "never say never" edhe ksaj agushes tani i ka ra ne men,do kete qene shume e zene ne rini
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-04-2010, 08:05   #5
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Postime: 1,302
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 102 vjeēe regjistrohet nė klasėn e parė

I uroj suksese sa me lart ishalla (Lol)
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-04-2010, 08:10   #6
patrokli
Super Anėtar
 
Avatari i patrokli
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Postime: 158
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
patrokli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: 102 vjeēe regjistrohet nė klasėn e parė

hahaahahahaha dhe mu qe me vjen turp me fillu te larten 24 vjeē
patrokli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-04-2010, 17:26   #7
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Postime: 674
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: 102 vjeēe regjistrohet nė klasėn e parė

S'ka asgje te keqe kjo tregon se endrat duhen ber realitet me mir von se kurr,mos vdisni me peng..
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur