Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Sondazh: Sa Ore kaloni para Pc-se ne ditė ?
Opsionet e sondazhit
Sa Ore kaloni para Pc-se ne ditė ?

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė Mėnyra e shfaqjes
i vjetėr 03-05-2010, 16:10   #1
Angel`BoY
Atje ku ti nuk je :)
 
Avatari i Angel`BoY
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Tirane
Postime: 191
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Angel`BoY ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Lidhja juaj me Kompjuterin

Kohet e fundit kompjuteri eshte futur ne perdorim te gjere ne shqiperi dhe po perdoret shume, qellimi i ketij sondazhi eshte qe te shikojme se sa nga ju nuk mund te bejne pa Kompjuterin.
Pervec votimit do doja qe te jepnit dhe komentet per zgjedhjen qe keni bere.
__________________
Demoralize the enemy from within by surprise, terror, sabotage, assassination. This is the war of the future.
Adolf Hitler
Angel`BoY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2010, 16:11   #2
God'o
Super Anėtar
 
Avatari i God'o
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Ireland
Postime: 217
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
God'o ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

Wireless
__________________
I miss you when I'm not with you....when I'm not with you all I do is think about you...when I think about you I just want to be with you....and when I'm with you it's like all of my dreams have come true.
God'o nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2010, 16:16   #3
Angel`BoY
Atje ku ti nuk je :)
 
Avatari i Angel`BoY
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Tirane
Postime: 191
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Angel`BoY ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

God'o Lexoje mire njeher Temen
Une per vete votova per mua eshte shume i rendesishem kaloj Deri ne 7 ore te dites mbi Pc dhe kjo per Arsyen sepse tani i jam futur nje rruge te bukur po dhe aq te veshtire asaj te Webmaster dhe dua te mesoj gjithmone e me shume.
__________________
Demoralize the enemy from within by surprise, terror, sabotage, assassination. This is the war of the future.
Adolf Hitler
Angel`BoY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2010, 16:20   #4
God'o
Super Anėtar
 
Avatari i God'o
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Ireland
Postime: 217
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
God'o ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

Per shaka.Une ne fakt nuk jetoj ne Shqiperi ndaj se besoj se ka ndonje ndryshim votimi ime pers ti po perpiqesh te marresh nje perqindje nga perdoruseit qe jetojne ne Shqiperi.Zakonishte kaloj te 4 orshi gjate javes kur jam ne pune.Diten e diel e kaloj kete kohe.Dhe sot jam pushim se kemi long weekend
__________________
I miss you when I'm not with you....when I'm not with you all I do is think about you...when I think about you I just want to be with you....and when I'm with you it's like all of my dreams have come true.
God'o nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-05-2010, 18:45   #5
Ksanthi
Anėtar
 
Avatari i Ksanthi
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 96
Thanks: 4
Thanked 18 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Ksanthi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

Kur nuk kam komjuter nuk me mungon por kur kam ne shtepi ose ne pune aty e kam mendjen.
Mundohem ti rralloj cdo dite e me teper oret e qendrimit se dhe te lodh ky dreq.
Ksanthi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-05-2010, 18:52   #6
alem_de
V.I.P
 
Avatari i alem_de
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Gjermani.
Postime: 1,319
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 10
alem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

Ne shtepi kur nuk kam pune ne bahce hy ne pc.
alem_de nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-05-2010, 21:17   #7
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Postime: 839
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
PUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

kalojm mbi 5-7 or puna pastaj dhe intratenimento ktej
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2010, 01:52   #8
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Postime: 839
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
PUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarėPUPA ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

ktej metem
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2010, 09:27   #9
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Askund...
Postime: 7,387
Thanks: 1,647
Thanked 2,711 Times in 1,828 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

se njof hiē .....
__________________

Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-05-2010, 10:55   #10
Moonlight
Anėtar i ri
 
Avatari i Moonlight
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne kthesen e dyte pas yllit te fundit ;)
Postime: 29
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Moonlight ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

E bukura eshte se shume njerez thone nuk rrime ne kompjuter & kemi nje jete tjeter pervec virtuales..kur ne fakt kalojne mbi 9 ore aty!!

Une votova 5-7 ore ne mos me shume.
__________________
______________________________

"Like a compass needle that points north, a mans accusing finger always find a woman" - A Thousand Splendid Suns, Khaled Hosseini
Moonlight nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-06-2010, 11:45   #11
Beaute
The King's Daughter
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 13,310
Thanks: 3,069
Thanked 2,932 Times in 1,772 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

Boh gjo qe duket lol ca me e shpreh me !
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-06-2010, 01:22   #12
Freemason
Banned
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Postime: 2,866
Thanks: 51
Thanked 97 Times in 71 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Freemason ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFreemason ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFreemason ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFreemason ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFreemason ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFreemason ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFreemason ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFreemason ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFreemason ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFreemason ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFreemason ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

Kemi harru edhe familjen, pff . Ishalla bjen ose prishet ai satelit qe te rrim rehat hahhahaa
Freemason nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2010, 10:41   #13
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Postime: 2,164
Thanks: 0
Thanked 10 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
SEa ka shumė pėr tė qenė krenarėSEa ka shumė pėr tė qenė krenarėSEa ka shumė pėr tė qenė krenarėSEa ka shumė pėr tė qenė krenarėSEa ka shumė pėr tė qenė krenarėSEa ka shumė pėr tė qenė krenarėSEa ka shumė pėr tė qenė krenarėSEa ka shumė pėr tė qenė krenarėSEa ka shumė pėr tė qenė krenarėSEa ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

arsyje pune jemi ne pc.....dihet kur skemi pune hahaha semundje keqe..
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-06-2010, 10:46   #14
PuffetiNa
*****
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 11,150
Thanks: 5,693
Thanked 4,294 Times in 1,904 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

vallai pc eshte lidh me mua shume ne fakt une me pc-n
8 ore ne pune dhe mbas pune ne shpi .....jeten do me ma nxi
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-06-2010, 00:58   #15
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Postime: 855
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

Maksimalisht 20 orė, minimalisht nė ditė 12 - 14 orė... Siduket ka krijuar varėsi kompjuteri ndajė meje dhe jo unė ndajė ti
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2010, 19:15   #16
Guns_N_Roses
Super Anėtar
 
Avatari i Guns_N_Roses
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Vendndodhja: shpia ime :)
Postime: 156
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 5
Guns_N_Roses ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Lidhja juaj me Kompjuterin

hmmm nga ora 8 e mjesit deri ne 6 darkes ne pune pastai dhe pak nga shpia..mu ka bo si buka gojes
__________________
BaBy I Love Your Way, But Im Qefli Femrash!!! :)
Guns_N_Roses nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
Mėnyra e shfaqjes

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur