Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-04-2010, 10:40   #1
Forum-Al
Aty ku shqiptarėt mblidhen
 
Avatari i Forum-Al
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Forum
Postime: 540
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 8
Forum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejtForum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Dancing with the Stars, skualifikohet Viktor Zhusti

Ethet e vėrteta te skualifikimit edhe nga votat e publikut nisen kėtė te enjte ne “Dancing with the Stars”. Shtate personazhet e mbetura vip, te cilėve njė punatate me pare iu dha mundesia te permiresonin piket e tyre pa skualifikim, kane garuar mbrėmjen e djeshme ne dy gjini kėrcimi.

Ne fillim “Ballroom” e pastaj “Latino” kane qene pėrzgjedhjet e autoreve te kėtij formati te njohur ndėrkombėtar, i cili vjen pėr here te pare ne Shqipėri nga Tring Dixhital dhe Vizion Plus.

Gjinitė, kane zbuluar kėshtu performanca te veēanta duke i sjelle personazhet e njohur me te mirat e defektet e tyre. Pas votave te jurisė, pėrfshi kėtu edhe ato te njė mbrėmje me pare gjithēka i ėshtė lėnė ne dore publikut me ane te sms-ve.

Shuma e pikėve, ndryshe nga herėt e tjera kur skualifikimi i lihej sfidės “Dance Off”, ka bere qe i fundit ne liste, te jete i larguari i radhes Viktor Zhusti.

Gjashte ėshtė numri i personazheve vip qe tashme kane mbetur ne gare, drejt natės finale dhe ēmimit te madh 50 mije euro. Spektakli “Dancing with the Stars”, ritransmetohet te premten ne Tring Dixhital e te shtunėn ne Vizion Plus.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarėt mblidhen!
Forum-Al nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur