Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-04-2010, 19:38   #1
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Heaven
Postime: 884
Thanks: 370
Thanked 80 Times in 59 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Hope ėshtė njė i shkėlqyerHope ėshtė njė i shkėlqyerHope ėshtė njė i shkėlqyerHope ėshtė njė i shkėlqyerHope ėshtė njė i shkėlqyerHope ėshtė njė i shkėlqyerHope ėshtė njė i shkėlqyerHope ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė hi

Te gjithe e urrejne shiun, por ai te jep mundesine te ecesh me koke larte edhe kur e ke fytyren te mbushur me lot...........>>>>>>
Hope nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-04-2010, 19:40   #2
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 10,220
Thanks: 180
Thanked 436 Times in 181 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: hi

sugarland ØMire se erdhe Pse me kaq trishtim ti? Uroj t'kalosh momente sa me te bukura ne kete Forum
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-04-2010, 06:56   #3
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Postime: 1,302
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: hi

shprehja niceeee dhe une te uroj mireseardhjen ia kalofsh sa me bukur me ne
SmiLey nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur