Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-05-2010, 19:03   #1
Forum-Al
Aty ku shqiptarėt mblidhen
 
Avatari i Forum-Al
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Forum
Posts: 547
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Forum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejtForum-Al do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gruja me gjoks tė madh, gjashtė muaj nė shtrat

Dihet se gjatė shtatzėnisė, gjoksi rritet. Por Julia Manihuari, peruania 29-vjecare, nėnė e tre fėmijėve, nuk mund tė imagjinonte se kjo cudi e natyrės mund ta linte tė bllokuar nė shtrat pėr 6 muaj.

Pas lindjes sė fėmijės sė tretė, gjoksi i Julias ėshtė rritur derisa arriti pėrmasat “N”. Njė gjoks aq i madh, sa qė i ndalonte cdo lėvizje, duke e lėnė praktikisht tė bllokuar nė shtrat. “Ishte vėrtet e tmerrshme – kujton Julia, tashmė qė gjithēka ka kaluar .

Nėse provoja tė ngrihesha pėr tė ecur, s’ia dilja dot, sepse gjoksi ishte shumė i rėndė”. Kur historia e saj mbėrriti nė veshin e mediave lokale, u organizua njė mbledhje fondesh, qė i dha mundėsinė tė kurohej nga sėmundja e njohur si ginekomastia bilaterale.

Mjeket i hoqėn gruas me njė operacion prej gati 6 orėsh 16 kilogramė mish nga gjoksi, gjithēka me kujdes maksimal pėr frikėn se mos i dėmtoheshin mushkritė.

Tani jam mė mirė – tregon Julia -, por isha shumė keq, sepse gjoksi im rritej cdo dite dhe unė s’mund tė lėvizja, sepse gjoksi e barku ishin nė tė njėjtėn madhėsi. Pėr mė tepėr kisha edhe plagė nė lėkurė, ndėrkohė qė kisha vėshtirėsi nė frymėmarrje”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarėt mblidhen!
Forum-Al nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2010, 19:11   #2
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 13,194
Thanks: 2,172
Thanked 6,035 Times in 1,868 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gruja me gjoks tė madh, gjashtė muaj nė shtrat

Gjynah..mire kur don po kur te ritet kshu vuatje e madhe lol
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2010, 19:31   #3
God'o
Super Anėtar
 
Avatari i God'o
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Ireland
Posts: 173
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
God'o ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Gruja me gjoks tė madh, gjashtė muaj nė shtrat

Epo kjo pune ca kan ca skan fare
__________________
I miss you when I'm not with you....when I'm not with you all I do is think about you...when I think about you I just want to be with you....and when I'm with you it's like all of my dreams have come true.
God'o nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-05-2010, 19:53   #4
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 674
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Gruja me gjoks tė madh, gjashtė muaj nė shtrat

e shkreta mah ce spo lexojm
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur