Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Filozofia | Psikologja | Sociologjia

Filozofia | Psikologja | Sociologjia Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-09-2009, 14:37   #1
Just myself
Beautiful Soul
 
Avatari i Just myself
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Ne hapat e jetes ...
Postime: 936
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Just myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Ndalo bote,dua te zbres ...

Ndonjehere vetja mund te te duket pjese e nje udhetimi te gjate,nje udhetim qe nuk e di se kur mund te perfundoje....Ecim,ndoshta edhe fluturojme por pa e ditur se ku do te perfundojme...ose me sakte se cfare enigmash mund te hasim rruges tone....

Ju ka ndodhur ndonjehere te mendoni per nje cast te vetem"Me mire te mos isha pjese e ketij udhetimi"edhe nese do kishit mundesi do benit dicka per te ndaluar....Nese vertet nuk e ke kete force(per te ndaluar)...atehere cilat jane gjerat e padrejta ne kete bote qe mund te te bejne te stepesh here pas here......
__________________
Kristal!

.... Tė tė mashtroj ndoshta kėshtu
dhe tė tė puth tė ik pa kthim
dhe nuk do dine, as ne, askush
harrim ish ky a s’ish harrim ...
Just myself nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2009, 23:31   #2
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Postime: 646
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
r00t ėshtė njė gur i ēmuarr00t ėshtė njė gur i ēmuarr00t ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Re: Ndalo bote,dua te zbres ...

bota esht ashtu si deshiron ti te jet nese e shef nga larg dhe nuk e le veten te behet pjes e saj ne menyr te pandergjegjshme duke ecur me ritmin e njerzimit(rutina e perditshme e jetes)
ate udhetimin e mendojm te gjith personalisht me jep deshira te kunderta me ato te tuat(deshira per ndalim) me pelqen te udhetoj deri atje ku do ndaloj ky udhetim sepse jam kurioz dhe kurioziteti esht e vetmja arm qe mund te mposhti rutinen e cila e ben udhetimin monoton
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2009, 12:26   #3
Just myself
Beautiful Soul
 
Avatari i Just myself
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Ne hapat e jetes ...
Postime: 936
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Just myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

Me pelqen mendimi yt Stealth gjithsesi e vetmja e vertete e ditur eshte qe panvaresisht gjithckaje te bukur qe mund te na rrezthoje,panvaresisht aftesise qe ne posedojme per te mos u shnderruar ne parazite dhe robera te rutines se perditshme serish ne momente te caktuara ndihet nevoja per te qene diku larg e ndoshta ne nje tjeter realitet qe ndonese mund te mos jete me i miri i mundshem eshte ideali per ato momente .. !
__________________
Kristal!

.... Tė tė mashtroj ndoshta kėshtu
dhe tė tė puth tė ik pa kthim
dhe nuk do dine, as ne, askush
harrim ish ky a s’ish harrim ...
Just myself nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-09-2009, 08:28   #4
Firewall
Super Anėtar
 
Avatari i Firewall
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 127
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Firewall ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

Ndalo Bot Se Do Rrotullohem Vet
__________________
Keep Going Because You Never Know What's Out There......!!
Firewall nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-09-2009, 19:27   #5
Raul
Super Anėtar
 
Avatari i Raul
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Breda - Netherlands
Postime: 95
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Raul ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

rrotullohu bote se ndalova une
__________________
RENDE
Raul nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2009, 01:01   #6
Mikela
V.I.P
 
Avatari i Mikela
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: U.S.A
Postime: 337
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Mikela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

ndalo bote se dua te zbres ne ALASKA
Mikela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2009, 21:31   #7
Raul
Super Anėtar
 
Avatari i Raul
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Breda - Netherlands
Postime: 95
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Raul ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

ndalo Mikela se edhe une ne Alaska jam ne akullnaje aty do e bejme e gjeta vendin une lol p
__________________
RENDE
Raul nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2009, 21:38   #8
Firewall
Super Anėtar
 
Avatari i Firewall
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 127
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Firewall ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

Ndalo Bote Qe Te Ndalojm Dhe Ne
__________________
Keep Going Because You Never Know What's Out There......!!
Firewall nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-09-2009, 21:38   #9
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 421
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

Ndalo bot se ke ton jeten tu hec nalo iher se le nom
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2009, 20:17   #10
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 421
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

Meri do mbytesh aty zbrit ne ndonji vend tjeter
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2009, 12:41   #11
Golden_Boy
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Postime: 1,550
Thanks: 105
Thanked 79 Times in 23 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Golden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Re: Ndalo bote,dua te zbres ...

Ndalo bote se du me bo Cicin
__________________
Asnjėherė mos ia thyej shpresėn dikujt... ndoshta ėshtė gjėja e fundit qė ka !
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2009, 18:34   #12
Golden_Boy
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Postime: 1,550
Thanks: 105
Thanked 79 Times in 23 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Golden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Re: Ndalo bote,dua te zbres ...

Ndalo bote , Se u lodhe ndalo dreqi ta haj pim nje kafe
__________________
Asnjėherė mos ia thyej shpresėn dikujt... ndoshta ėshtė gjėja e fundit qė ka !
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2009, 19:18   #13
Meri
...Sans v``.
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 6,802
Thanks: 125
Thanked 128 Times in 82 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 162
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Titulli: Re: Ndalo bote,dua te zbres ...

Ndalo Bote, dua nje Red - Bull
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2009, 20:51   #14
Golden_Boy
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Postime: 1,550
Thanks: 105
Thanked 79 Times in 23 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Golden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Re: Ndalo bote,dua te zbres ...

Ndalo bote , Ecim pak ne kembe se u mpim
__________________
Asnjėherė mos ia thyej shpresėn dikujt... ndoshta ėshtė gjėja e fundit qė ka !
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2009, 23:00   #15
Mikela
V.I.P
 
Avatari i Mikela
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: U.S.A
Postime: 337
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Mikela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

ndalo bote se dua te rri pak me golden_boy
Mikela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-10-2009, 00:17   #16
Golden_Boy
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Postime: 1,550
Thanks: 105
Thanked 79 Times in 23 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Golden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Re: Ndalo bote,dua te zbres ...

Ndalo bote se erdhi kohe te flem
__________________
Asnjėherė mos ia thyej shpresėn dikujt... ndoshta ėshtė gjėja e fundit qė ka !
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-10-2009, 10:35   #17
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 421
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

Ndalo bot se do shikoj ndeshjet
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-10-2009, 12:30   #18
Corn
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Postime: 331
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Corn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėmCorn ėshtė njė fener i lavdishėm
Gjendja bazė Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

ndalo bote dua te zbres ndalo
Corn nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-10-2009, 16:43   #19
Golden_Boy
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Postime: 1,550
Thanks: 105
Thanked 79 Times in 23 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Golden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Re: Ndalo bote,dua te zbres ...

Ndalo bote sa te vi dikush ndalo te lutem
__________________
Asnjėherė mos ia thyej shpresėn dikujt... ndoshta ėshtė gjėja e fundit qė ka !
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-10-2009, 00:39   #20
Mikela
V.I.P
 
Avatari i Mikela
 
Data e antarėsimit: Mar 2009
Vendndodhja: U.S.A
Postime: 337
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Mikela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Ndalo bote,dua te zbres ...

ndalo bote se e zuri gjumi golden_boy
Mikela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur