Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-09-2009, 13:27   #1
Just myself
Beautiful Soul
 
Avatari i Just myself
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Ne hapat e jetes ...
Postime: 936
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Just myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

Ne baze te gazrave njihet karakteri i njeriut...Nese nuk ju besohet lexoni ketu me poshte...te na falni per temen se ndoshta nuk eshte shume adapte por gjithsesi eshte interesante...MOs u lodhni ti hidhni nje shikim

1. I Edukuari - pjerdh, dhe thote "Pardon"
2. Ciniku - pjerdh, dhe te shef nė sy
3. Kavaljeri ė Lejon femren me pordh e para
4. Qefliu - pordh nga qejfi
5. I Ndjeshmi - pordh dhe thote "Oh"
6. Idealisti - pordh nga bindjet
7. I hareshmi - pordh dhe gezohet
8. Sentimentali - pordh, dhe mendon qe do kishte qene me mire mos te kishte pjerdhur fare
9.Arroganti - pordh nga pak, por gjithe diten
10. Naivi - pordh, dhe mendon qe ka bere pun tė madhe
11. Shum i edukuari - para se me pordh, kerkon lejen
12. Gangsteri - pordh, qė edhe xhamat dridhen
13. Realisti - pordha i duket nje gje normale
14. I padurushmi - mezi pret me pjerdh
15. Egoisti - pjerdh vetem pėr vete
16. Pesimisti - hala ska pjerdh, e mendon qė u dhi
17. Dyftyrshi - pordh, dhe pyet kush pordhi
18. Diskreti - pordh, dhe thot:"Kjo le tė mbetet mes nesh".
19. I Shoqerushem ė I jep shansin edhe tjereve me pordh
20. Pakujdesshmi - pjerdh dhe dhihet nė brek
21. Snobi - pordh vetem nė shoqrine e zgjedhur
22. Aktorja - pordh dhe pret duartrokitje
23. Sportisti - nėse pjerdh dikush, ky do te pjerdhi dy here per te thyer rekordin
24. Programeri - pjerdh, dhe mendon si doli pa prekur ėENTERė
25. Materijalisti - pjerdh, dhe i vjen inat, qe nuk mundet ta paketoje
26. Gardisti i US Office - s`pjerdh fare, se e ka tė ndaluar

Beni pjese ju ketuėėė...ose me sakte ku...be sincere...
__________________
Kristal!

.... Tė tė mashtroj ndoshta kėshtu
dhe tė tė puth tė ik pa kthim
dhe nuk do dine, as ne, askush
harrim ish ky a s’ish harrim ...
Just myself nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2009, 20:18   #2
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Postime: 646
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
r00t ėshtė njė gur i ēmuarr00t ėshtė njė gur i ēmuarr00t ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Re: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

un bej pjes ke 12
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2009, 11:57   #3
hax0r
Tech Support
 
Avatari i hax0r
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 107
Thanks: 3
Thanked 9 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
hax0r ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

Lol Stealth
Qenkemi njelloj ne pse nuk thua ti

12 for me
__________________
Nothing is expected, or Required.
Everything is Appreciated.
hax0r nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2009, 12:10   #4
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Postime: 4,884
Thanks: 146
Thanked 95 Times in 52 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Titulli: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

4 qeka fiks fare lool

Komplimente per temen Vogelushja
__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2009, 14:08   #5
Just myself
Beautiful Soul
 
Avatari i Just myself
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Ne hapat e jetes ...
Postime: 936
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Just myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuarJust myself ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Titulli: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
4 qeka fiks fare lool

Komplimente per temen Vogelushja
Faleminderit Mandi !
Eshte kenaqesi per mua te shoh qe eshte pelqyer si teme ...
__________________
Kristal!

.... Tė tė mashtroj ndoshta kėshtu
dhe tė tė puth tė ik pa kthim
dhe nuk do dine, as ne, askush
harrim ish ky a s’ish harrim ...
Just myself nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-01-2011, 08:45   #6
Roxy
Flight Mode
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 7,250
Thanks: 148
Thanked 210 Times in 99 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 457
Roxy ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

...... (hahahaha)
Roxy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-01-2011, 09:45   #7
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Postime: 1,568
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 12
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

sedi cili numer eshte tamam per mua..po nr 7'te po ja bej me sy hahaha numrat tjere jan pak me spec djegs
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-01-2011, 13:16   #8
ediplus
Super Anėtar
 
Avatari i ediplus
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Me kembe ne toke
Postime: 135
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
ediplus do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

Citim:
16. Pesimisti - hala ska pjerdh, e mendon qė u dhi
25. Materijalisti - pjerdh, dhe i vjen inat, qe nuk mundet ta paketoje
hahah haha haha sa kam qesh me keto te dyja haha
Citim:
17. Dyftyrshi - pordh, dhe pyet kush pordhi
ky qenka tersi
ediplus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-01-2011, 14:21   #9
Angel`BoY
Atje ku ti nuk je :)
 
Avatari i Angel`BoY
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Tirane
Postime: 172
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Angel`BoY ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

Kodi:
3. Kavaljeri ė Lejon femren me pordh e para
Kjo qeka fiks fare pas teje Just myself
hahahahahaha
__________________
Demoralize the enemy from within by surprise, terror, sabotage, assassination. This is the war of the future.
Adolf Hitler
Angel`BoY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-01-2011, 17:49   #10
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 4,768
Thanks: 17
Thanked 39 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

Hahahahaha..sa kam qesh..Une 14-a...
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-01-2011, 17:56   #11
unejsa
Jetoj vetem per TY
 
Avatari i unejsa
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shijak
Postime: 400
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
unejsa ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

hahahahaahahahah sa gallate si tem sa kam qesh me keto gjerat
__________________
Gruaja mund ta duroje varferine,shemtine dhe jeten plot angazhime te burrit,
mirepo ajo nuk mund ta duroje sjelljen e keqe te tij.
unejsa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-01-2011, 22:12   #12
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 9,349
Thanks: 0
Thanked 76 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 153
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Just myself Shiko postimin
Ne baze te gazrave njihet karakteri i njeriut...Nese nuk ju besohet lexoni ketu me poshte...te na falni per temen se ndoshta nuk eshte shume adapte por gjithsesi eshte interesante...MOs u lodhni ti hidhni nje shikim

1. I Edukuari - pjerdh, dhe thote "Pardon"
2. Ciniku - pjerdh, dhe te shef nė sy
3. Kavaljeri ė Lejon femren me pordh e para
4. Qefliu - pordh nga qejfi
5. I Ndjeshmi - pordh dhe thote "Oh"
6. Idealisti - pordh nga bindjet
7. I hareshmi - pordh dhe gezohet
8. Sentimentali - pordh, dhe mendon qe do kishte qene me mire mos te kishte pjerdhur fare
9.Arroganti - pordh nga pak, por gjithe diten
10. Naivi - pordh, dhe mendon qe ka bere pun tė madhe
11. Shum i edukuari - para se me pordh, kerkon lejen
12. Gangsteri - pordh, qė edhe xhamat dridhen
13. Realisti - pordha i duket nje gje normale
14. I padurushmi - mezi pret me pjerdh
15. Egoisti - pjerdh vetem pėr vete
16. Pesimisti - hala ska pjerdh, e mendon qė u dhi
17. Dyftyrshi - pordh, dhe pyet kush pordhi
18. Diskreti - pordh, dhe thot:"Kjo le tė mbetet mes nesh".
19. I Shoqerushem ė I jep shansin edhe tjereve me pordh
20. Pakujdesshmi - pjerdh dhe dhihet nė brek
21. Snobi - pordh vetem nė shoqrine e zgjedhur
22. Aktorja - pordh dhe pret duartrokitje
23. Sportisti - nėse pjerdh dikush, ky do te pjerdhi dy here per te thyer rekordin
24. Programeri - pjerdh, dhe mendon si doli pa prekur ėENTERė
25. Materijalisti - pjerdh, dhe i vjen inat, qe nuk mundet ta paketoje
26. Gardisti i US Office - s`pjerdh fare, se e ka tė ndaluar

Beni pjese ju ketuėėė...ose me sakte ku...be sincere...
O JM hahaahahhaah me lot kam qesh hahaahahhahah e madhe jeeeeeeee hahahahhahhah

Ps: kam turp te tregoj po njera prej atyre jam
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 18:25   #13
Linda
I'm like a star
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 2,646
Thanks: 9
Thanked 6 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
Linda ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

si tem qe e pash per momentin.

Sdi se ke kush nga kto pikat bej pjese

O zot,po ku ju ka shku menja per kto lloj temash
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 18:41   #14
Angel`BoY
Atje ku ti nuk je :)
 
Avatari i Angel`BoY
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Tirane
Postime: 172
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Angel`BoY ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

/me pjerdh ne nder te schatz hahahahaha
21
__________________
Demoralize the enemy from within by surprise, terror, sabotage, assassination. This is the war of the future.
Adolf Hitler
Angel`BoY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 18:45   #15
Linda
I'm like a star
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 2,646
Thanks: 9
Thanked 6 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
Linda ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel`BoY Shiko postimin
/me pjerdh ne nder te schatz haha
21 : p

Turp

Gjall qeke mer Hitler
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 18:55   #16
Angel`BoY
Atje ku ti nuk je :)
 
Avatari i Angel`BoY
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Tirane
Postime: 172
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Angel`BoY ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

gjalle mi gjalle po ti nga ke humb ste kam pa me asnje vend Hec e dil i xhiro andej ka msn
__________________
Demoralize the enemy from within by surprise, terror, sabotage, assassination. This is the war of the future.
Adolf Hitler
Angel`BoY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 19:05   #17
Linda
I'm like a star
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 2,646
Thanks: 9
Thanked 6 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
Linda ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel`BoY Shiko postimin
gjalle mi gjalle po ti nga ke humb ste kam pa me asnje vend Hec e dil i xhiro andej ka msn
Ncq nuk dal,se mi kan ndalu xhirot
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2011, 19:29   #18
KAT
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Postime: 11
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
KAT ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!

burri qi o burr

para ni femre

nuk pjerdh kurr

PS. stop groshet
KAT nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-04-2012, 06:47   #19
Skydive
V.I.P
 
Avatari i Skydive
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Postime: 2,285
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Skydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėmSkydive i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Karakteri i njeriut ne baze te pordhes.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Nė bazė tė pordhes, mund tė shihet karakteri i njeriut .

1. Edukuari - pordh, dhe thot "Pardon"
2. Ciniku - pordh, dhe te kqyr nė sy
3. Kavaleri - e lėshon femren me pordh e para
4. Gurmani - pordh prej qejfit
5. Ndijeshmi - pordh dhe thot "Oh"
6. Idealisti - pordh prej bindjes
7. I hareshmi - pordh dhe gezohet
8. Sentimentali - pordh, dhe mendon qysh kish qen ma mir, mė ste pas pordh hiq
9. Smotani - pordh ka pak, por krejt diten
10. Naivi - pordh, dhe mendon qe ka bo pun tė madhe
11. Shum i edukuari - para se me pordh, lyp lejen
12. Lareci - pordh, qė edhe xhamat dridhen
13. Realisti - pordha i duket nji sen normal a
14. I padurushmi - menxi pret me pordh
15. Egoisti - pordh vetem pėr veti
16. Pesimisti - hala ska pordh, e mendon qė u dhi
17. Dyftyrshi - pordh, dhe pyet kush pordhi
18. Diskret - pordh, dhe thot:"Kjo le tė mbetet mes nesh".
19. Shoqrushem - ju jep shansen edhe tjerve me pordh
20. Pakujdesshėmi - pordh dhe dhihet nė brek
21. Snobi - pordh vetem nė shoqrin e zgjedhne
22. Aktorja - pordh dhe pret duartrokitje
23. Sportisti - nėse pordh dikush, ky ka me pordh dy her mi rxu rekordin
24. Programeri - pordh, dhe mendon qysh ka mujt me dal, pa e prek "enter"
25. Materijalisti - pordh, dhe i vjen inat, qe spo mundet mi materijalizu ose paketu
26. Gardi i US Offisit - s`pordh hiq, e ka tė ndalume
Epo kot nuk thone "sa te rrosh do mesosh"
Ja mesova dhe un dicka te re

oh moj Beaute shpresoj te mos ja kesh futur P.... kot me keto qe ke shkruar
__________________
***Man sieht nur mit dem herzen gut, das wesentliche ist für die augen unsichtbar***
Skydive nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-04-2012, 07:38   #20
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Postime: 10,233
Thanks: 190
Thanked 467 Times in 191 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Beaute ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Karakteri i njeriut ne baze te pordhes.

tironce

leri p*rdhet ti po na thuj ēa grupi futesh?
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur